Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Damesportret met hoed
Resultaat: 100 EUR

Rose-Marie Sterenberg Gompertz 1919-2014, damesportret met hoed, olieverf op paneel 50x61 Cond:G

Schilderij, bruggetje Amsterdam
Resultaat: 100 EUR

Daan Muehlhans 1907-1981, Amsterdamse gracht met fietser, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G

Schilderij L Apol
Resultaat: 100 EUR

Naar Louis Apol omstreeks 1900, winters bosgezicht, olioeverf op paneel 38x24cm Cond:G

Schilderij, C. Snoeijerbosch
Resultaat: 100 EUR

C. Snoeijerbosch, Cornelis Johannes 1891, portret Jezus, olieverf op paneel 40x50cm Cond:G

Aquarel, C. v.d. Velden
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw (verso C. van Velden Coster), sepia op papier, landschap met houthakkers 25x20cm. Cond.: G

Geza, paysage animee
Resultaat: 100 EUR

Geza omstreeks 1930 Hollands poldergezicht met putter en koeien, met windmolen, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Schilderij, Napoleon
Resultaat: 95 EUR

Napoleon (steendruk op papier) in Louis Seize lijst met bladgoud, 19e eeuw 29x33cm. Cond.: G

Schilderij, Medora
Resultaat: 90 EUR

Medora 2e helft 20e eeuw, boeren vrouw met jongen, druiven en schapen, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 19830 (Rezia?, Spaanse School), olieverf op linnen, Spaanse Finka 65x100cm. Cond.: G

C. Cornelisz, citroen
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz (21e eeuw), olieverf op paneel, stilleven met tin en citroen 13x18cm. Cond.: G

Anton Woelki
Resultaat: 80 EUR

Anton Woelki (Duitse School 1908 - 1987), olieverf op paneel, zeilboten aan strand 25x95cm. Cond.: G

J. Matzsen 1942
Resultaat: 80 EUR

J. Matzsen 1942, olieverf op linnen, berglandschap met sneeuw op toppen 83x66cm. Cond.: G

C. Cornelisz, stilleven
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz (21e eeuw), olieverf op paneel, stilleven met citroen 13x18cm. Cond.: G

Ikoon, Jezus
Resultaat: 80 EUR

Ikoon ca. 1900, olieverf op paneel, afbeelding Jezus 30,5x22,5x3cm. Cond.: G

Schilderij, Russische School
Resultaat: 80 EUR

Russische school omstreeks 1930-1950, Kyrillisch gesigneerd kerk in weiland, olieverf op paneel 44,5x32,5cm Cond:G

4x Gravure flora, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Vier 18e eeuwse handingekleurde gravures betreffende flora, F. Guimpel Fec. 25x20cm. Cond.: G

Ongesigneerd, pop met bal
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1920 pop met bal olieverf op paneel. 35,5x43,5cm Cond:R

W. Zaczek, paysage urbain
Resultaat: 80 EUR

W.Zaczek'91 Waldemar, 1929 Polen, stadsgezicht met koets en figuren, olieverf op linnen 50x100cm Cond:G

Schilderij, Nefkens
Resultaat: 75 EUR

M.J. Nefkens omstreeks 1920, Hedikhuizen 1866-1941 Ede, boereninterieur met moeder en kinderen 30x40cm olieverf op linnen Cond:G

6 Gravures
Resultaat: 75 EUR

Zes antieke gravures William Hogarth Inven et.Sculp. met 16e eeuwse voorstellingen betreffende criminaliteit (1 gravure heeft randschade) 35x27cm Cond:R/G

Schilderij, B. Arps
Resultaat: 75 EUR

Bernardus Arps 1865-1938 stilleven met aardewerk, olieverf op paneel 50x37cm Cond:G

Schilderij, Frans Bahner
Resultaat: 70 EUR

Frans Bahner ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met appelketel en bloemen (kleine restauratie) 60x50cm. Cond.: G

Schilderij, winterlandschap
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, wintergezicht met huisje 60x40cm. Cond.: G

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 65 EUR

Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, landschap met paardenkar, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

A. Reuvers, boten op zee
Resultaat: 65 EUR

Anton Reuvers(Enschede) middeleeuwse zeeslag, olieverf op paneel 24x30 cm Cond:G

A. Seluk
Resultaat: 60 EUR

A. Seluk 1989, olieverf op linnen, stilleven 80x80cm. Cond.: G

Leo Hohlfeld
Resultaat: 60 EUR

Leo Hohlfeld (Duitse School), olieverf op paneel, bospad met herder en schapen 50x60cm. Cond.: G

J. Th. Unger, Amsterdam
Resultaat: 60 EUR

J.Th. Unger omstreeks 1930, gracht Amsterdam met figuren , olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

Chechowska
Resultaat: 60 EUR

Chechowska Poolse school omstreeks 1960, vrouwelijk naakt in kubistisch interieur, olieverf op linnen 75x101cm Cond:G

Mogens Ege
Resultaat: 60 EUR

Mogens Ege 1842-1946 mediterane haven met vissersboten, olieverf op linnen 140x100cm Cond:G

G. Schumacher
Resultaat: 60 EUR

G.Schumacher Duitse school, zeegezicht bij avond, olieverf op linnen, 130x100cm Cond:G

Schilderij W. Poelman, naar Ruisdael
Resultaat: 60 EUR

W. Poelman, 20e eeuw, landschap naar Ruisdael, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G

Schilderij Ton Anconé, bosgezicht
Resultaat: 60 EUR

Ton Ancone(Oldenzaal) de Buursebeek, olieverf op linnen 45x35cm Cond:G

Schilderij H.van Langen
Resultaat: 60 EUR

Hendrik van Langen 1874-1964, hardwerkende vrouw in boeren interieur, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

Schilderij, vrouw bij vuurboom
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd modern, vrouw bij vuurboom, olieverf op linnen 80x80cm Cond:G

Schilderij, stilleven rozen
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 vaas met rozen op tafel, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G

Stilleven
Resultaat: 60 EUR

Georg Pletser Rotterdam 1871-1942 stilleven met vaas en bloemen, aquarel op papier 75x54cm Cond:G

Ets Dirk Hartink
Resultaat: 60 EUR

Dirk Harting 1884-1970 Appreuve d'artiste nr 19, stadgezicht met gracht ets op papier 63x50cm Cond:G

Schilderij, haven
Resultaat: 50 EUR

H.Willescheid omstreeks 1930 Duitse school, havengezicht met vissersvolk olieverf op paneel 44x60cm Cond:G

Schilderij, Walther Purschke
Resultaat: 50 EUR

Walther Purschke ( 1924 München, Duitse School), olieverf op linnen, oude man met sigaar 18x24cm. Cond.: G

Schilderij Hollands straatje
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920, dorpsstraat met figuren, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

Drie werken J.Sirks
Resultaat: 50 EUR

Drie etsen omstreeks 1900 Jan Sirks Rotterdam 1885-1938 Zeist, poldergezicht, boten in Rotterdam, Rotterdam. ets op papier. 14x30, 42x32, 44x38 cm Cond:G

Schilderij, G. Diepeveen
Resultaat: 50 EUR

G. Diepeveen 20e eeuw, olieverf op linnen, kubistische gitaarspeler 30x24cm. Cond.: G

Pendant, Clapton
Resultaat: 50 EUR

Gesigneerd Henry. W. Clapton Engelse school 20e eeuw, 2 landschappen olieverf op paneel 29x20cm Cond:G

H. Baumgart
Resultaat: 50 EUR

H.Baumgart (Horst 1932) Duitse school, vossenjacht in een bos olieverf op paneel. 60x80cm Cond: G

Drieluik aquarel beren
Resultaat: 50 EUR

Drie werken onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, drie teddyberen voorstellingen in goudkleurige lijst. 23x31cm Aquarel op papier. Cond:G

Schilderij, landschap met beek
Resultaat: 50 EUR

P.de Bruin omstreeks 1920, landschap met beek olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

D.H. , moderne compositie
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijke signatuur, nr92/500, fantasiehaan in landschap, lithografie op papier 43x53cm Cond:G

Jaap van Kregten
Resultaat: 50 EUR

Jaap van Kregten Twikkelerbos met beek, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Ongesigneerd ca. 1900
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, officier op bank. Das heiligste Recht eine Nation ist das als solide zu bestehen und anerkannt zu werden.Cond:R

Schilderij, Kranenburg
Resultaat: 45 EUR

H.C. Kranenburg (1917-1997) stadsgezicht Parijs met dames, olieverf op paneel. 20x30cm Cond:G

Antieke gravure, Dusseldorf
Resultaat: 45 EUR

Antieke gravure van Düsseldorf met rivier de Rijn, gravure op papier 32x21 cm Cond:G

K. Eichhorst
Resultaat: 40 EUR

K. Eichhorst ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met berkebomen 70x60cm. Cond.: R-G

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, molen aan de kust, olieverf op linnen 18x24cm Cond:G

Schilderij M. Zeiss, bloemen
Resultaat: 40 EUR

M.Zeiss '78, vaas met bloemen, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G

Arno Rink
Resultaat: 40 EUR

Arno Rink '76 ( 1940 Duitse School), ets op papier, surrealistische voorstellingen met naakt, soldaten etc., getiteld "Die Schönsten Augen" 48x35cm. Cond.: G

Hogendoorn, violen
Resultaat: 40 EUR

H.V. Hoogendoorn, schaal met viooltjes, olieverf op linnen 37x27cm Cond:G

Schilderij, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, wandelende figuur in Gotische kerk, olieverf op paneel. 17x21 Cond:G

Z. Morel
Resultaat: 40 EUR

Z. Morel ca. 1880, olieverf op linnen, zittende man met tabakspijp (2 plakkers) 21x42cm. Cond.: R

Hollands ijsgezicht
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands ijsgezicht 30x40cm. Cond.: G

Theo Selhorst, bloemen
Resultaat: 40 EUR

Theo Selhorst, 1891-1982, vaas met bloemen, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

Landkaart Blaeu
Resultaat: 40 EUR

Zeventiende eeuwse landkaart Guilielmus Blaeu exc. Amsterdam(1600-1699) Comitatuum Boloniae et Guines Descriiptio (vlekken) 50x39cm Cond: R/G

Elsbeth Bellartz
Resultaat: 35 EUR

Elsbeth Bellartz 1986 Duitse school, roeiboot op strand, olieverf op linnen 125x65cm Cond:G

Jaap van Kregten
Resultaat: 35 EUR

Jaap van Kregten 1878-1967, Twents landschap met knotwilgen en koeien, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

Dieter Sommer, stilleven
Resultaat: 35 EUR

Dieter Sommer, Duitse school, vaas met zonnebloemen, olieverf op paneel. 30x40cm Cond:G

Bruno Bruni
Resultaat: 30 EUR

Bruno Bruni (1935), nr. 236/1000, lithografie op papier, liggende naakte vrouw in bed 60x80cm. Cond.: G

Aquarel, reebok
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1966, aquarel op papier, reebok 36x47cm. Cond.: G

Ype Wenning, stadsgezicht
Resultaat: 30 EUR

Twee Ype Wenning 1879-1959, stadsgezicht met gracht, dorpsgezicht met beek, gemengde techniek op papier, en houtskool op papier 10x7,5 en 10x14cm Cond:G

Hagstra
Resultaat: 30 EUR

Hagstra of Hoogstra, abstracte compositie, aquarel op papier 39x55cm Cond:G

Schilderij, vrouw in sneeuw
Resultaat: 30 EUR

G. Berghamer ca. 1930, olieverf op linnen, sprokkelvrouw in besneeuwd landschap 56x65cm. Cond.: R

3 Antieke gravures
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke gravures 17e en 18e eeuws, een dorp en kasteel van ter Borcht door J.van Croes en gegraveerd Harrewijn Fecit(vouw), een Grotte de Fingal door Laurent, Perez saculp. Tome 1, page 175 (vouw...

2 Schilderijen
Resultaat: 30 EUR

Twee werken atelier Nico Zwiers (Hengelo), olieverf op linnen, stadsgrachten 13,5x18,5cm. Cond.: G

5 Etsen, Jos v/d Berg
Resultaat: 30 EUR

Vijf etsen Jos v.d Berg Den Helder-1905- Den Haag 1978 5x vrouwelijk naakt met titels en jaartallen 14x30cm etsen op papier Cond:G

Fritz Menzel
Resultaat: 30 EUR

Fritz Menzel omstreeks 1940 Duitse school, landschap met windmolen, olieverf op linnen 70x52cm Cond:G

Schilderij, landschap
Resultaat: 30 EUR

Haenisch ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, Kornfeld am Hang 70x100cm.

Schilderij, landschap boerderij
Resultaat: 25 EUR

Verso onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, landschap met boerderij en figuur 30x24cm

Gravure, 17e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Gravure rotspartij met figuren (engelen en kindje Jezus) gravure op papier 21x16cm. Cond:G

38 Pastels en tekeningen
Resultaat: 25 EUR

Jan Visser 38x o.a pastels, tekeningen etc, diverse voorstellingen in map +/- 50x40cm tekeningen op papier Cond;R/G

Pastel, stilleven
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw stilleven keukentafereel, pastel op papier, 23x32cm. Cond:G

Schilderij, boten
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zeilboten op zee 24x17cm. Cond.:G

Schilderij, Verveer
Resultaat: 25 EUR

Naar Verveer ca. 1900, olieverf op paneel, vissersfamilie in de duinen 27x17cm.

Schilderij, stilleven
Resultaat: 20 EUR

G. Gasparin 1937, olieverf op linnen, stilleven met rozen 60x45cm. Cond.: G

Gravure, 17e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Ets op papier 17e eeuw door J. Prenner, Anton Joseph von Prenner Alt: 24 Lat: 30. unc Fet. Di mantua pinx 24x18cm. Cond.: G

Hollandse ets, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Hollandse ets,gravure 18e eeuw, de mond van 4 sparen 1739, kennemer landsche gezichten 22x15 cm gravure op papier. Cond:G

Schilderij, landschap
Resultaat: 20 EUR

M. Heg ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met meer 71x56cm. Cond.: G

Diverse grafieken en tekeningen
Resultaat: 20 EUR

Lot diverse grafieken etc 17e-20e eeuw 11+ o.a Louis Clesse en Emile Renard 27-75cm Cond: verschillend

2 Etsen Enschede
Resultaat: 20 EUR

Twee Karel Kock etsen Enschede, jacobus kerk 1940, en de Gronaussestraat 1930 etsen op papier, 22x30cm Cond:G

Sivert '78
Resultaat: 15 EUR

Sivert '78 Zweedse school , olieverf op paneel 27x17cm Cond:G