Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Russische pastel, naakte vrouw 1042
Russische pastel, naakte vrouw

Resultaat:

7.000 EUR

Verkocht
Russisch portret 1087
Russisch portret

Resultaat:

5.000 EUR

Verkocht
Schilderij, branding 1109
Schilderij, branding

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Aquarel, Mesdag 1021
Aquarel, Mesdag

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Schilderij, vrouw met sigaret 1002
Schilderij, vrouw met sigaret

Resultaat:

1.350 EUR

Verkocht
Russisch portret met cactus 1033
Russisch portret met cactus

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Schilderij, meisje met hond 1043
Schilderij, meisje met hond

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
G. Diepeveen, Symfonie Haydn 1165
G. Diepeveen, Symfonie Haydn

Resultaat:

875 EUR

Verkocht
C. Verschuur 1199
C. Verschuur

Resultaat:

825 EUR

Verkocht
Edzard Koning 1011
Edzard Koning

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Schilderij, bijbelse voorstelling 1013
Schilderij, bijbelse voorstelling

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Russisch gesigneerd, stilleven 1022
Russisch gesigneerd, stilleven

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Edzard Koning 1149
Edzard Koning

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
V. Kaplan 1198
V. Kaplan

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Tekening, paard 1101
Tekening, paard

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Schilderij, kermispaard 1005
Schilderij, kermispaard

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Schilderij, boten op meer 1048
Schilderij, boten op meer

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Schilderij, van Noort 1029
Schilderij, van Noort

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Winter, monogram 1258
Winter, monogram

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Schilderij, Molenaar 1026
Schilderij, Molenaar

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Drieluik, Madonna met kind 1049
Drieluik, Madonna met kind

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
C. van Rooyen 1156
C. van Rooyen

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Gouache 1056
Gouache

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
C. Noltee 1003
C. Noltee

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Martin van Waning 1173
Martin van Waning

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Oude vrouw met bloemen 1085
Oude vrouw met bloemen

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Groot Grieks ikoon 1117
Groot Grieks ikoon

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Schilderij, stilleven 1083
Schilderij, stilleven

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Russisch vrouwenportret 1106
Russisch vrouwenportret

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
P.J.A. Wagemans 1170
P.J.A. Wagemans

Resultaat:

335 EUR

Verkocht
2 Tekeningen, 18e eeuw 1508
2 Tekeningen, 18e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Schilderij, van Noort 1069
Schilderij, van Noort

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij, B. Brugman 1070
Schilderij, B. Brugman

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Fluweel schilderij 1078
Fluweel schilderij

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3 Tekeningen, 17e-18e eeuw 1504
3 Tekeningen, 17e-18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij, winter 1051
Schilderij, winter

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
J. Mankes 1065
J. Mankes

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
H. Balman, botters aan de kust 1263
H. Balman, botters aan de kust

Resultaat:

265 EUR

Verkocht
Edzard Koning 1110
Edzard Koning

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Snoeijerbosch, boom 1213
Snoeijerbosch, boom

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Pendant, Wijnberg 1239
Pendant, Wijnberg

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Aquarel, paard 1015
Aquarel, paard

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Schilderij, zomer 1052
Schilderij, zomer

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
3 Reisikonen 1116
3 Reisikonen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Pit van Loo 1227
Pit van Loo

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Schilderij, vrouw met vogel 1431
Schilderij, vrouw met vogel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Schilderij, Alexander de Grote 1076
Schilderij, Alexander de Grote

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Russisch landschap 1030
Russisch landschap

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Altmann, Russische landschap 1045
Altmann, Russische landschap

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schilderij, blinde Arabier 1050
Schilderij, blinde Arabier

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Nico Benschop 1091
Nico Benschop

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Klaas Bernink 1095
Klaas Bernink

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Renard, schaatsen 1107
Renard, schaatsen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Klaas Bernink 1219
Klaas Bernink

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Balinese Schone 1409
Balinese Schone

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schilderij, schelpenvisser 1125
Schilderij, schelpenvisser

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Portret van een oude vrouw 1288
Portret van een oude vrouw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Pieter Scheen 1020
Pieter Scheen

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Tekening, mannelijk naakt 1537
Tekening, mannelijk naakt

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Schilderij, ruiter te paard 1120
Schilderij, ruiter te paard

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schilderij, A. Wiegmann 1216
Schilderij, A. Wiegmann

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Groot schilderij 1252
Groot schilderij

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Snoeijerbosch, portret 1257
Snoeijerbosch, portret

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Landschap, avond 1267
Landschap, avond

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ferdinand Boersma 1309
Ferdinand Boersma

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ongesigneerd ca. 1880 1441
Ongesigneerd ca. 1880

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schilderij, berglandschap 1135
Schilderij, berglandschap

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
Schilderij, v. Herwaarden 1205
Schilderij, v. Herwaarden

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Geer van de Velde 1312
Geer van de Velde

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Landkaart, D. Stoopendaal 1556
Landkaart, D. Stoopendaal

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
J. van Delden 1018
J. van Delden

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Stilleven 1066
Stilleven

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Liggend naakt 1181
Liggend naakt

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Schilderij met boten 1187
Schilderij met boten

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Paneel, 1909 1221
Paneel, 1909

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Snoeijerbosch, boom bij nacht 1274
Snoeijerbosch, boom bij nacht

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Schilderij, B. de Vries 1275
Schilderij, B. de Vries

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
H. Lindstädt 1324
H. Lindstädt

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd 1375
Onduidelijk gesigneerd

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
3 Ikonen 1113
3 Ikonen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Huib Daniels 1127
Huib Daniels

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Schilderij, schapen in stal 1136
Schilderij, schapen in stal

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Schilderij, stilleven 1320
Schilderij, stilleven

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Jur. Marinus Beek 1322
Jur. Marinus Beek

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Robbe, naakt 1373
Robbe, naakt

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
W. Paradis, Delftse poort 1377
W. Paradis, Delftse poort

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
P. Renard, stadsgezicht 1420
P. Renard, stadsgezicht

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Aquarel 1459
Aquarel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Monogram H.F. 1461
Monogram H.F.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Coen Kuijpers, bruggetje 1394
Coen Kuijpers, bruggetje

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, 19e eeuw 1025
Ongesigneerd, 19e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
G. Diepeveen, naar Mondriaan 1194
G. Diepeveen, naar Mondriaan

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Schilderij, 19e eeuw 1242
Schilderij, 19e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Aquarel, Voskuil 1250
Aquarel, Voskuil

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Tekeningen, 18e eeuw 1321
2 Tekeningen, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Ets, Berserik 1411
Ets, Berserik

Resultaat:

110 EUR