Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Jade armband 51
Jade armband

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Hanger robijn zilver collier 301
Hanger robijn zilver collier

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Hanger en speld GG 647
Hanger en speld GG

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Klemarmband zilver 151
Klemarmband zilver

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ei, Faberge stijl, kikker 481
Ei, Faberge stijl, kikker

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
5 Diverse ringen 490
5 Diverse ringen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
5 snoeren kralen 600
5 snoeren kralen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Div. sieraden 607
Div. sieraden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Jadehanger 53
Jadehanger

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Choker zilver diamant 152
Choker zilver diamant

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gourmet armband zilver 479
Gourmet armband zilver

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ei, Faberge stijl rood 483
Ei, Faberge stijl rood

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Broche hanger turkoois 541
Broche hanger turkoois

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
7 Horlogekettingen 595
7 Horlogekettingen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Div. zilver 598
Div. zilver

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Verguld Ei, hanger 679
Verguld Ei, hanger

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Zilver beugeltas 158
Zilver beugeltas

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ring met Robijn en Smaragd 363
Ring met Robijn en Smaragd

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ei, Faberge stijl, adelaar 585
Ei, Faberge stijl, adelaar

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ei, Faberge stijl, Zwart parel 586
Ei, Faberge stijl, Zwart parel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Toermalijn stenen 612
Toermalijn stenen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Hanger synth. Aquamarijn 641
Hanger synth. Aquamarijn

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Rouwbroche GG 646
Rouwbroche GG

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Zilveren zakhorloges 680
2 Zilveren zakhorloges

Resultaat:

40 EUR