Noordkaap Terschelling. Kleuren houtsnede op papier. Afmeting: H 13 x B 42 cm. In goede staat.
Govert van Emmerik. 1808 - 1882. Schepen op ruwe zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 45 cm. In goede staat.
Monogram J.H.K. Hollandse School. 19e Eeuw. Mogelijk J.H. Koekkoek. 1778 - 1851. Zeegezicht met zeilboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Landschap Buurse. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Dirk Kruizinga. 1895 - 1972. Art Deco stilleven met gevogelte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 41 cm. In goede staat.
18e Eeuws gouache familiewapen van Nicolaas Hooykaes 1782. Gouache op papier. Afmeting: H 27 x B 21 cm. In goede staat.
G. Gort. Hollandse School. Circa 1900. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 49 cm. In goede staat.
A. Valette, 1929. Adolphe Valette. 1876 - 1942. Valle de Cayamber all Fendo el Cerro, Blanco Equador 1929. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 71 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Russische School? Zandpad bij dorp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Klaas Bernink, 1979 Glanerbrug. Epreuve d'artiste. 1913 - 1996. Twentse boerderij in de winter. Litho op papier. Afmeting: H 42 x B 62 cm. In goede staat.
Tinus de Jongh. Circa 1920. Grachtengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp, 1990. Epreuve d'artiste. 1925 - 1992. Abstracte voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 27 x B 27 cm. In goede staat.
Twee werken van Anton Rooskens. 1906 - 1976. 1x Vogelman, 1975. 1x Zingende vogel, 1975. Litho op papier. Afmeting: H 26 x B 19 cm. In goede staat.
Twee moderne bloem stillevens. Monogram M. 2002. Acryl op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.
H.C. Mac-Lean, '29. 1898 - 1972. Stilleven met pompoen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x 55 cm. In goede staat.
Monogram + 1889. Hollandse School. Hollands stadsgezicht met figuren. Volendam of Marken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Schilderijmet spreuk over Batavieren en kegelen. Olieverf op linnen. Naam Antoon Markus staat op het linker pamflet aan de muur, Afmeting: H 47 x B 56 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse potloodtekening met driemasters 1882. J.J.W. de Me. Potlood op papier. Afmeting: H 45 x B 53 cm. In goede staat.
Joop Kropff. 1892 - 1979. Stadsgezicht met gracht en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Matthieu Wiegman. 1886 - 1971. Bedelaar + figuren. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.
Jan Wiegers. 1893 - 1959. Herenportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 34 x B 28 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Nalatenschap Jan Wiegers. 1893 - 1959. Berglandschap met spoorbrug. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.
Corneille. 1996. 1922 - 2010. Nr. 110/200. Vrouw met duif. Litho op papier. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In goede staat.
Lithografie Keith Haring. Nr. 16/200. Dansende figuren. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.