Multicolour zoetwater parelcollier. Kleine grillige parels, 5 mm, in zachte tinten met zilveren ronde sluiting met witte parel. Lengte 40 cm.
Broche, zilver 835/000, met diamant. Een broche, 19 e eeuws, Nederlands, in de vorm van een veer met meerdere roosdiamanten. 52 x 18 mm. ca 11 gr. De broche is voorzien van een veiligheid.
Hanger WG 750/000 met parel en zirconia. Lange hanger Jugenstil stijl met zirconia's en parel. Lengte 38 mm. ca 3,8 gr
Ring WG 585/000 met topaas. Sierlijke fijne ring met grote emerald geslepen lichte Topaas, 8x10mm in vier poten gezet.. ø 54 ca 3,15 gr
Horloge, Richard. Goudkleurig rond model, automatic met datum. Aan het horloge zit een bruin lerenband.
Omega horloge, de ville. Vierkant horloge, 27x27mm, mechanisch, goudkleurig. Het horloge heeft een bruine leren band.
Fortis Herenhorloge. Rond model, mechanisch, verguld. Aan het horloge zit een bruin lerenband.
Omega Seamaster, Goud op staal, Cosmic 2000, automatic. Groot heren horloge afgeronde vierkante kast met dag en datum aanduiding. Aan het horloge zit een zwarte band. ø kast 38x41mm
Lot: 3 horloges. Plat zilver kleurig Casio herenhorloge, Citizen herenhorloge automaat, kleine "Tagheuer", zilverkleurig met metalen band.
Zakhorloge, P.Lauridsen Kolding, ø 48 mm. Zakhorloge met centrale secondewijzer, Arabische cijfers. Aan het zakhorloge zit een ketting en het geheel zit in een mooi glazen stolpje.
Lang collier met jade parel en bloedkoralen afgewisseld met 20 GG 585/000 bolletjes en GG 585/000 bewerkte bolsluiting. Lengte 70 cm. Sluiting is iets beschadigd.
Kruis, Goud op zilver, met Emaille. Groot kruis, 55x30 mm, mooi versierd met diverse kleuren emaille. ca 8,8 gr
Armband gemaakt van Romeins glas. Kleine rinkelarmband ø 48 mm,groen. ca 2000 jaar oud.
Horloge, Ikona, GG 585/000. Herenhorloge, rondmodel met metalen band. De goudkleurige wijzerplaat heeft een datum en mist 2 indexen. Automatic.
Broche GG 585/000 met portret. Vroeg 19e eeuwse portretbroche, geschilderd met rand met pareltjes en gematteerde versiering. ø 28 mm. ca 6.0 gr
Oorknoppen, 333/000. met bewerkte Rozaniet. Bewerkte ronde oorknoppen met in het midden cabouchon geslepen Rozaniet, ø oorknop 11 mm.
Slavenband zilver 925/000 mat/poly. Zware dichte bolle slavenband, ø 11 mm. Over de armband zitten gegraveerde lijnen die stukken mat en poly afscheiden. ca 67,7 gr, ø 63 mm.
Slavenband zilver, 835/000, voorzien van bewerking. Strakke hoekige armband, 8 mm breed. De armband heeft een strakke bewerking met blokjes en streepjes. ø 63x57 mm. ca 23,4 gr.
Horloge, zilver, 800/000, merk Nielka. Mooi langwerpige dameshorloge met milanees gevlochten band. Met zwarte wijzerplaat. Mechanisch. Lengte 18 cm, totaal ca 29.1 gr.
Oorclips, zilver 925/000 met Tijgeroog. Grote oorclips met rechthoekige cabouchon geslepen tijgerogen. 18x24 mm. ca 19,7 gr.
Lot bestaande uit een dasspeld, GG, 585/000, met ovale gefacetteerde granaat, 11x8,5mm, en een fijne strakke GG ring 585/000, met ovale lichtroze stersaffier, 9x7mm. ø 50 Totaal ca 5 gr.
Broche hanger, GG 585/000 met Camee. Grote opengewerkte ovale hanger/broche met in het midden een zeer fraai uitgesneden camee, ø 30 x 24 mm. De broche is voorzien van een kanonsluiting. ca 7 gr
Oorknoppen, GG 585/000 met camee. Kleine oorknoppen, ø 9,2mm, met fijne GG 585/000 bewerkte rand en in het midden een kleine uitgestoken camee. ca 1,7 gr.
Broche GG 585/000, met grote gefacetteerde steen. Fijne speld met in het midden een grote steen, in oud slijpsel. ø 10 mm. ca 2,7 gr
Collier van bewerkte agaatkralen en tijgeroog. Het collier heeft een groot zilveren veeroog als sluiting. ø barnsteen 16 mm, tijgeroog ø 7 mm. Lengte 45 cm
Solitairring, GG 750/000 met zirconia. Hoge strakke solitairring met 6 poots zetting met mooie zirconia, ø 6,5 mm. ca 3,1 gr. ø 57
Grote zilveren, 835/000 ring met ovale steen. Brede bewerkte rand met daarin een grote ovale roze/paarse steen, ø 21x16mm. De bewerking loopt door in de band van de ring. ca 10,7 gr. ø 54
Oorstekers, zilver, 925/000 met markasiet.. Halve creolen, breed model, 9,3 mm, met langwerpig en rond geslepen markasiet. ø 20 mm. ca 9,2 gr.
Oorstekers, zilver, 925/000 met markasiet. Halve creolen ø 24 mm, bezet met 3 rijen met markasiet, breedte 7 mm. ca 9 gr.
Hanger, Faberge stijl, opengewerkt met zirconia's en parel. Ei-hanger, zilver verguld 22x13 mm, opgewerkt met paars en groen emaille, versierd met zirconia's. Onderaan de hanger zit een kleine parel.
Hanger, Faberge stijl, lieveheersbeest. Zilver verguld ei-hanger, 14x21mm, in de vorm van een lieveheersbeestje met zwart en rood emaille. Verder versierd met goudkleurige stippen en zirconia's.
Oorclips, GG 585/000 met Briljanten. Ovale oorclips, organisch motief met diverse briljanten bezet. ø 18x10mm. Totaal 0.70 ct.,W/SI, ca 7.9 gr.
Oorhangers GG 750/000 met zwart muranoglas. Royale GG oorhaken met zwarte peervormige muranoglazen hangers. Totale lengte 30 mm.
Rouwbroche, GG 585/000 met Onyx. Rechthoekige broche, eind 1900 eeuw, opengewerkte, gegraveerde rand met in het midden een Onyx waarin een GG schild zit met haar en foto. Grootte 12x16 mm. ca 5gr.