Arnout van Gilst Den Haag 1898-Amsterdam 1982 Spaanse dame, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Jan Hofman 1978, geboren te Groningen 1942, ets 39/75 eigen druk, koe in landschap Friesland 44x59cm ets op papier Cond:G
H.J Bouwhuis omstreeks 1900, landschap met oude watermolen, olieverf op linnen 25x16cm Cond:G
J. Lievens omstreeks 1920, landschap met wandelaar en boerderij, olieverf op paneel, 27x18cm. Cond:G
Twee keer A. Duveaux 1894 en 1895 Arts Decoratiefs ontwerpen, aquarel op papier 29x26, 30x19cm Cond:G
D.F. Hoogstraate omstreeks 1930, gemberpot met Dahlia's olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
P. von Weiler, Duitse school, stilleven met gemberpot, olieverf op paneel 41x33cm. Cond;G
Ongesigneerd 20e eeuw, meisje en jongen in weiland, olieverf op paneel 25x20cm. Cond:G
Legnardi/Leonardi? onduidelijk, vrouwelijk naakt voor spiegel, olieverf op paneel 40x27cm. Cond:G
Monogram H.R 19e eeuws portret op stoel, dame met hoofdbedekking, olieverf op linnen (ovaal-krasjes) 40x30cm Cond:R
Theo Hendrik Wulfers 1897 Arnhem, eenden langs de waterkant, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
C. Cornelisz, 21e eeuw, stilleven met tin en citroen, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G
J, van de Berg omstreeks 1940, magnolia's op gemberpot en Chinese kom 60x70cm olieverf op linnen Cond:G
Tage Gavik 1914 Zweedse school, besneeuwd landschap olieverf op linnen 100x33 Cond:G
Jacobs 1973, oud Hollands stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, Weiss? bloemenmarkt, olieverf op paneel 35x40cm.Cond:G
Groot lot diverse antieke etsen, 18e en 19e eeuw, drie portretten, twee maal Bartholome Kilian sculps Anna maria Johann Daniel Fingerlerin, proffessor conradus vorstuis sacrae theologia(scheurtje), aq...
Monogram, (toegeschreven aan) Andrei Andrevich Mylnikov ( 1919 - 2012 Rusland), rode potlood op papier, vrouwelijk model 30x23cm. Cond.: G
Monogram J.M.B, Hollands strandgezicht met bomschuiten en figuren op paneel 40x30cm.Cond:G
Diana van den Berg, mogelijk Johfra, zwevende roor in de horizon, aquarel op papier, 20x20cm. Cond:G
Twee wewrken Adrie Arendsman 1998, eerste dag van uitgifte postkaarten nr 4/15 V en nr7/15 II, zeefdruk op papier 58x52cm. Cond:G
Alfons van Neste, Belgische school, Sous latour, ingekleurde ets op papier 31x28cm. Cond;G
Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Amersfoort, Corpus Jezus Christus, olieverf op paneel 40x54 Cond:G
Geert Maring 1989, 1943 Warfum (minerva etc.) abstract landschap e.p./6, ingekleurde ets op papier 64x49cm Cond:G
H. van Dijk 20e eeuw Hollandse ijspret, olieverf op paneel 18x13 Cond:G
Helen Nieuwendijk '92, 1946 Amsterdam de Golfer, lithografie op papier, 50x60cm. Cond:G
Gesigneerde Japanse houtsnede op papier, 19e eeuws of ouder 34x23cm. Cond:G
Paulone april '94 titel: reflexion, vrouwelijk naakt voor spiegel, aquarel op papier 45x58cm Cond:G
Achttiende eeuwse gravure, paleis het Loo, in originele lijst met kroon(collection des prospects)Sevend a Augsburg au Negoce comun d lacademie Imperiale et avec defense ni den faire ui de vendre de C...
Wintergezicht met restsignatuur (Kyrillisch) , bospad in de sneeuw, olieverf op linnen. 63x52cm. Cond:G
Onduidelijk omstreeks 1900, heidegezicht bij avond, olieverf op linnen 27x33cm. Cond:G
Hofer, omstreeks 1900, Duitse school, stilleven bij kaarslicht, olieverf op linnen 30x24cm. Cond:G
Hein Froonen Nieuwe Amstel 1878-1958 Drachten, jongen met konijn, olieverf op linnen 52x46cm Cond:G
Jos Beeling 1890 Leeuwarden, oude haven van Almelo 1935, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G
H.v.Eijgen 20e eeuw, de goudweger, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
J ten Cate omstreeks 1920, Hollands poldergezicht met visser en molen, olieverf op linnen 40x60 Cond:G
Toon de Jong, landschap, olieverf op paneel 21x12cm. Cond:G
Monogram 1875, pendant, twee landschappen met paarde en wagens en figuren, olieverf op paneel 35x45cm. Cond:G
Aafke Kelly 2000 Ruinen 1948 Enschede, titel Winter in the air, verkoopprijs Fl 3700,- olieverf op papier 120x120cm. Cond:G
Charles Bartlett 1921 Engeland, Fenland Creek 23/60, herkomst kunsthandel Borzo, ets/ aquatint op papier 35x45 Cond:G
Zes werken Theo Goedvriendt 1879-1969, kleine ets landschap, duinlandschap, bos met beek, transvaal, dijkdorp, landschap Transvaal 1937 tekening op papier 7-22cm Cond:G
Zeldzame 17e eeuwse landkaart van Friesland, handingekleurd door Guiljelmus Blaeu 1600-1699 Frisia Occidentalis, gravure op papier 49x38cm Cond:R/G
Wim Vellekoop 1941-2014, abstracte compositie, acryl op papier 100x90cm Cond:G
Onduidelijk, 2e helft 20e eeuw, stadsgezicht met tram en figuren, olieverf op paneel 40x30cm. Cond:G
R Klingbögl 1881-1943 Duitse school, Weens interieur met portaalklok en commode, olieverf op paneel 18,5x13,5cm Cond:G
Monogram B.S 19e eeuw, romantisch bosgezicht, olieverf op papier, 34x27cm Cond:G
Cornelia van der Hart Sumatra 1851- 1940 Den Haag, kinderen bij vogelverschrikker(gaatje) olieverf op linnen 51x37cm Cond:R/G
Han Bruinenberg copyist 1950-2015 geschilderde copy van Diego Rodriques de Silva Velazques (imposant schilderij) olieverf op linnen 140x107cm Cond:G
Twee maal Prof. van Beek omstreeks 1920, Schreierstoren Amsterdam, stadsgezicht oldtimers, olieverf op paneel 15,5x12cm Cond:G
M. Nijhuis '89, stilleven met tin, schaal uien en glas, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Rob Verf 1993, 1964 Amersfoort, kubistische figuratieve voorstelling, acryl op linnen 115x80cm Cond:R/G
Clemens Briels 2008, Son 1946, titel: Bailarina dela Iluvia, gemende techniek op papier 21x18cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, Russische school, winters stadsgezicht olieverf op paneel 15x20cm Cond:G
Ongesigneerd 1e helft 19e eeuw man in interieur bij weefgetouw 36x25cm
Naar Springer, omstreeks 1900, stadsgezicht Amsterdam, olieverf op linnen 60x40cm. Cond;G
Zes Gilles Rimbault, 1945, erotische reprodukties door studio '69(offset) 59x54cm. reprodukties op papier, Cond:G
Jos Groin, vaas met bloemen, olieverf op linnen 65x45cm. Cond:G
Groot 19e eeuws Chinees voorouderschilderij met diverse figuren en goudverf (op papier) vouwen en beschadigingen, aquarel op papier 149x84cm Cond:R
J.W. van Trirum, jonge kittens met rozen, olieverf op paneel 24x18cm. Cond:G
A. Martens omstreeks 1930. zijlboot Amsterdamse haven olieverf op linnen 18x24cm Cond:G
F. Dachling 19e eeuw (Duitse School), olieverf op linnen, dorpspoort met drenkplaats 68x55cm. Cond.: G
Drie luik H.Y. Zhuang 2002, 1962 China (minerva Groningen) moderne composities, gemengde techniek op papier op linnen 135x40cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, omstreeks 1920 Joh.M.v.d, bomschuit met figuren op strand, olieverf op paneel 20x22cm Cond:G
Piet Landkroon Amsterdam 1907-1997, boer met paard op veldweg, olieverf op linnen Cond:G 60x80cm.
Appel, Cobra achtige houten sculptuur, opgebouwd uit diverse lagen en handbeschilderingen, 21e eeuw 86x62x5cm. in goede staat Cond:G
Jacques Witjens 1881-1956, boerderij met kippen, en boer bij deuropening, olieverf op paneel 20x30cm Cond:G
Ru van Rossum '86, 1924-2007 Amsterdam, titel: Griekse variaties VIII Daedalus en Icarus nr 3/5, epreuve d'artiste, ingekleurde etd op papier 70x49cm. Cond:G
Schilderij Jacques Pelletier 1809-1991, brug over de Seine, olieverf op paneel 60x35cm Cond:G
Jan van Rhijnen Den Haag 1859-1927, Haven Dordrecht, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G
H.A.C Bogman 1890-1975 den Haag, Hollands landschap met 5 koeien olieverf op linnen 60x40cm Cond:G
Salvador Dali 1904-1989 nr 219-300 surrealistisch landschap, verso certificaat , lithografie op papier 48x38cm Cond:G
G Niemann(Gottfried) Alpengezicht(Garmisch) olieverf op linnen 70x70cm Cond:G
Modern ongesigneerd werk, tulpen, olieverf op linnen 120x100cm. Cond:G
Otto Scheuerer 1862-1934 München Duitse school, twee hazen in de sneeuw, olieverf op paneel 21x16cm Cond:G
Raffaele Rossi 1956 Italie, verso Raffaele Rossi 1997 Angeli, Oosterse voorstelling abstract olieverf op paneel 50x40cm Cond:G
Jan van Rossum 2007, abstract landschap met bomen, olieverf op linnen 100x100cm. Cond:G
Jan van Rossum 2006 abstract landschap, olieverf, gemenge techniek op linnen 100x100cm Cond:G
Elie Bernadac 1913-1999 Franse school, hut in de besneeuwde bergen, olieverf op linnen 48x55cm. Cond:G
A Huber, (Axel) Münchner Schule Duitsland. Zuid-Duitse oudere man met tabakspijp, olieverf op paneel 25x30,5 Cond:G
Bep Toscani '97 (geb.1940) abstracte compositie, gemende techniek op papier 55x74cm. Cond:G
Joop Vugs 1990, zon boven Nederlandse vlag, mixed media op linnen 140x200cm Cond:G
Schilderij, onduidelijk gesigneerd, Duitse school met bijbelse voorstelling met vele figuren, olieverf op linnen 95x60cm Cond:G
Istvan Benyovszky 1898-1969, koets met figuren en ruiter te paard met hond, olieverf op linnen 50x70 Cond:G
Stroebel/Straebel? 19e eeuws, afgeschoten haas en duif, olieverf op paneel 60x44cm Cond:G
Wetering de Rooy, Woudrichem 1877-1972, Hollands riviergezicht met zeilboten, olieverf op linnen 66x45cm. Cond;G
Peter Paul Müller-Werlau (Duitse School 1864 - 1945), olieverf op linnen, getiteld "Burgen an der Mösel" Cond.: G 70x55cm.
Edward Armfield, Engelse school 1817-1896, twee terriers op vossenjacht, olieverf op linnen 40x30cm Cond:G
J.H van Wissen omstreeks 1930 Hollands strandgezicht met vissersvolk, pointillisme, olieverf op linnen 35x46cm Cond:G
Adriaan Herman Gouwe, Alkmaar, 1875-1965, Tahiti. Ploegende boer met paardenspan. Olieverf op linnen, 94x48cm. Cond.: R-G
P. Verschuur omstreeks 1940(broer Cor Bouter?) vee langs de Maas, olieverf op linnen 100x90cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, figuren op het strand, kijkend naar schipbreuk, verso etiket Josef Israels, Dinger museum, olieverf op paneel, 38x27,5cm. Cond:R/G
Ton schulten, origineel, verso etiket, chez moi Ton Schulten, galerie international nr 468 92/72 Fl. 8400,- stadsgezicht, olieverf op linnen 92x72cm Cond;G
Alfred Olsen 1854-1932, haven van Kopenhagen met vele schepen en figuren, olieverf op linnen 65x50cm. Cond:G
Baykam Bedri, 1985 abstracte figuratieve voorstelling, mixed media, gouache 70x100cm Cond:G
Berend Jan Brouwer, 1872-1936, Hollands poldergezicht met ophaalbrug, wasvrouw, koeien en zonlicht, olieverf op paneel 10x16cm Cond:G