Rose-Marie Sterenberg Gompertz 1919-2014, damesportret met hoed, olieverf op paneel 50x61 Cond:G
Daan Muehlhans 1907-1981, Amsterdamse gracht met fietser, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Naar Louis Apol omstreeks 1900, winters bosgezicht, olioeverf op paneel 38x24cm Cond:G
C. Snoeijerbosch, Cornelis Johannes 1891, portret Jezus, olieverf op paneel 40x50cm Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw (verso C. van Velden Coster), sepia op papier, landschap met houthakkers 25x20cm. Cond.: G
Geza omstreeks 1930 Hollands poldergezicht met putter en koeien, met windmolen, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Napoleon (steendruk op papier) in Louis Seize lijst met bladgoud, 19e eeuw 29x33cm. Cond.: G
Medora 2e helft 20e eeuw, boeren vrouw met jongen, druiven en schapen, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 19830 (Rezia?, Spaanse School), olieverf op linnen, Spaanse Finka 65x100cm. Cond.: G
C. Cornelisz (21e eeuw), olieverf op paneel, stilleven met tin en citroen 13x18cm. Cond.: G
Anton Woelki (Duitse School 1908 - 1987), olieverf op paneel, zeilboten aan strand 25x95cm. Cond.: G
J. Matzsen 1942, olieverf op linnen, berglandschap met sneeuw op toppen 83x66cm. Cond.: G
C. Cornelisz (21e eeuw), olieverf op paneel, stilleven met citroen 13x18cm. Cond.: G
Ikoon ca. 1900, olieverf op paneel, afbeelding Jezus 30,5x22,5x3cm. Cond.: G
Russische school omstreeks 1930-1950, Kyrillisch gesigneerd kerk in weiland, olieverf op paneel 44,5x32,5cm Cond:G
Vier 18e eeuwse handingekleurde gravures betreffende flora, F. Guimpel Fec. 25x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd omstreeks 1920 pop met bal olieverf op paneel. 35,5x43,5cm Cond:R
W.Zaczek'91 Waldemar, 1929 Polen, stadsgezicht met koets en figuren, olieverf op linnen 50x100cm Cond:G
M.J. Nefkens omstreeks 1920, Hedikhuizen 1866-1941 Ede, boereninterieur met moeder en kinderen 30x40cm olieverf op linnen Cond:G
Zes antieke gravures William Hogarth Inven et.Sculp. met 16e eeuwse voorstellingen betreffende criminaliteit (1 gravure heeft randschade) 35x27cm Cond:R/G
Bernardus Arps 1865-1938 stilleven met aardewerk, olieverf op paneel 50x37cm Cond:G
Frans Bahner ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met appelketel en bloemen (kleine restauratie) 60x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, wintergezicht met huisje 60x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, landschap met paardenkar, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Anton Reuvers(Enschede) middeleeuwse zeeslag, olieverf op paneel 24x30 cm Cond:G
Leo Hohlfeld (Duitse School), olieverf op paneel, bospad met herder en schapen 50x60cm. Cond.: G
J.Th. Unger omstreeks 1930, gracht Amsterdam met figuren , olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Chechowska Poolse school omstreeks 1960, vrouwelijk naakt in kubistisch interieur, olieverf op linnen 75x101cm Cond:G
Mogens Ege 1842-1946 mediterane haven met vissersboten, olieverf op linnen 140x100cm Cond:G
G.Schumacher Duitse school, zeegezicht bij avond, olieverf op linnen, 130x100cm Cond:G
W. Poelman, 20e eeuw, landschap naar Ruisdael, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Ton Ancone(Oldenzaal) de Buursebeek, olieverf op linnen 45x35cm Cond:G
Hendrik van Langen 1874-1964, hardwerkende vrouw in boeren interieur, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Ongesigneerd modern, vrouw bij vuurboom, olieverf op linnen 80x80cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 vaas met rozen op tafel, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Georg Pletser Rotterdam 1871-1942 stilleven met vaas en bloemen, aquarel op papier 75x54cm Cond:G
Dirk Harting 1884-1970 Appreuve d'artiste nr 19, stadgezicht met gracht ets op papier 63x50cm Cond:G
H.Willescheid omstreeks 1930 Duitse school, havengezicht met vissersvolk olieverf op paneel 44x60cm Cond:G
Walther Purschke ( 1924 München, Duitse School), olieverf op linnen, oude man met sigaar 18x24cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920, dorpsstraat met figuren, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Drie etsen omstreeks 1900 Jan Sirks Rotterdam 1885-1938 Zeist, poldergezicht, boten in Rotterdam, Rotterdam. ets op papier. 14x30, 42x32, 44x38 cm Cond:G
G. Diepeveen 20e eeuw, olieverf op linnen, kubistische gitaarspeler 30x24cm. Cond.: G
Gesigneerd Henry. W. Clapton Engelse school 20e eeuw, 2 landschappen olieverf op paneel 29x20cm Cond:G
H.Baumgart (Horst 1932) Duitse school, vossenjacht in een bos olieverf op paneel. 60x80cm Cond: G
Drie werken onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, drie teddyberen voorstellingen in goudkleurige lijst. 23x31cm Aquarel op papier. Cond:G
P.de Bruin omstreeks 1920, landschap met beek olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Onduidelijke signatuur, nr92/500, fantasiehaan in landschap, lithografie op papier 43x53cm Cond:G
Jaap van Kregten Twikkelerbos met beek, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, officier op bank. Das heiligste Recht eine Nation ist das als solide zu bestehen und anerkannt zu werden.Cond:R
H.C. Kranenburg (1917-1997) stadsgezicht Parijs met dames, olieverf op paneel. 20x30cm Cond:G
Antieke gravure van Düsseldorf met rivier de Rijn, gravure op papier 32x21 cm Cond:G
K. Eichhorst ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met berkebomen 70x60cm. Cond.: R-G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, molen aan de kust, olieverf op linnen 18x24cm Cond:G
M.Zeiss '78, vaas met bloemen, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Arno Rink '76 ( 1940 Duitse School), ets op papier, surrealistische voorstellingen met naakt, soldaten etc., getiteld "Die Schönsten Augen" 48x35cm. Cond.: G
H.V. Hoogendoorn, schaal met viooltjes, olieverf op linnen 37x27cm Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, wandelende figuur in Gotische kerk, olieverf op paneel. 17x21 Cond:G
Z. Morel ca. 1880, olieverf op linnen, zittende man met tabakspijp (2 plakkers) 21x42cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands ijsgezicht 30x40cm. Cond.: G
Theo Selhorst, 1891-1982, vaas met bloemen, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Zeventiende eeuwse landkaart Guilielmus Blaeu exc. Amsterdam(1600-1699) Comitatuum Boloniae et Guines Descriiptio (vlekken) 50x39cm Cond: R/G
Elsbeth Bellartz 1986 Duitse school, roeiboot op strand, olieverf op linnen 125x65cm Cond:G
Jaap van Kregten 1878-1967, Twents landschap met knotwilgen en koeien, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Dieter Sommer, Duitse school, vaas met zonnebloemen, olieverf op paneel. 30x40cm Cond:G
Bruno Bruni (1935), nr. 236/1000, lithografie op papier, liggende naakte vrouw in bed 60x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1966, aquarel op papier, reebok 36x47cm. Cond.: G
Twee Ype Wenning 1879-1959, stadsgezicht met gracht, dorpsgezicht met beek, gemengde techniek op papier, en houtskool op papier 10x7,5 en 10x14cm Cond:G
Hagstra of Hoogstra, abstracte compositie, aquarel op papier 39x55cm Cond:G
G. Berghamer ca. 1930, olieverf op linnen, sprokkelvrouw in besneeuwd landschap 56x65cm. Cond.: R
Drie antieke gravures 17e en 18e eeuws, een dorp en kasteel van ter Borcht door J.van Croes en gegraveerd Harrewijn Fecit(vouw), een Grotte de Fingal door Laurent, Perez saculp. Tome 1, page 175 (vouw...
Twee werken atelier Nico Zwiers (Hengelo), olieverf op linnen, stadsgrachten 13,5x18,5cm. Cond.: G
Vijf etsen Jos v.d Berg Den Helder-1905- Den Haag 1978 5x vrouwelijk naakt met titels en jaartallen 14x30cm etsen op papier Cond:G
Fritz Menzel omstreeks 1940 Duitse school, landschap met windmolen, olieverf op linnen 70x52cm Cond:G
Haenisch ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, Kornfeld am Hang 70x100cm.
Verso onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, landschap met boerderij en figuur 30x24cm
Gravure rotspartij met figuren (engelen en kindje Jezus) gravure op papier 21x16cm. Cond:G
Jan Visser 38x o.a pastels, tekeningen etc, diverse voorstellingen in map +/- 50x40cm tekeningen op papier Cond;R/G
Ongesigneerd 20e eeuw stilleven keukentafereel, pastel op papier, 23x32cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zeilboten op zee 24x17cm. Cond.:G
Naar Verveer ca. 1900, olieverf op paneel, vissersfamilie in de duinen 27x17cm.
G. Gasparin 1937, olieverf op linnen, stilleven met rozen 60x45cm. Cond.: G
Ets op papier 17e eeuw door J. Prenner, Anton Joseph von Prenner Alt: 24 Lat: 30. unc Fet. Di mantua pinx 24x18cm. Cond.: G
Hollandse ets,gravure 18e eeuw, de mond van 4 sparen 1739, kennemer landsche gezichten 22x15 cm gravure op papier. Cond:G
M. Heg ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met meer 71x56cm. Cond.: G
Lot diverse grafieken etc 17e-20e eeuw 11+ o.a Louis Clesse en Emile Renard 27-75cm Cond: verschillend
Twee Karel Kock etsen Enschede, jacobus kerk 1940, en de Gronaussestraat 1930 etsen op papier, 22x30cm Cond:G