Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Guy Olivier, Twee dames op stap 1099
Guy Olivier, Twee dames op stap

Resultaat:

170 EUR

J.Gusen?, Boerin aan het koeien melken 1097
J.Gusen?, Boerin aan het koeien melken
Startprijs 225 EUR
J.H. Verbeek, Bomschuiten op Noordzee bij Zandvoort 1096
J.H. Verbeek, Bomschuiten op Noordzee bij Zandvoort
Startprijs 200 EUR
Verkocht
J. Jelgershuis, Fries interieur bidden voor eten 1094
J. Jelgershuis, Fries interieur bidden voor eten

Resultaat:

200 EUR

G. Post-Greve, Antieke platbodems 1093
G. Post-Greve, Antieke platbodems
Startprijs 200 EUR
D. Ocker, Damesportret 1091
D. Ocker, Damesportret
Startprijs 250 EUR
J.J.H. van Leeuwen, Marktgezicht 1088
J.J.H. van Leeuwen, Marktgezicht
Startprijs 200 EUR
Verkocht
M. de Jongere, Hollands poldergezicht 1085
M. de Jongere, Hollands poldergezicht

Resultaat:

475 EUR

Lot diverse werken, Paul Dom + Piet v.d. Hem 1082
Lot diverse werken, Paul Dom + Piet v.d. Hem
Startprijs 250 EUR
Verkocht
J. Strahn, Koeien in weiland 1080
J. Strahn, Koeien in weiland

Resultaat:

400 EUR

M. de Gallard, Glazen vaas met bloemen 1079
M. de Gallard, Glazen vaas met bloemen
Startprijs 300 EUR
Ongesigneerd, Winters havengezicht met paardenkarren en stoomboot 1077
Ongesigneerd, Winters havengezicht met paardenkarren en stoomboot
Startprijs 250 EUR
H. Vreedenburgh, Stilleven koperen bak... 1076
H. Vreedenburgh, Stilleven koperen bak...
Startprijs 360 EUR
Verkocht
Fedor van Kregten, Boer bij kalf 1074
Fedor van Kregten, Boer bij kalf

Resultaat:

375 EUR

J. Cossaar, Figuren bij kerk 1073
J. Cossaar, Figuren bij kerk
Startprijs 300 EUR
Verkocht
R. Craeyvanger, Interieur met figuren 1071
R. Craeyvanger, Interieur met figuren

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
J. Mankes, Melkende boerin 1068
J. Mankes, Melkende boerin

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
5x bladmuziek, 1930 1065
5x bladmuziek, 1930

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Jan ...?.., Vrouwelijk naakt 1062
Onduidelijk, Jan ...?.., Vrouwelijk naakt

Resultaat:

150 EUR

J.W. Schouten, 18e Eeuws interieur 1059
J.W. Schouten, 18e Eeuws interieur
Startprijs 400 EUR
Verkocht
German Grobe, Schepen bij havenmonding 1057
German Grobe, Schepen bij havenmonding

Resultaat:

700 EUR

Marie Cornett? Portret dame met hoed 1056
Marie Cornett? Portret dame met hoed
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Jacoba Ritsema, Achterhof met boerin 1054
Jacoba Ritsema, Achterhof met boerin

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
H.A. van Ingen, Twee koeien 1053
H.A. van Ingen, Twee koeien

Resultaat:

400 EUR

Frits Maris, Twee kippen en haan 1051
Frits Maris, Twee kippen en haan
Startprijs 150 EUR
Carl Deiker, Auerhaan met hennen in de sneeuw 1050
Carl Deiker, Auerhaan met hennen in de sneeuw
Startprijs 750 EUR
Verkocht
J. Mankes, Kraai 1048
J. Mankes, Kraai

Resultaat:

350 EUR

Miniatuur portret, 19e eeuw 1045
Miniatuur portret, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Evert Rabbers, Sneeuwruimen van Heekplein 1042
Evert Rabbers, Sneeuwruimen van Heekplein
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Herman Bogman Jr., Vaas met bloemen 1039
Herman Bogman Jr., Vaas met bloemen

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Dame met kanten kraag 1037
Ongesigneerd, Dame met kanten kraag

Resultaat:

650 EUR

Ongesigneerd, Isaac zegent Jacob 1036
Ongesigneerd, Isaac zegent Jacob
Startprijs 500 EUR
Eisman Semenowsky, Dame met dienblad 1034
Eisman Semenowsky, Dame met dienblad
Startprijs 800 EUR
Verkocht
W. Hambüchen, Bomschuit op strand met vissersvolk 1033
W. Hambüchen, Bomschuit op strand met vissersvolk

Resultaat:

415 EUR

Dali figuur, Paard 1031
Dali figuur, Paard
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Haagse School, Twee koeien bij bomen 1030
Haagse School, Twee koeien bij bomen

Resultaat:

150 EUR

H.A. Trigt, Hollandse familie Steuerwald 1028
H.A. Trigt, Hollandse familie Steuerwald
Startprijs 1.500 EUR
Hollandse School, Hollandse scheepvaart bij kalme zee 1025
Hollandse School, Hollandse scheepvaart bij kalme zee
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
G.J. Overbeek, Zomers havengezicht R'dam 1022
G.J. Overbeek, Zomers havengezicht R'dam

Resultaat:

800 EUR

Lot diverse werken van Paul Dom 1019
Lot diverse werken van Paul Dom
Startprijs 850 EUR
Henk Schuring, Abstract 1017
Henk Schuring, Abstract
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Sientje Mesdag van Houten, Stilleven met pompoen 1016
Sientje Mesdag van Houten, Stilleven met pompoen

Resultaat:

330 EUR

Henk Dekker, Zeilschepen in ochtendnevel 1014
Henk Dekker, Zeilschepen in ochtendnevel
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Evert Moll, Rotterdams havengezicht 1013
Evert Moll, Rotterdams havengezicht

Resultaat:

600 EUR

€ 400,- 1011
€ 400,-
Startprijs 400 EUR
Bois? Onduid., Platbodem op zee 1010
Bois? Onduid., Platbodem op zee
Startprijs 3.000 EUR
Henry Schouten, Stieren op draf met hond 1008
Henry Schouten, Stieren op draf met hond
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Casparus Morel, Zeegezicht met Hollandse schepen 1005
Casparus Morel, Zeegezicht met Hollandse schepen

Resultaat:

550 EUR