Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, A. Andrén
Startprijs 50 EUR

A.Andren Zweedse school, landschap Kristianopel, olieverf op linnen 60x38cm Cond:G

Schilderij, Koppius
Startprijs 50 EUR

W.J. Koppius 1859-1945 Amsterdam, landschap met boerderij en figuren, 50x36cm olieverf op linnen

2 Werken van Hans Meid
Startprijs 50 EUR

Twee maal Hans Meid 1883-1957 Duitsland, ruiter en paard 1919 bij drenkplaats(scheurtje) en Cavalerie 1913, goed, etsen op papier Cond:R/G

Watermolen
Startprijs 50 EUR

R Kove, Duitse watermolen in de zomer olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

H. ten Cate Weber
Startprijs 50 EUR

H ten Cate Weber, naïeve schilderkunst, herkomst de Pook 56x51cm dorp met vissers op hoge wal, olieverf op paneel

Landschap, Oberbayern
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930, Schliersee Oberbayern, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G

Wartenberger
Startprijs 50 EUR

K. Wattenberger Duitse school, vaas met bloemen, gouache op papier 72x57cm Cond:G

Stilleven monogram
Startprijs 50 EUR

Monogram WA omstreeks 1930 Duitse school stilleven op tafel met fruitschaal en vaas met bloem olieverf op linnen 100x70cm Cond:G

A.H. Hoffmann, stilleven
Startprijs 50 EUR

A.H. Hoffmann, vaas met bloemen, olieverf op linnen 40x30cm Cond:G

A.H. Hoffmann
Startprijs 50 EUR

AH. Hoffmann, riviergezicht met vissers, olieverf op linnen, 40x30cm. Cond:G

3 Engelse prenten
Startprijs 50 EUR

Drie 19e eeuwse prenten, Cavalerie/ruitersport, 1 Tom and Jerry sporting, 2 Tom and Jerry Logic, 3 battle of bull run 1861, Johnson Fry &co New York 20x13-20x18,5cm Cond:G

Aquarel, landschap
Startprijs 50 EUR

Johan Jacobs 1881-1955 Helmon, heidegezicht, aquarel op papier Cond:G 47x36cm

Schilderij, Duitse school
Startprijs 50 EUR

A. Trefftz (Duitse school) landschap met wandelaar naar dorp, olieverf op papier, 40x30cm. Cond:G

3 Werken, P. Lasonder
Startprijs 50 EUR

Drie maal P Lasonder, twee stilleven een landschap, aquarel op papier, 28x20cm Cond:G

Damesportret
Startprijs 50 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, damesportret 55x55cm. Cond.: G

Bep Toscani '93, 20/35
Startprijs 60 EUR

Bep Toscani '93 nr 20/35, abstracte compositie, lithografie op papier 60x88cm. Cond:G

Bep Toscani '93, 22/35
Startprijs 60 EUR

Bep Toscani 93, nr 22/35 (geb.1940) abstracte compositie, lithografie op papier 88x58cm Cond:G

Schilderij, portret Saskia
Startprijs 60 EUR

J. van Oosten, damesbuste edele vrouw, olieverf op linnen 35x30cm Cond:G

Russische School, winter
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Russische school, winters stadsgezicht olieverf op paneel 15x20cm Cond:G

Klingebögle
Startprijs 60 EUR

R Klingbögl 1881-1943 Duitse school, Weens interieur met portaalklok en commode, olieverf op paneel 18,5x13,5cm Cond:G

3 Werken van Theo Goedvriendt
Startprijs 60 EUR

Drie keer Theo Goedvriendt 1879-1964, 1 maal landschap gemengde techniek 1949, 2 maal schets landschap Transvaal 1937 30x25cm tekening op papier Cond:G

Schilderij, R. Falkenberg
Startprijs 60 EUR

R Falkenberg, waarschijnlijk Rischard Falkenberg 1875-1948 Duitse school, landschap met knotwilgen, oieverf op paneel Cond:G 39x29cm

Schilderij, de goudweger
Startprijs 60 EUR

H.v.Eijgen 20e eeuw, de goudweger, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Schilderij, winterlandschap met knotwilg
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw besneeuwd landschap met knotwilgen, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

Schilderij, landschap
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1920, landschap met molen, olieverf op paneel, 27,5x19,5cm. Cond:G

3x Jan Toorop
Startprijs 60 EUR

Drie reproducties van Jan Toorop, religieuse voorstellingen, reproducties op papier, 23x28cm Cond:G

Geert Maring
Startprijs 60 EUR

Geert Maring 1989, 1943 Warfum (minerva etc.) abstract landschap e.p./6, ingekleurde ets op papier 64x49cm Cond:G

Schilderij v. Neste, dorp
Startprijs 60 EUR

Alfons van Neste, Belgische school, Sous latour, ingekleurde ets op papier 31x28cm. Cond;G

Duits dorpsgezicht
Startprijs 60 EUR

W. Janke, Duitse school München, bergdorp met figuren, olieverf op paneel 27x21cm. Cond:G

2x Adrie Arendsman, zeefdruk
Startprijs 60 EUR

Adrie Arendsman, Enschede 1941-1998 titel: Het ABC nr 6/15 zeefdruk op papier 46/34cm Cond:G

2x Adrie Arendsman, zeefdruk
Startprijs 60 EUR

Twee wewrken Adrie Arendsman 1998, eerste dag van uitgifte postkaarten nr 4/15 V en nr7/15 II, zeefdruk op papier 58x52cm. Cond:G

Schilderij, stilleven
Startprijs 60 EUR

J, Dijkstra'44, stilleven met ketel, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G

Schilderij, stilleven met kraanpot
Startprijs 60 EUR

Signatuur verwijderd, omstreeks 1900 stilleven met koper samovaar, rozen etc. olieverf op linnen 104x86cm Cond;R

T. Gavik
Startprijs 60 EUR

Tage Gavik 1914 Zweedse school, besneeuwd landschap olieverf op linnen 100x33 Cond:G

Schilderij v.d. Berg, magnolia's
Startprijs 60 EUR

J, van de Berg omstreeks 1940, magnolia's op gemberpot en Chinese kom 60x70cm olieverf op linnen Cond:G

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920 Jugendstil, vaas met bloemen olieverf op paneel 33x24 Cond:G

S. Tamisi, rozen
Startprijs 60 EUR

S. Tamisi, rozentakken, olieverf op linnen, 35x50cm Cond:R/G

P. de Bruin, Loosdrecht
Startprijs 60 EUR

P. de Bruin omstreeks 1930, Loosdrechtse plassen, olieverf op linnen 50x70cm Cond;G

Schilderij, H. van Langen
Startprijs 60 EUR

Hendrikus van Langen 1874-1964, boerenvrouw bij openhaard, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G

Schilderij, boerderij aan het water
Startprijs 60 EUR

H.J Bouwhuis omstreeks 1900, landschap met oude watermolen, olieverf op linnen 25x16cm Cond:G

2 Zeefdrukken, Peter van den Akker
Startprijs 60 EUR

Twee werken van Peter van den Akker Amsterdam 1949, titel: Venus e.d 3/5, en titel: diabolo e.d 3/5, zeefdruk op papier 40x31cm Cond:G

Oostrom 1975
Startprijs 60 EUR

Wim van oostrom 1975, gemengde techniek met abstracte compositie, afkomstig galerie de Pook Hengelo. 34x48 Cond. G

J. le Blanc, ruiter bij trekschuit
Startprijs 65 EUR

J. le Blanc, pseudoniem Alexander Terhell 1863-1944, Hollands riviergezicht met trekschuit en ruiter op jaagpad, aquarel op papier 43x28cm Cond:G

Schilderij, jongen en meisje met geit
Startprijs 65 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, meisje en jongen in weiland, olieverf op paneel 25x20cm. Cond:G

Diana v.d. Berg, roos
Startprijs 70 EUR

Diana van den Berg, mogelijk Johfra, zwevende roor in de horizon, aquarel op papier, 20x20cm. Cond:G

Groot schilderij, Albert Franke
Startprijs 70 EUR

Albert Franke, Duitse school, abstracte compositie, olieverf op paneel, paneel bewerkt en beschilderd, gemengde techniek op paneel(beschadigd) 90x182cm Cond:R

Schilderij, Gerard Krol
Startprijs 70 EUR

Gerard Krol 1882-1950 Enschede, venplas Buurse olieverf op linnen 60x40 Cond:G

Schilderij, meisje met kledendracht
Startprijs 75 EUR

A. Kinnst 1951, vissersmeisje, olieverf op linnen, 22x18cm. Cond:G

Schilderij, Sven Harald Ahlgren
Startprijs 75 EUR

Sven Harald Ahlgren, Zweedse school 1997, Auerhaan in bos, olieverf op linnen 60x80cm Cond;G

Schilderij, Kaj Järpemark
Startprijs 75 EUR

Kaj Järpemark, Zweedse school, titel: Allassio Italien 1977 olieverf op linnen 55x46cm Cond:G

Schilderij, Jan B. Pospisil
Startprijs 75 EUR

Jan B. Pospisil 1898-1968 Zweedse school, vissersboot in een Fjord, 36x27cm olieverf op linnen Cond:G

2 Op linnen geschilderde Chinese figuren
Startprijs 75 EUR

Twee oude Chinese portretten op linnen geschilderd van hoogwaardigheidsbekleders met gouddecor 50x30 cm. Cond:G

Muller, "de Venne"
Startprijs 75 EUR

Henk Muller omstreeks 1940, titel: De Venne, olieverf op paneel 18,5x12,5cm. Cond:G

Stilleven
Startprijs 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd Pflug? Duitse school omstreeks 1980 stilleven met kruik en flessen, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G

Modern, tulpen
Startprijs 80 EUR

Modern ongesigneerd werk, tulpen, olieverf op linnen 120x100cm. Cond:G

Schilderij, paarden bij voederbak
Startprijs 80 EUR

Gerlovina 21e eeuw paarden bij drenkplaats, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G

Ets, Geert Maring
Startprijs 80 EUR

Geert Maring 1988, 1943 Warfum (minerva etc) titel: landschap met boog 6/6 50x65cm. ingekleurde ets op papier Cond:G

Serie van 6 erotische drukken
Startprijs 80 EUR

Zes Gilles Rimbault, 1945, erotische reprodukties door studio '69(offset) 59x54cm. reprodukties op papier, Cond:G

Atelier Rose-Marie Sterenberg
Startprijs 80 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz, Amsterdam 1919, dame met hoed, olieverf op linnen. 50x75 Cond:G

Schilderij Christa's, C. Snoeijerbosch
Startprijs 80 EUR

Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Amersfoort, Corpus Jezus Christus, olieverf op paneel 40x54 Cond:G

Stilleven, H. van de Meer
Startprijs 80 EUR

H. v.d Meer 2e helft 20e eeuw, vaas met bloemen, olieverf op linnen Cond:G 30x40cm

Schilderij , v. Vulpen
Startprijs 80 EUR

Nicolaas van Vulpen Wierts 1915-1991, bloemen, olieverf op linnen 90x60cm Cond:G

Bernhard
Startprijs 80 EUR

Bernhard 1956 Duitse school, gezicht op Firenze, aquarel op papier 48x37cm Cond:G

Groot kavel interessante etsen
Startprijs 80 EUR

Groot lot diverse antieke etsen, 18e en 19e eeuw, drie portretten, twee maal Bartholome Kilian sculps Anna maria Johann Daniel Fingerlerin, proffessor conradus vorstuis sacrae theologia(scheurtje), aq...

2-Luik, Nellie de Mulder
Startprijs 80 EUR

Nelly de Mulder Horst(1953) 2 abstracte composities (beschadiging links onder) olieverf op paneel, 123x25cm. Cond:R/G

C. Cornelisz, citroen met kersen
Startprijs 80 EUR

C. Cornelisz, 21e eeuw, stilleven met citroen, tin en kersen, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G

C. Cornelisz, perziken
Startprijs 80 EUR

C. Cornelisz, 21e eeuw, stilleven met perzikken, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G

C. Cornelisz, pruimen
Startprijs 80 EUR

C. Cornelisz, 21e eeuw stilleven met Chinese kom en pruimen, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G

Schilderij, boerderij in landschap
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw landschap met watermolen en figuren, olieverf op paneel 29,5x26cm Cond:G

A. Roskam
Startprijs 80 EUR

A. Roskam, Aris 1947 Utrecht, zeilboten op het IJ, olieverf op linnen 35x45cm Cond:G

Schilderij, A. Selhorst
Startprijs 80 EUR

A. Selhorst, boereninterieur met openhaard, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd Romi 74 of Zumi, abstracte figuratieve compositie, gouache op papier 64x48cm Cond;G

Ongesigneerd havengezicht
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1950, havengezicht met figuren, gouache op papier 57x50cm Cond;G

Damesportret, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Damesportret omstreeks 1850,in vergulde ornamentenlijst(restauraties en inschilderingen) olieverf op linnen, Cond;R

Schilderij, havengezicht
Startprijs 90 EUR

Onduidelijk gesigneer omstreeks 1950, Rotterdams havengezicht, olieverf op linnen 40x80cm. Cond:G

Schilderij H. van Dijk, winter
Startprijs 90 EUR

H. van Dijk 20e eeuw Hollandse ijspret, olieverf op paneel 18x13 Cond:G

Francine, strandgezicht
Startprijs 90 EUR

Francine, 21e eeuw, strandgezicht met figuren, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G

Ru van Rossum '86
Startprijs 100 EUR

Ru van Rossum '86, 1924-2007 Amsterdam, titel: Griekse variaties VIII Daedalus en Icarus nr 3/5, epreuve d'artiste, ingekleurde etd op papier 70x49cm. Cond:G

Piet Landkroon, boer met paard
Startprijs 100 EUR

Piet Landkroon Amsterdam 1907-1997, boer met paard op veldweg, olieverf op linnen Cond:G 60x80cm.

Wim Poelman, winter
Startprijs 100 EUR

Wim Poelman 20e eeuw, romantisch wintergezicht met figuren, olieverf op paneel 13,5x19,5cm Cond:G

Betsy Westendorp Osieck
Startprijs 100 EUR

Betsy Westendorp Osieck Amsterdam 1880-1968, Orientaalse haven, aquarel op papier 37x35cm Cond:G

Cornelis Snoeijerbosch, religieuze vrouw
Startprijs 100 EUR

Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Zutphen, Buste gelovige vrouw, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Schilderij, gesigneerd Stevens
Startprijs 100 EUR

J.D Stevens(olieografie) omstreeks 1890 vrouw in interieur, reproductie op linnen Cond:R/G

Schilderij landschap
Startprijs 100 EUR

F Delco? Delcroix? gezicht op Strassburg olieverf op paneel, linkse achterhoek beschadigd, 26x18cm. Cond:R/G

Pastel, kindje
Startprijs 100 EUR

Buijle 35, waarschijnlijk Ferdinand Boijle 1872-1950, buste meisje, pastel op papier 38x21cm. Cond:G

Schilderij, naakte dame
Startprijs 100 EUR

Chinese school 21e eeuw Chinese naakte dame olieverf op linnen 60x90cm Cond:G

Jac Witjens, kippen bij boerderij
Startprijs 100 EUR

Jacques Witjens (1881-1956) boerderij aan het water met rietsnijder en kippen,olieverf op paneel,35x25cm Cond:G

Bernard Dufour
Startprijs 100 EUR

Bernard Dufour 1922 Parijs, havengezicht Frankrijk olieverf op linnen 45x37cm Cond:G

Bernard Dufour
Startprijs 100 EUR

Bernard Dufour 1922 Parijs, Havengezicht Frankrijk, olieverf op linnen 45x37cm Cond:G

Aquarel, Paulone
Startprijs 100 EUR

Paulone april '94 titel: reflexion, vrouwelijk naakt voor spiegel, aquarel op papier 45x58cm Cond:G

Schilderij, naar van Rossum du Chattel
Startprijs 100 EUR

Naar Rossum du Chattel, omstreeks 1900, poldergezicht, olieverf op linnen 60x40cm. Cond;G

Els Hattink, 4-luik
Startprijs 100 EUR

Vier maal Els Hattink Brussel, Belgische school, abstracte compositie, acryl op paneel 30x5,5cm Cond:G

Eric Jacobsen, vrouw
Startprijs 100 EUR

Eric Jacobsen(nagesigneerd) damesportret met hoed, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:R/G

C. Cornelisz, citroen met tin (groot)
Startprijs 100 EUR

C. Cornelisz, 21e eeuw, stilleven met tin en citroen, olieverf op paneel, 24x30cm. Cond:G

Anton Heyboer, spetterkip
Startprijs 100 EUR

Gesigneerd Anton Heyboer(naar) spetterkip, plakkaatverf op papier 19,5x27,5cm. Cond:G

Schilderij, Parijs model
Startprijs 110 EUR

Legnardi/Leonardi? onduidelijk, vrouwelijk naakt voor spiegel, olieverf op paneel 40x27cm. Cond:G