Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeldzaam reisjournaal Indonesië-Rotterdam 1097
Zeldzaam reisjournaal Indonesië-Rotterdam
Startprijs 200 EUR
Verkocht
M. Nefkens, Landschap met schaapskooi 1098
M. Nefkens, Landschap met schaapskooi

Resultaat:

325 EUR

G. Frederik van Schagen, Vrouw in moestuin 1099
G. Frederik van Schagen, Vrouw in moestuin
Startprijs 300 EUR
Jan van Delft, Dorp aan het water 1100
Jan van Delft, Dorp aan het water
Startprijs 150 EUR
Erhardt, Paardenhoofd 1101
Erhardt, Paardenhoofd
Startprijs 300 EUR
Theo Goedvriendt, Bosgezicht 1102
Theo Goedvriendt, Bosgezicht
Startprijs 100 EUR
J. Damstra, Landschap met windmolens en figuur 1103
J. Damstra, Landschap met windmolens en figuur
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Stadsrand met zigeunerkamp 1104
Onduid. gesig., Stadsrand met zigeunerkamp

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Ventura, Twee oude ovale schilderijen 1105
Ventura, Twee oude ovale schilderijen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
L. Munthe, Boerderij met boerin bij avond 1106
L. Munthe, Boerderij met boerin bij avond

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Karel Appel, Zeefdruk/Lithografie 1107
Karel Appel, Zeefdruk/Lithografie

Resultaat:

200 EUR

Ikoon uit de Balkan, 1830 1108
Ikoon uit de Balkan, 1830
Startprijs 450 EUR
X. Dungher?, Impressionistisch stadsgezicht 1109
X. Dungher?, Impressionistisch stadsgezicht
Startprijs 100 EUR
Verkocht
A. Keyzer, Drentse boerderij met herder en schapen 1110
A. Keyzer, Drentse boerderij met herder en schapen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Ohara Koson, Roofvogel 1111
Ohara Koson, Roofvogel

Resultaat:

220 EUR

Ohara Koson, Oosterse vogel 1112
Ohara Koson, Oosterse vogel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
J. Vergeer, Molens bij Kinderdijk 1113
J. Vergeer, Molens bij Kinderdijk

Resultaat:

200 EUR

Theo Wiegman, Keramieken vaas met bloemen 1114
Theo Wiegman, Keramieken vaas met bloemen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
H. van Bloem, Riviergezicht met boerderij 1115
H. van Bloem, Riviergezicht met boerderij

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
L. Landré, Rotterdams havengezicht 1116
L. Landré, Rotterdams havengezicht

Resultaat:

190 EUR

Ongesig., Schouwstuk, vaas met bloemen 1117
Ongesig., Schouwstuk, vaas met bloemen
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Monogram H.R., Poezen portret 1118
Monogram H.R., Poezen portret

Resultaat:

200 EUR

Ongesigneerd, Jongen in bos met takkenhut 1119
Ongesigneerd, Jongen in bos met takkenhut
Startprijs 90 EUR
2x Onduid. gesig. Winterlandschappen 1120
2x Onduid. gesig. Winterlandschappen
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Jan Korthals, Havengezicht 1121
Jan Korthals, Havengezicht

Resultaat:

150 EUR

Jelle Hoogstra, Hollands havengezicht 1122
Jelle Hoogstra, Hollands havengezicht
Startprijs 180 EUR
Verkocht
B.C. Noltee, Stadsrivier 1123
B.C. Noltee, Stadsrivier

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
W.J. Alberts, Koeien bij sloot 1124
W.J. Alberts, Koeien bij sloot

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Cooper, Herder met coming sheep 1125
Cooper, Herder met coming sheep

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Gravures 17e - 18e eeuw 1126
2x Gravures 17e - 18e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
17e-18e Eeuws Latijns blad 1127
17e-18e Eeuws Latijns blad

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Frans familie wapen, 18e - 19e eeuw 1128
Frans familie wapen, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
M. de Jongere, Havengezicht Rotterdam 1129
M. de Jongere, Havengezicht Rotterdam

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
A. Verveen, Havengezicht Rotterdam 1130
A. Verveen, Havengezicht Rotterdam

Resultaat:

425 EUR

Onduid. gesig., Landschap met baai, zeilboot en figuur 1131
Onduid. gesig., Landschap met baai, zeilboot en figuur
Startprijs 150 EUR
Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met perzikken 1132
C. Cornelisz, Stilleven met perzikken

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Roemer met oesters 1133
C. Cornelisz, Roemer met oesters

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven roemer met citroen 1134
C. Cornelisz, Stilleven roemer met citroen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Evert Rabbers, Koe met kippen 1135
Evert Rabbers, Koe met kippen

Resultaat:

300 EUR

Evert Rabbers, Horlogemaker de Oude Eissink 1136
Evert Rabbers, Horlogemaker de Oude Eissink
Startprijs 300 EUR
Otto Lais, Twee figuren 1137
Otto Lais, Twee figuren
Startprijs 250 EUR
J.B. Levy, Jonge vissersvrouw bij openhaard 1138
J.B. Levy, Jonge vissersvrouw bij openhaard
Startprijs 300 EUR
Keith Haring, Figuren compositie 1139
Keith Haring, Figuren compositie
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Hollands landschap 1140
Ongesigneerd, Hollands landschap

Resultaat:

75 EUR

Sujatno Kompoel, Indonisische haven 1141
Sujatno Kompoel, Indonisische haven
Startprijs 175 EUR
Verkocht
17e-18e Eeuwse landkaart, Frederick de Wit 1142
17e-18e Eeuwse landkaart, Frederick de Wit

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
J. Pauwels, Havengezicht 1143
J. Pauwels, Havengezicht

Resultaat:

235 EUR

Verkocht
G. Wiegman, Sleepboot met aak in Rotterdamse haven 1144
G. Wiegman, Sleepboot met aak in Rotterdamse haven

Resultaat:

325 EUR

A. Miedema, Hollands zomers landschap met melkmeisje 1145
A. Miedema, Hollands zomers landschap met melkmeisje
Startprijs 250 EUR
Ongesigneerd, Interieur met figuren 1146
Ongesigneerd, Interieur met figuren
Startprijs 150 EUR
Monogram B, Vrouw met blauw gezicht 1147
Monogram B, Vrouw met blauw gezicht
Startprijs 300 EUR
Jean Leon, Meisje met hoed 1148
Jean Leon, Meisje met hoed
Startprijs 250 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Meisjes portret 1149
Onduidelijk gesigneerd, Meisjes portret
Startprijs 120 EUR
Verkocht
A.F. Wagemans, Restaurant AB Enschede 1150
A.F. Wagemans, Restaurant AB Enschede

Resultaat:

250 EUR

Gesigneerde Pin Up, Lithografie 1151
Gesigneerde Pin Up, Lithografie
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Evert Moll, Stadsrand met villa's en boerderij 1152
Evert Moll, Stadsrand met villa's en boerderij

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
C. v.d. Zwalm, Spoorbrug bij Rotterdam 1153
C. v.d. Zwalm, Spoorbrug bij Rotterdam

Resultaat:

340 EUR

Jos Hoevenaar, Gevlochten mand met bloemen 1154
Jos Hoevenaar, Gevlochten mand met bloemen
Startprijs 200 EUR
B. Robbe, Dame met jarretels 1155
B. Robbe, Dame met jarretels
Startprijs 200 EUR
L. v.d. Vlist, Platbodems bij duinen 1156
L. v.d. Vlist, Platbodems bij duinen
Startprijs 250 EUR
Alberto Schunk, Amor 1157
Alberto Schunk, Amor
Startprijs 250 EUR
Corneille, Moderne compositie 1158
Corneille, Moderne compositie
Startprijs 375 EUR
M. vön Römer Wegman, Twee katten met bal 1159
M. vön Römer Wegman, Twee katten met bal
Startprijs 70 EUR
Botanische gravure, 18e eeuw 1160
Botanische gravure, 18e eeuw
Startprijs 275 EUR
Botanische gravure, 18e eeuw 1161
Botanische gravure, 18e eeuw
Startprijs 275 EUR
Ongesigneerd, Landschap met koeien 1162
Ongesigneerd, Landschap met koeien
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Pelletier, Landschap met boerderij 1163
Pelletier, Landschap met boerderij

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, 't Kolkje Amsterdam 1164
Ongesigneerd, 't Kolkje Amsterdam

Resultaat:

375 EUR

L. de Leeuw, Winters landschap met wandelaars 1165
L. de Leeuw, Winters landschap met wandelaars
Startprijs 260 EUR
Joh. Strohmayer, Stilleven bloemen 1166
Joh. Strohmayer, Stilleven bloemen
Startprijs 350 EUR
H.C. Kranenburg, Vaas met bloemen 1167
H.C. Kranenburg, Vaas met bloemen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met appels 1168
C. Cornelisz, Stilleven met appels

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met kruisbessen 1169
C. Cornelisz, Stilleven met kruisbessen

Resultaat:

170 EUR

Joh. Strohmayer, Stilleven met fuit. 1170
Joh. Strohmayer, Stilleven met fuit.
Startprijs 350 EUR
2x Nadruk etsen Rembrandt van Rijn. 1171
2x Nadruk etsen Rembrandt van Rijn.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Dirkjan Ribbeling, Abstract 1172
Dirkjan Ribbeling, Abstract

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Dirkjan Ribbeling, Abstract 1173
Dirkjan Ribbeling, Abstract

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Dirkjan Ribbeling, Abstract 1174
Dirkjan Ribbeling, Abstract

Resultaat:

140 EUR

J. Leenen, Besneeuwd Hollands landschap met boerderij 1175
J. Leenen, Besneeuwd Hollands landschap met boerderij
Startprijs 200 EUR
Mies van Zuylen, Stillevens met cactussen 1176
Mies van Zuylen, Stillevens met cactussen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Oude schilderijen, Landschappen 1177
2x Oude schilderijen, Landschappen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Klein schilderij, Stilleven 1178
2x Klein schilderij, Stilleven

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4 Kleine schilderijen 1179
4 Kleine schilderijen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Japanse werken 1180
3x Japanse werken

Resultaat:

80 EUR

3x Japanse werken 1181
3x Japanse werken
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2x Antieke Japanse houtsnedes 1182
2x Antieke Japanse houtsnedes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Japans werk, Forellen 1183
Japans werk, Forellen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3x Japanse werken 1184
3x Japanse werken

Resultaat:

80 EUR

Paul van Gijn, Oosterse jongen met aap 1185
Paul van Gijn, Oosterse jongen met aap
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Veronica Pellan?, Modern abstract 1186
Veronica Pellan?, Modern abstract

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Gesigneerd Chinees aquarel, 1900 1187
Gesigneerd Chinees aquarel, 1900

Resultaat:

60 EUR

Richard  Heymans, Man en vrouw in taveerne 1188
Richard Heymans, Man en vrouw in taveerne
Startprijs 300 EUR
Verkocht
P.A. Nijgh, Zoutfabriek Hengelo UNICA 1189
P.A. Nijgh, Zoutfabriek Hengelo UNICA

Resultaat:

200 EUR

3x Joseph Bouüaert, divers 1190
3x Joseph Bouüaert, divers
Startprijs 200 EUR
F.A. Philips, Boerderij met vee 1191
F.A. Philips, Boerderij met vee
Startprijs 200 EUR
Piet Bouter, Landschap met schaapskooi 1192
Piet Bouter, Landschap met schaapskooi
Startprijs 200 EUR