33. Juliveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

Arthur Michaelis 1507
Arthur Michaelis

120 EUR

H. Schneider '47 1508
H. Schneider '47
Startprijs 20 EUR
Robert Sayer / Houston 1509
Robert Sayer / Houston
Startprijs 20 EUR
Erik Jöhnson Dahlberg 1510
Erik Jöhnson Dahlberg
Startprijs 20 EUR
Robert Sayer / Houston 1511
Robert Sayer / Houston
Startprijs 20 EUR
Heinz Baden 1512
Heinz Baden
Startprijs 20 EUR
T. Anconé, stilleven 1513
T. Anconé, stilleven

90 EUR

Ton Anconé, Rembrandt 1514
Ton Anconé, Rembrandt
Startprijs 60 EUR
Ton Anconé, portret 1515
Ton Anconé, portret

30 EUR

Chris de Bruijn Jr. 'Dorpsgezicht'. 1516
Chris de Bruijn Jr. 'Dorpsgezicht'.

30 EUR

2x B. Mankes (Beint) 1918 - 1517
2x B. Mankes (Beint) 1918 -

50 EUR

Piet Wiegman, 3 werken 1518
Piet Wiegman, 3 werken
Startprijs 90 EUR
Piet Wiegman, 3 werken 1519
Piet Wiegman, 3 werken
Startprijs 90 EUR
Piet Wiegman, 2 werken 1520
Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 80 EUR
Piet Wiegman, 2 werken 1521
Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 80 EUR
Piet Wiegman, 2 werken 1522
Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 80 EUR
Chinees schilderij 1523
Chinees schilderij

50 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw 1524
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw

160 EUR

Icoon 1525
Icoon

100 EUR