Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ring edelstenen zilver 534
Ring edelstenen zilver

Resultaat:

25 EUR

Oorstekers zilver 535
Oorstekers zilver
Startprijs 25 EUR
Ring zilver koraal 581
Ring zilver koraal
Startprijs 25 EUR
Twee zakhorloges 632
Twee zakhorloges
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Fijn parelsnoer 655
Fijn parelsnoer

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Hanger GG hematiet 698
Hanger GG hematiet

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot edelstenen sieraden 162
Lot edelstenen sieraden

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot diverse sieraden 163
Lot diverse sieraden

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ivoren ketting + broche 188
Ivoren ketting + broche

Resultaat:

30 EUR

Creolen zilver citrien topaas 303
Creolen zilver citrien topaas
Startprijs 30 EUR
Oorhangers zilver panter 304
Oorhangers zilver panter
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Ring zilver onyx parelmoer 307
Ring zilver onyx parelmoer

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ring zilver 3 delen 361
Ring zilver 3 delen

Resultaat:

30 EUR

Drie edelstenen colliers 386
Drie edelstenen colliers
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Hanger zilver blauwe steen 402
Hanger zilver blauwe steen

Resultaat:

30 EUR

Ring zilver Esprit 410
Ring zilver Esprit
Startprijs 30 EUR
Lot schmuck 412
Lot schmuck
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Hanger zilver barnsteen 413
Hanger zilver barnsteen

Resultaat:

30 EUR

Hanger zilver gele steen 481
Hanger zilver gele steen
Startprijs 30 EUR
Collier zirconia verguld 509
Collier zirconia verguld
Startprijs 30 EUR
Collier verguld zirconia bollen 511
Collier verguld zirconia bollen
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Ring zilver Larimar 527
Ring zilver Larimar

Resultaat:

30 EUR

Zilveren ring 539
Zilveren ring
Startprijs 30 EUR
3 Kettingen 612
3 Kettingen
Startprijs 30 EUR