Johannes RZ Jelgershuis 1812 (leeuwarden 1770 - 1836 Amsterdam (diverse musea)), olieverf op paneel, handwerkende Hollandse vrouw in interieur met lichtval 30x25cm. Cond.: G
Ongesigneerd omstreeks 1900, wintergezicht met kasteel en figuren, olieverf op linnen. 31x20cm Cond:G
Henk Dekker ( 1897 - 1974 Den Haag), olieverf op linnen, zeilboot op zee 60x80cm Cond:G
Zeldzaam Babouo Salvador Dali boek met handgesigneerde werken uit 1978 in originele houder, bevat: 1x kleurenlitho collage Babouo, 1x gekleurde ets en 7x houtsnedes. in goede complete staat 39,5x24x4c...
Paul Kamphuis ( 1948 Twente - ), olieverf op linnen, 6 figuren 50x60cm. Cond.: G
Edzard Koning '07 (Winschoten 1864 - 1954 Den Haag), pastel op papier, dorpsgezicht met gracht en figuur 44x36cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2001 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op linnen, twee fantasiefiguren getiteld "De Krog en de kip" 60x80cm. Cond.: G
Willem Jilts Pol (1905-1988) Indonesische vissersboten, olieverf op linnen. Cond:G 50x40cm
Henry Schouten (1857 - 1927 Brussel), olieverf op linnen, paardenmarkt met vele figuren (topwerk van de maker) 100x80cm. Cond.: G
Maarten Krabbé 1941 (Laren 1908 - 2005), olieverf op linnen, stilleven met tulp 70x91cm. Cond.: G
Chris van de Windt, Leidse school (1877-1953 Leiden) boerderij met boer, aquarel op papier. 28x22cm Cond:G
Christina Stoel (1859-1908) portret Elizabeth Bas, olieverf op linnen.Cond: R\G 90x120cm.
Robert Pudlich (Duitse School 1905 -1962), olieverf op paneel, stilleven met kastanjes en tabakspijp 34x22cm. Cond.: G
Groot vroeg 19e eeuws empire tablet met grepen en prachtig geschilderde landschapsvoorstelling met figuren en schapen. Mooie kwaliteit: beschadiging rechtsboven in de lucht, verder in goede originele ...
M.C.Escher 1898-1972. Zonnewijzer uit de serie Emblemata van M.C. Escher. Posthume druk v.h originele houtblok, genummerde oplage van 200. houtsnede op papier.
Julius Jakoby '37 -1928 (Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, figuren aan een strand (verso Julius Jakob, badende aan Hernadufer + museumetiket) 74,5x70cm. Cond.: G
Gesigneerd Rijlaarsdam, bloemenverkoopster bij lantaarn, olieverf op linnen, 60x80 cm.Cond:G
J.Haven, 19e eeuws, romantisch landschap met schaapsherder, schapen en dorp, olieverf op linnen 77x48cm Cond:G
Raffaele Ragione (1851-1919) Italiaanse school, dames op terras en kinderwagen,olieverf op linnen. 32x20cm Cond:G
Russisch Kyrillisch signatuur (20e eeuw), olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 50x28cm. Cond.: G
Tweeluik Michael van den Besselaar ( 1954 - ), olieverf op linnen, "Action men" diverse tentoonstellingen o.a. Pulchri Studion 2004, USA, etc. 120x150cm. Cond.: G
Julius Jakoby '37 -1928 ( Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, barkeeper met glas en sodafles (verso Julius Jakoby, der Gastwirt 1938), 90x81cm. Cond.: G
Albert Rossenboom ( Belgische School 1845 - 1875), olieverf op paneel, interieur met moeder en kind 23x32cm. Cond.: G
John Robert Dicksee 1817-1905 Engelse school, Title Veose Cinderella is going to... Sheraton House, olieverf op linnen. 100x80 Cond:G