Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Ongesigneerd, Abstracte honden figuren
Startprijs 220 EUR

Ongesigneerde lithografie in de stijl van Keith Haring. Abstracte honden figuren. Litho op papier. Afmeting: H 73 x B 59 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Startprijs 140 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Acryl op papier. Afmeting: H 39 x B 33 cm. In goede staat.

H.P. Groen, Rotterdamse kade
Startprijs 350 EUR

Hendrik Pieter Groen. Rotterdamse kade met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Vaas met bloemen
Startprijs 150 EUR

Ton Anconé. 1919 - 1987 Oldenzaal. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.

Religieus schilderij
Startprijs 200 EUR

Antiek religieus schilderij. Circa 1800. Jonge Jezus Christus preekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 83 x B 89 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte vrouw kijkt in spiegel
Startprijs 250 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 16/199. Naakte vrouw kijkt in spiegel. Lithografie op papier. Afmeting H 101 x B 65 cm. In goede staat.

Gautier, Moulin Rouge
Startprijs 200 EUR

Gautier. 20e Eeuw. Franse School. Moulin Rouge Can Can danseres. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

Hubert Bellis, Vaas met rozen
Startprijs 450 EUR

Hubert Bellis. 1831 - 1902. Vaas met rozen. Aquarel op papier. Afmeting: H 16 x B 16 cm. In goede staat.

Larij, Zwerfkeien met wandelaar
Startprijs 150 EUR

Larij. Mogelijk Jan Larij. 1879 - 1962. Zwerfkeien met wandelaar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 22 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Berglandschap met huizen en figuren
Startprijs 200 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Berglandschap met huizen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 36,5 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstract
Startprijs 100 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. 1x Abstracte figuratieve compositie. 1x Kleurrijke abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 53 x B 30 cm. H 63 x B 48 cm. In go...

Map met werken Eef de Weerd (ca 15x)
Startprijs 180 EUR

Grote map met circa vijftien werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Geheel afkomstig uit nalatenschap van familie de Weerd. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.

Russisch ikoon
Startprijs 70 EUR

Antiek Russisch ikoon met vergulding. Jezus Christus met Heilige schrift. Oudere restauratie. Afmeting: 22 x 16 x 1,5 cm. In goede staat.

2x J.G.L. Elsen, Hollands landschap
Startprijs 100 EUR

Pendant van J.G.L. Elsen 1906. Hollandse School. Hollandse landschappen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 23 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Damesportret
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Damesportret met gouden sieraden. Olieverf op linnen. Afmeting; H 50 x B 41 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Kustgezicht
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Kustgezicht met huis, boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 43 cm. In redelijke staat.

Jean Michel Basquiat, Modern figuur
Startprijs 250 EUR

Jean Michel Basquiat. 1960 - 1988. Nr. 22/100. Modern figuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 50 cm. In goede staat.

Corneille, Abstract
Startprijs 250 EUR

Corneille, 1962. 1922 - 2010. Epreuve d'artiste. Abstracte 60-er jaren voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.

P. Vlerick, Abstract
Startprijs 200 EUR

P. Vlerick. 1923 - 1999. Abstracte voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 28,5 x B 38,5 cm. In goede staat.

Herbert Götzinger, Abstract
Startprijs 100 EUR

Herbert Götzinger. 1928 - 1976. Duitse School. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 36 x B 51cm. In goede staat.

Otto Hetterscheid, Abstract
Startprijs 100 EUR

Otto Hetterscheid, 1967. 1927 - 2010. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Collage. Afmeting: H 45 x B 41 cm. In goede staat.

Guillaume Corneille, vrouw met duif
Startprijs 120 EUR

Guillaume Corneille, 1988. 1922 - 2010. Nr. 53/200. Naakte vrouw met duif. Litho op papier. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

P. Dankers, Bosgezicht met boerderij
Startprijs 100 EUR

P. Dankers. Circa 1930. Hollandse School. Bosgezicht met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

2x Jacob Eriks, 2x Portret
Startprijs 80 EUR

Twee portret schilderijen Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. 1x Jonge bruid met bloemen. 1x Meisje met jurk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.