Zeldzaam Babouo Salvador Dali boek met handgesigneerde werken uit 1978 in originele houder, bevat: 1x kleurenlitho collage Babouo, 1x gekleurde ets en 7x houtsnedes. in goede complete staat 39,5x24x4c...
Drie houtsnedes van Salvador Dali uit 1976, geschept Japans papier met watermerk. daarbij een boek over Salvador Dali. Catalogue of the unique collection of more then one thousand original engravings,...
F. Krause 1911 (Duitse School), olieverf op linnen, liggend vrouwelijk naakt met sigaret Cond.: G
Cor Noltee (1903 - 1967), olieverf op linnen, vrouw bij huisje 24x18cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1995 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op paneel, fantasiefiguren met blauwe achtergrond 100x70cm. Cond.: G
Gerard Hordijk (Den Haag 1899 - 1958 Amsterdam), olieverf op linnen, kermisp[aard in de manege 46x33cm. Cond.: G
Jan Rijlaarsdam, gemengde techniek op papier, stadsgezicht Parijs 53x73cm. Cond.: G
Jan Knikker (1889 - 1957), olieverf op linnen, sloot met punter in Giethoorn 30x40cm. Cond.: G
H. Riedmann ca. 1960 ( 1913 - 1991 München) Duitse School, olieverf op linnen, plasgezicht met eenden 50x60cm. Cond.: G
Gustav Schraegle 1922 (1867 - 1925), olieverf op linnen, Duits bergachtig landschap met kasteel en dorpen 70x50cm. Cond.: G
L.A. Tessier (Louis Adolphe) (1858-1915 Franse School), olieverf op linnen, verliefd paar op arreslede 70x55cm. Cond.: G
Edzard Willem Koning (Winschoten 1869 - 1954 Den Haag), olieverf op linnen, gezicht op kasteel (verso annotatie) 50x36cm. Cond.: G
Siegfried Reich a.d. Stolpe 64 ( 1912 -2001 Duitse School) nr. 30/30, lithografie op papier, abstracte compositie 49x61cm. Cond.: G
Ongesigneerd 17e-18e eeuw, olieverf op paneel, religieuze voorstelling 60x48cm. Cond.: G
Mohammed Aljasim (Irak), olieverf op linnen, danseres "Gypsy" 150x100cm. Cond.: G
Gesigneerd M. Liebermann, aquarel op papier, paard met veulen in de wei 50x50cm. Cond.: G
Gerbrand Frederik van Schagen ( 1880 - 1968 Laren), olieverf op paneel, boerderij aan het water met boot en boer 21x15cm. Cond.: G
Anna Rauch 1896 ( 1864 - 1946), olieverf op paneel, stilleven met druiven en roemerglas 25x19cm. Cond.: G
Jan van Delden ca. 1930, olieverf op linnen, skutsjes op een meer 19x24cm. Cond.: G
Desprez 19e eeuw, olieverf op linnen, bergachtig landschap met figuren en vee 55x46cm. Cond.: G
Oude 2-delige Pieter Scheen Lexicon, Nederlandse Beeldende Kunstenaars 1750-1950 (1970) in goede originele staat 26x7x20cm.
Hendrik Willem Mesdag (Groningen 1831 - 1915 Den Haag), aquarel op papier, Hollandse bomschuiten op zee 19,5x14cm. Cond.: G
Russische School 1952 (onduidelijk A. Tepacunof?), olieverf op linnen, stilleven met fruit, zonnebloem etc. 73x89cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1880 (Duitse School), olieverf op paneel, verso Mont Blanc 25x18cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1880 (Duitse School), olieverf op paneel, verso Vierwald Stattersee 25x18cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, portret van een heer 55x68cm. Cond.: M
Johannes Petrus Molenaar (Rotterdam 1914 - ) (leerling van Mastenbroek), olieverf op linnen, havengezicht van Rotterdam 90x50cm. Cond.: G
J. Kuziemski (Russische School?), olieverf op paneel, vaas met rozen 40x50cm. Cond.: G
Negen oude erotische sepia tekeningen met monogram S.M. 1906 of S.E., sepia op papier, diverse humoristische erotische werken (gedetailleerd) 19x26cm. Cond.: G
Van Noort, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 60x80cm. Cond.: G
Russische School ca. 1950 (onduidelijk gesigneerd), olieverf op linnen, Russisch landschap 29x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op paneel, redding van een schip 70x55cm. Cond.: G
Tariq Alfayar (Irak), olieverf op linnen, tapijtverkoper 100x150cm. Cond.: G
Nabec Kopun? ca. 1930 (Russische School), olieverf op linnen, portret van een heer 100x85cm. Cond.: G
J. Osterschmidt 1907 (Duitse School), olieverf op linnen, stadsgezicht met rivier, brug en figuren 73x59cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1996 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguren 37x47cm. Cond.: G
G. Sebire (vermoedelijk Gaston Sebire 1920-2001), olieverf op linnen, mediterraans landschap 40,5x50,5cm. Cond.: G
Muhammed Machluom (Irak), olieverf op linnen, "Bagdad Maid" 121x79cm. Cond.: G
Gesigneerd V. Stiepevichz, pastel op papier, verliefd Oosters stel 60x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Hans Herping?) 1942 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met fruitbloemen 75x50cm. Cond.: G
Louis '26 of Lovis '26, olieverf op paneel, stilleven met strijkijzers, kruik en schaal op tafel (verso Franse tekst) 44x54cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1993, acryl op papier, fantasiefiguren 63x80cm. Cond.: G
Gesigneerd Z. Serebria Losta (Serebriakova) Marracech 1932, pastel op papier, halfnaakte liggende vrouw 50x70cm. Cond.: G
Calzelari (Italiaanse School), olieverf op koper, dame met hond 15x20cm. Cond.: G
A. Neuhuys (waarschijnlijk Albert Jan Neuhuys 1895 - 1968), aquarel op papier, dorpsstraatje met figuren 28x43cm. Cond.: G
Russische School ca. 1930 (B. Typbum?), verso Kyrillische tekst, olieverf op paneel, impressionistisch berglandschap met houten huis 58x78cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1995, acryl op papier, fantasiefiguren 65x81cm. Cond.: G
Werner Pottenstein (1938 Bayern - Duitse School), olieverf op paneel, landschap met hoenderhof 18x24cm. Cond.: G