Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

H. Schneider '47 1508
H. Schneider '47
Startprijs 20 EUR
Robert Sayer / Houston 1509
Robert Sayer / Houston
Startprijs 20 EUR
Erik Jöhnson Dahlberg 1510
Erik Jöhnson Dahlberg
Startprijs 20 EUR
Robert Sayer / Houston 1511
Robert Sayer / Houston
Startprijs 20 EUR
Heinz Baden 1512
Heinz Baden
Startprijs 20 EUR
Stilleven 1315
Stilleven
Startprijs 25 EUR
3 Werken 18e eeuw 1379
3 Werken 18e eeuw
Startprijs 25 EUR
Piet Eggen 1399
Piet Eggen
Startprijs 25 EUR
Gustav Hesse 1502
Gustav Hesse
Startprijs 25 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw 1505
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR
Thomas Ludwig Herbst 1506
Thomas Ludwig Herbst
Startprijs 25 EUR
Romania, 2 kippen in stal 1317
Romania, 2 kippen in stal
Startprijs 30 EUR
A. Caullet, landschap 1329
A. Caullet, landschap
Startprijs 30 EUR
B.S. Petit 1354
B.S. Petit
Startprijs 30 EUR
Houtsnede, Bulders 1376
Houtsnede, Bulders
Startprijs 30 EUR
4 Werken 18e/19e eeuw 1378
4 Werken 18e/19e eeuw
Startprijs 30 EUR
Berry Brugman Gem. techniek 1411
Berry Brugman Gem. techniek
Startprijs 30 EUR
Aquarel Thurin 1424
Aquarel Thurin
Startprijs 30 EUR
2 Werken 1425
2 Werken
Startprijs 30 EUR
Anneke Boot 1445
Anneke Boot
Startprijs 30 EUR
H. Martinson 1495
H. Martinson
Startprijs 30 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw 1497
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, portret 1499
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, portret
Startprijs 30 EUR
Richard Adler 1501
Richard Adler
Startprijs 30 EUR
H. Hermans (naar) 1307
H. Hermans (naar)
Startprijs 35 EUR
2 Taferelen van liefdespaartjes 1309
2 Taferelen van liefdespaartjes
Startprijs 35 EUR
Kopie Prudisch 1393
Kopie Prudisch
Startprijs 35 EUR
Radjimin 1396
Radjimin
Startprijs 35 EUR
E. Küchenthal 1930 1422
E. Küchenthal 1930
Startprijs 35 EUR
Monogram M.O stilleven 1423
Monogram M.O stilleven
Startprijs 35 EUR
Antieke landkaart, 1713. 1218
Antieke landkaart, 1713.
Startprijs 40 EUR
Landkaart Aveele, 1705 1220
Landkaart Aveele, 1705
Startprijs 40 EUR
Landkaart Aveele, 1702 1221
Landkaart Aveele, 1702
Startprijs 40 EUR
Landkaart Aveele, 1705 1222
Landkaart Aveele, 1705
Startprijs 40 EUR
Landkaart Aveele, 1700 1223
Landkaart Aveele, 1700
Startprijs 40 EUR
Landkaart, ca. 1700. 1225
Landkaart, ca. 1700.
Startprijs 40 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1248
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 40 EUR
Aquarel, stilleven (mand met rozen) 1328
Aquarel, stilleven (mand met rozen)
Startprijs 40 EUR
Meisje bij deur (ongesigneerd) 1341
Meisje bij deur (ongesigneerd)
Startprijs 40 EUR
K. Kotter 1358
K. Kotter
Startprijs 40 EUR
Ongesigneerd. 1381
Ongesigneerd.
Startprijs 40 EUR
Schild dame, Indonesië. 1387
Schild dame, Indonesië.
Startprijs 40 EUR
Schild dame, Indonesië. 1388
Schild dame, Indonesië.
Startprijs 40 EUR
B. Wijngaard 1391
B. Wijngaard
Startprijs 40 EUR
H.J. Nijland (boeren interieur) 1392
H.J. Nijland (boeren interieur)
Startprijs 40 EUR
Kok, Aquarel. 1395
Kok, Aquarel.
Startprijs 40 EUR
Martin van Waning, Ets. 1403
Martin van Waning, Ets.
Startprijs 40 EUR
A. Honius, naakte dame 1410
A. Honius, naakte dame
Startprijs 40 EUR
Portret Duitse school M.O 1420
Portret Duitse school M.O
Startprijs 40 EUR
Kees Hogendam 1993. 1427
Kees Hogendam 1993.
Startprijs 40 EUR
Schilderij, v.d. Volkers 1441
Schilderij, v.d. Volkers
Startprijs 40 EUR
Twee Hollandse werken op papier 1444
Twee Hollandse werken op papier
Startprijs 40 EUR
Alan B. Hayman, Ree-kop. 1450
Alan B. Hayman, Ree-kop.
Startprijs 40 EUR
Litho achter glas 1475
Litho achter glas
Startprijs 40 EUR
Ongesigneerd, modern 1478
Ongesigneerd, modern
Startprijs 40 EUR
Christian Breghan 1479
Christian Breghan
Startprijs 40 EUR
Gerhard Bergmann 1480
Gerhard Bergmann
Startprijs 40 EUR
Russische School 1481
Russische School
Startprijs 40 EUR
Monogram K.O.M. 1482
Monogram K.O.M.
Startprijs 40 EUR
Aquarel Treptow/Kohlhoff 1483
Aquarel Treptow/Kohlhoff
Startprijs 40 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Engelse School 1484
Onduidelijk gesigneerd, Engelse School
Startprijs 40 EUR
Walther Kohlhoff 1488
Walther Kohlhoff
Startprijs 40 EUR
Larens interieur 1305
Larens interieur
Startprijs 45 EUR
G. Daemen 1205
G. Daemen
Startprijs 50 EUR
 Eenden aan waterkant 1304
Eenden aan waterkant
Startprijs 50 EUR
Damesportret, (Franse schilder) 1308
Damesportret, (Franse schilder)
Startprijs 50 EUR
N. Moerdijk 1325
N. Moerdijk
Startprijs 50 EUR
H. de Boer, tekening uil. 1337
H. de Boer, tekening uil.
Startprijs 50 EUR
Antieke gravure 1349
Antieke gravure
Startprijs 50 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1361
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 50 EUR
Twee Schilderijen Mexicaans 1367
Twee Schilderijen Mexicaans
Startprijs 50 EUR
Schilderij, Jan Kelderman 1369
Schilderij, Jan Kelderman
Startprijs 50 EUR
Schilderij, stilleven 1370
Schilderij, stilleven
Startprijs 50 EUR
5 Werken 18e/19e eeuw 1374
5 Werken 18e/19e eeuw
Startprijs 50 EUR
6 Portretten 18e/19e eeuw 1377
6 Portretten 18e/19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Boeren interieur. 1384
Boeren interieur.
Startprijs 50 EUR
Schilderij (naar Mesdag) 1389
Schilderij (naar Mesdag)
Startprijs 50 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Interieur met rozen. 1390
Onduidelijk gesigneerd, Interieur met rozen.
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd Duitse school 1419
Ongesigneerd Duitse school
Startprijs 50 EUR
Gravure, D. Harting 1434
Gravure, D. Harting
Startprijs 50 EUR
Gravure, D. Harting 1435
Gravure, D. Harting
Startprijs 50 EUR
P.L. v.d. Wilt, 'Boerenhuis langs beek'. 1438
P.L. v.d. Wilt, 'Boerenhuis langs beek'.
Startprijs 50 EUR
L. Nijenhuis, 'Arabier'. 1442
L. Nijenhuis, 'Arabier'.
Startprijs 50 EUR
Modern 1446
Modern
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd ca. 1900 1459
Ongesigneerd ca. 1900
Startprijs 50 EUR
Duits schilderij, Heinisch 1460
Duits schilderij, Heinisch
Startprijs 50 EUR
Monogram M.F. 1909 1461
Monogram M.F. 1909
Startprijs 50 EUR
R. Thiele 1462
R. Thiele
Startprijs 50 EUR
A.H. Cernjaev 1466
A.H. Cernjaev
Startprijs 50 EUR
Pierre A. Renoir 1467
Pierre A. Renoir
Startprijs 50 EUR
Pierre A. Renoir 1469
Pierre A. Renoir
Startprijs 50 EUR
Anatolij Cernjaev 1470
Anatolij Cernjaev
Startprijs 50 EUR
Russische School 1472
Russische School
Startprijs 50 EUR
Anatol Cernajaev 1473
Anatol Cernajaev
Startprijs 50 EUR
Ankie Leijten van Huizen 1196
Ankie Leijten van Huizen
Startprijs 60 EUR
Ad Maas  1206
Ad Maas
Startprijs 60 EUR