W. von Plessen ca. 1930 ( Willy? 1868 - ), Duitse School, olieverf op linnen, berglandschap 82x65cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zeilboten op zee 24x17cm. Cond.:G
Naar Verveer ca. 1900, olieverf op paneel, vissersfamilie in de duinen 27x17cm.
J. van Veen, olieverf op linnen, vrouw bij lantaarn 30x40cm. Cond.: G
De Boer, olieverf op linnen, riviergezicht met zeilboot 50x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, dorpsgezicht met wandelaar 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), ets op papier, Munzenkirche Berlin 24x31cm. Cond.: G
Monogram H.H. ca. 1920, olieverf op linnen, landschap met figuren op pad 50x37cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd ca. 1930 (Duitse School), olieverf op paneel, portret Duitse vrouw in kledendracht (beschadigd) 21x26cm. Cond.: R
Fr. Irmarr (Duitse School), olieverf op paneel, Duits stadsgezicht Rixdorf 25x18cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ets op papier, landarbeiders bij een waterpomp 40x43cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), aquarel op papier, boeg van een schip 32x42cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse etsen (roodkleurig): 1x meisje met vogel en poes, Boucher Demarteau l'aine sculp 27x17cm. en 1x figuren bij een kerkingang, The seperation de c'melard Eloise 30x35cm. Cond.: R-G
A.W.V.P.A. 2x stilleven met fruit en keramiek, olieverf op linnen 18,5x19,5cm. en 30x22,5cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1958, gemengde techniek op papier, vissen onder water 56x44cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op paneel, vrouw met instrument (deels bijschilderd) 27x16cm. Cond.: R
Japans kunstwerk op zijde ca. 1930 (gesigneerd), gouache op papier, geisha 35x42cm.
Ongesigneerd?, handbeschilderde tegel met romantische voorstelling (ingebakken) 24x24cm. Cond.: G
Gesigneerd H.Koekkoek, olieverf op paneel, 20e eeuw, zeilboten op zee. 399x29cm., Cond.:G
Gesigneerd C. Verschuur, olieverf op linnen, landschap met koeien 61x40cm. Cond.: G