Gerlovina 21e eeuw paarden bij drenkplaats, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G
Ongesigneerd 18e eeuws schilderij, Barok, Jezus met engelen olieverf op linnen 36x28cm Cond:G
Bep Toscani '93 nr 20/35, abstracte compositie, lithografie op papier 60x88cm. Cond:G
Bep Toscani 93, nr 22/35 (geb.1940) abstracte compositie, lithografie op papier 88x58cm Cond:G
Geert Maring 1988, 1943 Warfum (minerva etc) titel: landschap met boog 6/6 50x65cm. ingekleurde ets op papier Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900 gezicht op oud Almelo, olieverf op paneel 76x60cm Cond:G
Jacques Witjens 1881-1956, boerderij met kippen, en boer bij deuropening, olieverf op paneel 20x30cm Cond:G
Pendant 19e eeuw, meisjesportretten, gezusters Albertus de Rotte te Rensum, olieverf op linnen 23,5x19,5cm. Cond:G
Corneille, houten cobra stijl sculptuur, opgebouwd met diverse lagen en handbeschilderingen, 21e eeuw 52x53x9cm. in goede staat
Appel, Cobra achtige houten sculptuur, opgebouwd uit diverse lagen en handbeschilderingen, 21e eeuw 86x62x5cm. in goede staat Cond:G
A. Kinnst 1951, vissersmeisje, olieverf op linnen, 22x18cm. Cond:G
H.C.C Bogman Den Haag 1861-1921 stadsgezicht Zierikzee met figuren olieverf op linnen 41x31cm Cond:G
Piet Landkroon Amsterdam 1907-1997, boer met paard op veldweg, olieverf op linnen Cond:G 60x80cm.
Hugo Oehme 1873-1955 Duitse school, veulen bij zonnige wand, olieverf op paneel 45x37cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, omstreeks 1920 Joh.M.v.d, bomschuit met figuren op strand, olieverf op paneel 20x22cm Cond:G
Gottfried von Hoven 1868-1921 München, Duitse school, Dorf in Holland, olieverf op linnen 70x100cm Cond:G
H.J Wijngaard Amsterdam 1922-2012 bomschuiten op het strand olieverf op linnen 69x60cm Cond:G
J. van Oosten, damesbuste edele vrouw, olieverf op linnen 35x30cm Cond:G
Willem Korteling 1889-1964 Deventer school, vaas met zonnebloemen, olieverf op linnen(craquele vormig door bitumen) Cond:R 74x60cm.
Hendrik Pieter Koekoek 1843-1890, rotsachtig landschap (verf laat los, behoeft bedoeking) olieverf op linnen 35x41cm Cond:R
Wim Poelman 20e eeuw, romantisch wintergezicht met figuren, olieverf op paneel 13,5x19,5cm Cond:G
Jaap van Kregten 1878-1967 Herder bij zijn schapen, olieverf op linnen 50x45cm Cond:G