Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Colliers 56
2 Colliers

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Collier zirconia's 458
Collier zirconia's

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot double 559
Lot double

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot parels 588
Lot parels

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Sieraden setje 645
Sieraden setje

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Ketting met hanger 646
Ketting met hanger

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot bruin 652
Lot bruin

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Aquamarijn 661
Aquamarijn

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
6 Filigrain sieraden 681
6 Filigrain sieraden

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Colliers 682
2 Colliers

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3 Zeeuwse knoppen 683
3 Zeeuwse knoppen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Broche Zilver met goudopleg 36
Broche Zilver met goudopleg

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot portrettten 666
Lot portrettten

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Div. sieraden 684
Div. sieraden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot zilver 678
Lot zilver

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Malachietset 680
Malachietset

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
2 Tijgeroogsnoeren 687
2 Tijgeroogsnoeren

Resultaat:

10 EUR