C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en oesters. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
S. Lugtenberg. Hollandse School. 20e Eeuw. Larens interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, citroen, druiven en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
G. van Donk. Circa 1900. Hollandse School. Bomschuit op strand met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Zeegezicht naar 19e eeuws voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 51 cm. Verf laat los. In redelijke staat.
Twee antieke Hollandse gravures. 1x Gehoorzaal. 1x Zaal der natuurkunde. Reinier Vinkeles sculp. 1741 - 1816. Vochtvlek moetrand. Afmeting: H 48 x B 67 cm. In goede staat.
G. Wuthrich. Circa 1880. Oostenrijkse School. Berglandschap met wilde rivier en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 73 cm. In goede staat.
Antieke landkaart van Groningen. Groningae et Omlandiae Fredericum de Wit. 1629 - 1706. Klein scheurtje bij vouw bovenin, verder goed. Gravure op papier. Afmeting: H 56 - B 60 cm.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Jean Pierre Guynelly Maes. 1945. Belgische School. Huilende baby. Pastel op paneel (gefixeerd). Afmeting: H 97 x B 75 cm. In goede staat.
J. v.d. Linde. 1887 - 1956. Stilleven met rozen. Pastel op papier. Afmeting: H 23 x B 46 cm. In goede staat.
Lorenz Murowana. Duitse School. 1872 - 1950. Volendamse platbodems aan steiger met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
Twee werken van Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. Frans berglandschap (Haute Savoie). Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. / H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Twee portret schilderijen Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. 1x Jonge bruid met bloemen. 1x Meisje met jurk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
P. Dankers. Circa 1930. Hollandse School. Bosgezicht met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille, 1988. 1922 - 2010. Nr. 53/200. Naakte vrouw met duif. Litho op papier. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Otto Hetterscheid, 1967. 1927 - 2010. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Collage. Afmeting: H 45 x B 41 cm. In goede staat.
Herbert Götzinger. 1928 - 1976. Duitse School. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 36 x B 51cm. In goede staat.
P. Vlerick. 1923 - 1999. Abstracte voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 28,5 x B 38,5 cm. In goede staat.
Corneille, 1962. 1922 - 2010. Epreuve d'artiste. Abstracte 60-er jaren voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.
Jean Michel Basquiat. 1960 - 1988. Nr. 22/100. Modern figuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Kustgezicht met huis, boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 43 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Damesportret met gouden sieraden. Olieverf op linnen. Afmeting; H 50 x B 41 cm. In goede staat.