Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ring GG ovaal zegelmodel 77
Ring GG ovaal zegelmodel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ring GG aquamarijn 282
Ring GG aquamarijn

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren gourmetarmband 28
Zilveren gourmetarmband

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Parelcollier kort 384
Parelcollier kort

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
6 Hangers en 1 clip 428
6 Hangers en 1 clip

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Ring GG met zegel 36
Ring GG met zegel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ring GG onyx 106
Ring GG onyx

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren horloge 155
Zilveren horloge

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Hanger zilver zirconia 203
Hanger zilver zirconia

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vergulde hanger Ei met kikker 357
Vergulde hanger Ei met kikker

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
10 Horloges 383
10 Horloges

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren armband 522
Zilveren armband

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4 Bloedkoralen colliers 540
4 Bloedkoralen colliers

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren armband, horlogeketting 110
Zilveren armband, horlogeketting

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
4 Zakhorloges 280
4 Zakhorloges

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Streekbroche GG 35
Streekbroche GG

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chatelaine oorhangers zilver 101
Chatelaine oorhangers zilver

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Collier zilver met chatelaine 102
Collier zilver met chatelaine

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Armband zilver ogen 136
Armband zilver ogen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Delen zilver 182
3 Delen zilver

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Collier met harthanger 258
Collier met harthanger

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oorhangers GG 3 paar 523
Oorhangers GG 3 paar

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ring RG onyx 525
Ring RG onyx

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ivoren broche en hanger 548
Ivoren broche en hanger

Resultaat:

50 EUR