Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Anna Ostrowska, Huis aan de kust 1247
Anna Ostrowska, Huis aan de kust
Startprijs 50 EUR
E. Knuttel, Stilleven met aardewerk en groenten 1318
E. Knuttel, Stilleven met aardewerk en groenten
Startprijs 50 EUR
2x Oude etsen, Dorpsstraat/Notre Dame 1319
2x Oude etsen, Dorpsstraat/Notre Dame
Startprijs 50 EUR
2x Duitse School, Beierse jongen en meisje 1324
2x Duitse School, Beierse jongen en meisje
Startprijs 50 EUR
Frits Jansen, Stilleven bloemen en uien 1325
Frits Jansen, Stilleven bloemen en uien
Startprijs 50 EUR
Gravure Paerel Visscherij, 18e eeuw 1349
Gravure Paerel Visscherij, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR
7x Antieke Franse ontwerpen 1369
7x Antieke Franse ontwerpen
Startprijs 50 EUR
Beppi Zancan, 2x Landschappen 1375
Beppi Zancan, 2x Landschappen
Startprijs 50 EUR
Goebel, Beierse man met tabakspijp 1380
Goebel, Beierse man met tabakspijp
Startprijs 50 EUR
Corneille, Vogels 1390
Corneille, Vogels
Startprijs 50 EUR
Onduid. gesig., Trol met vogel in hoed 1395
Onduid. gesig., Trol met vogel in hoed
Startprijs 50 EUR
Oud Frans ontwerp 1396
Oud Frans ontwerp
Startprijs 50 EUR
Meinert Volkers,Abstract 1398
Meinert Volkers,Abstract
Startprijs 50 EUR
Monogram M.P., Vissers aan de kade 1402
Monogram M.P., Vissers aan de kade
Startprijs 50 EUR
2x J.A. Smit, Bellona + Mokum Red 1408
2x J.A. Smit, Bellona + Mokum Red
Startprijs 50 EUR
Otto Wild, Landschap met coming sheep 1438
Otto Wild, Landschap met coming sheep
Startprijs 50 EUR
A.M. Jorissen, Stilleven met zonnebloemen 1477
A.M. Jorissen, Stilleven met zonnebloemen
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd, Stilleven met parelketting, vaas etc. 1429
Ongesigneerd, Stilleven met parelketting, vaas etc.
Startprijs 55 EUR
Jac. van Rossum, Portret poes 1434
Jac. van Rossum, Portret poes
Startprijs 55 EUR
Mies van Zuylen, Stillevens met cactussen 1176
Mies van Zuylen, Stillevens met cactussen
Startprijs 60 EUR
Johan Gelink, Beekje bij Boekelo 1250
Johan Gelink, Beekje bij Boekelo
Startprijs 60 EUR
Kersbergen Buytendorp, Stilleven margrieten 1268
Kersbergen Buytendorp, Stilleven margrieten
Startprijs 60 EUR
H. Noordam, Boeren erf met boerin 1269
H. Noordam, Boeren erf met boerin
Startprijs 60 EUR
2x Oosterse werken 1280
2x Oosterse werken
Startprijs 60 EUR