Modern ongesigneerd werk, tulpen, olieverf op linnen 120x100cm. Cond:G
Johannes Christoffel Vaarberg, Weesp 1825-1871 Amsterdam, heren portret, olieverf op paneel, 35x45cm. Cond:G
Pit van Loo Winsum 1905-Haren 1991 (nieuwe realist) compositie rode bal met rups olieverf op paneel 60x80cm Cond:G
Pit van Loo Winsum 1905-Haren 1991 (nieuwe realist) compositie met klaverblad spaarvarken, olieverf op paneel 60x80cm Cond:G
Pit van Loo 1970 Winsum 1905-Haren 1991(nieuwe realist) abstracte compositie, plakkaatverf op paneel 39x58cm Cond:G
Thomas, met certificaat, oud Hollands stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 80x60cm Cond:G
Schilderij gesigneerd Peter Lehmann 1885 Rehmagen-1961 Rehmagen, vissersvrouw en man wandelend op het strand. olieverf op linnen 77x120 Cond. G
Ongesigneerd 19e eeuw, religieuze voorstelling, originele lijst, olieverf op linnen 107x85cm. Cond:R/G
G Niemann(Gottfried) Alpengezicht(Garmisch) olieverf op linnen 70x70cm Cond:G
J.Mittenhuber omstreeks 1900 Duitse school, berggezicht met beek, visser en watermolen, olieverf op linnen 70x47cm Cond;G
Ongesigneerd, 19e eeuws Maria met kind, olieverf op linnen 61x81cm Cond:G
Salvador Dali 1904-1989 nr 219-300 surrealistisch landschap, verso certificaat , lithografie op papier 48x38cm Cond:G
Peter Wehrens 1945 Sittard, titel: stilleven, het gewicht der dingen, acryl op linnen 130x100cm Cond:G
H.P Groen 1886-1964, vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x50,5cm. Cond:G
H.A.C Bogman 1890-1975 den Haag, Hollands landschap met 5 koeien olieverf op linnen 60x40cm Cond:G
Jan Heyse 1916, Zierikzee 1882-1954 Veere, Stadhuis te Veere, ets op papier 16x24cm Cond:G
Siegfried.... onduidelijk verso Siegfried pinxit Berlin Weihnacht 1926 portret Madeleine olieverf op linnen 51x65cm Cond:G
Jan van Rhijnen Den Haag 1859-1927, Haven Dordrecht, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G
Fritz Köhler 1887-1971, Düsseldorf, Duitse school, Duits riviergezicht, met twee zeilboten en figuren langs de kade, olieverf op linnen, 40x50cm.Cond:G
A. van Dijck omstreeks 1920, bomschuiten op zee met vissers, beschadigd 45x55cm Cond:M
Schilderij Jacques Pelletier 1809-1991, brug over de Seine, olieverf op paneel 60x35cm Cond:G
Aafke Kelly, Ruinen 1948 (oa Aki Enschede) oorspronkelijke verkoopprijs Fl. 2600,- compositie met tulp, olieverf op papier, 100x40cm Cond:G
W. Simmerik, titel: bevrijdingsdag 1949, olieverf op linnen 55x60cm. Cond:G
Evert Moll 1878-1955 vaas met bloemen olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
Gerlovina 21e eeuw paarden bij drenkplaats, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G
Ongesigneerd 18e eeuws schilderij, Barok, Jezus met engelen olieverf op linnen 36x28cm Cond:G
Bep Toscani '93 nr 20/35, abstracte compositie, lithografie op papier 60x88cm. Cond:G
Bep Toscani 93, nr 22/35 (geb.1940) abstracte compositie, lithografie op papier 88x58cm Cond:G
Ru van Rossum '86, 1924-2007 Amsterdam, titel: Griekse variaties VIII Daedalus en Icarus nr 3/5, epreuve d'artiste, ingekleurde etd op papier 70x49cm. Cond:G
Geert Maring 1988, 1943 Warfum (minerva etc) titel: landschap met boog 6/6 50x65cm. ingekleurde ets op papier Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900 gezicht op oud Almelo, olieverf op paneel 76x60cm Cond:G
Jacques Witjens 1881-1956, boerderij met kippen, en boer bij deuropening, olieverf op paneel 20x30cm Cond:G
Pendant 19e eeuw, meisjesportretten, gezusters Albertus de Rotte te Rensum, olieverf op linnen 23,5x19,5cm. Cond:G
Corneille, houten cobra stijl sculptuur, opgebouwd met diverse lagen en handbeschilderingen, 21e eeuw 52x53x9cm. in goede staat
Appel, Cobra achtige houten sculptuur, opgebouwd uit diverse lagen en handbeschilderingen, 21e eeuw 86x62x5cm. in goede staat Cond:G
A. Kinnst 1951, vissersmeisje, olieverf op linnen, 22x18cm. Cond:G
H.C.C Bogman Den Haag 1861-1921 stadsgezicht Zierikzee met figuren olieverf op linnen 41x31cm Cond:G
Piet Landkroon Amsterdam 1907-1997, boer met paard op veldweg, olieverf op linnen Cond:G 60x80cm.
Hugo Oehme 1873-1955 Duitse school, veulen bij zonnige wand, olieverf op paneel 45x37cm Cond:G
GJ Sijthoff 1867-1949 boeren interieur, met aardappelschillende vrouw, pastel op papier 30x40cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, omstreeks 1920 Joh.M.v.d, bomschuit met figuren op strand, olieverf op paneel 20x22cm Cond:G
Gottfried von Hoven 1868-1921 München, Duitse school, Dorf in Holland, olieverf op linnen 70x100cm Cond:G
H.J Wijngaard Amsterdam 1922-2012 bomschuiten op het strand olieverf op linnen 69x60cm Cond:G
J. van Oosten, damesbuste edele vrouw, olieverf op linnen 35x30cm Cond:G
Willem Korteling 1889-1964 Deventer school, vaas met zonnebloemen, olieverf op linnen(craquele vormig door bitumen) Cond:R 74x60cm.
Hendrik Pieter Koekoek 1843-1890, rotsachtig landschap (verf laat los, behoeft bedoeking) olieverf op linnen 35x41cm Cond:R
Wim Poelman 20e eeuw, romantisch wintergezicht met figuren, olieverf op paneel 13,5x19,5cm Cond:G
Jaap van Kregten 1878-1967 Herder bij zijn schapen, olieverf op linnen 50x45cm Cond:G