Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
J.H. van Mastenbroek, havengezicht 1001
J.H. van Mastenbroek, havengezicht

Resultaat:

14.000 EUR

Verkocht
Jan te Wierik, geel 1012
Jan te Wierik, geel

Resultaat:

2.350 EUR

Verkocht
Jan te Wierik, Happy Family 1008
Jan te Wierik, Happy Family

Resultaat:

2.300 EUR

Verkocht
Sledetocht, onduidelijk 1573
Sledetocht, onduidelijk

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Schilderij ca. 1800 1020
Schilderij ca. 1800

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Schilderij, Jan te Wierik 1564
Schilderij, Jan te Wierik

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Ikoon 1223
Ikoon

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Schilderij, 2 dames 1011
Schilderij, 2 dames

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Schilderij, W. Weissenbruch 1070
Schilderij, W. Weissenbruch

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
W.G.F. Jansen 1015
W.G.F. Jansen

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Gesigneerd Lassche 1395
Gesigneerd Lassche

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Schilderij, A.M. Gijp 1617
Schilderij, A.M. Gijp

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Barok schilderij 1252
Barok schilderij

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Schilderij, A. Wessels 1056
Schilderij, A. Wessels

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Russische School 1123
Russische School

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
J. Wiegers 1379
J. Wiegers

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesig., strand 1099
Onduidelijk gesig., strand

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Schilderij, W.J. Moriana 1161
Schilderij, W.J. Moriana

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Schilderij, Frankof 1195
Schilderij, Frankof

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
Schilderij, Jan van Delden 1026
Schilderij, Jan van Delden

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Map schilderijen 1300
Map schilderijen

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
J.H. Ronby ca. 1880, haven 1037
J.H. Ronby ca. 1880, haven

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Schilderij, klein romantisch 1051
Schilderij, klein romantisch

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Landkaart Melite insula 1105
Landkaart Melite insula

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Aquarel, naakt 1282
Aquarel, naakt

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Carl Ludwig Schmitz 1357
Carl Ludwig Schmitz

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
August W. v. Voorden 1071
August W. v. Voorden

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Stilleven, 19e eeuw 1281
Stilleven, 19e eeuw

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Schilderij 1027
Schilderij

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
3 Latijnse schriften uit bijbel 1081
3 Latijnse schriften uit bijbel

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Schilderij, kippen 1083
Schilderij, kippen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Aquarel, Bosboom 1000
Aquarel, Bosboom

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Louis Bron 1049
Louis Bron

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij, gesigneerd Behr 1102
Schilderij, gesigneerd Behr

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Stilleven, jacht 1132
Stilleven, jacht

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Renard, bollenveld 1313
Renard, bollenveld

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij, elfen in het bos 1381
Schilderij, elfen in het bos

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij, riviergezicht 1607
Schilderij, riviergezicht

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij, 3 figuren in bos 1608
Schilderij, 3 figuren in bos

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij, vrouw 1217
Schilderij, vrouw

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesign., 19e eeuw 1153
Onduidelijk gesign., 19e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Schilderij, F.P. Termeulen 1568
Schilderij, F.P. Termeulen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Onduidelijk, erotisch 1572
Onduidelijk, erotisch

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Willy Pannier, strandgezicht 1268
Willy Pannier, strandgezicht

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Waterlandschap 1341
Waterlandschap

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Theo Wolvecamp, gemengde techniek 1601
Theo Wolvecamp, gemengde techniek

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Schilderij, Italiaans landschap 1611
Schilderij, Italiaans landschap

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Schilderij, Italiaans landschap 1612
Schilderij, Italiaans landschap

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Schilderij 1618
Schilderij

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Schilderij, Istvan Kovacg 1055
Schilderij, Istvan Kovacg

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Schilderij, poezen 1101
Schilderij, poezen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Schilderij, van Unen 1257
Schilderij, van Unen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
F. v.d. Bijl 1894, riviergezicht 1014
F. v.d. Bijl 1894, riviergezicht

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Schilderij, van Unen 1256
Schilderij, van Unen

Resultaat:

215 EUR

Verkocht
Louis Bron 1050
Louis Bron

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Romatisch schilderij, D. Bosboom 1040
Romatisch schilderij, D. Bosboom

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Berry Brugman 1059
Berry Brugman

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Piet van Beek, Amsterdam 1087
Piet van Beek, Amsterdam

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schilderij, bloemen 1089
Schilderij, bloemen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Wiener Ball 1114
Ongesigneerd, Wiener Ball

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schilderij, Jezus 1140
Schilderij, Jezus

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gouache, Hannes Postma 1163
Gouache, Hannes Postma

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Stilleven Vlaamse Gaai, Crob 1179
Stilleven Vlaamse Gaai, Crob

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Litho, Corneille 70 1198
Litho, Corneille 70

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Litho, Corneille 77 1216
Litho, Corneille 77

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ets, Anton Pieck 1021
Ets, Anton Pieck

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Schilderij, J. v. Wingen 1131
Schilderij, J. v. Wingen

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Schilderij 1164
Schilderij

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Schilderij, portret 1226
Schilderij, portret

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Oscar Larsen 1034
Oscar Larsen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Monogram L.A., beekgezicht winter 1086
Monogram L.A., beekgezicht winter

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, jongeman met bril 1185
Ongesigneerd, jongeman met bril

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Schilderij, A. Heyboer 1283
Schilderij, A. Heyboer

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Schilderij, haven 1560
Schilderij, haven

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Wim van Norden 1009
Wim van Norden

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
J. Benneker, vrouw op stoep 1111
J. Benneker, vrouw op stoep

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Laeven, vrouwelijk naakt 1219
Laeven, vrouwelijk naakt

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Schilderij, Matouschek 1231
Schilderij, Matouschek

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
J. Spronk, stilleven 1356
J. Spronk, stilleven

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
4 Ingekleurde etsen, 18e eeuw 1429
4 Ingekleurde etsen, 18e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Schilderij, J. Lupo 1442
Schilderij, J. Lupo

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Ets/gravure, Chodowiecky 1477
Ets/gravure, Chodowiecky

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Tekening, Bac Ferdinand 1044
Tekening, Bac Ferdinand

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schilderij, Kopenhagen 1116
Schilderij, Kopenhagen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schilderij, Drents landschap 1151
Schilderij, Drents landschap

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schilderij, Matouschek 1233
Schilderij, Matouschek

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Veneman, abstract 1243
Veneman, abstract

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Valk, onduidelijk 1576
Valk, onduidelijk

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schilderij, Jaap Sax 1120
Schilderij, Jaap Sax

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Ikoon, Moeder Gods van Vladimir 1229
Ikoon, Moeder Gods van Vladimir

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
3-Luik Theo Wolvecamp 1342
3-Luik Theo Wolvecamp

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Schilderij, boslandschap 1549
Schilderij, boslandschap

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Sadi 2003 1554
Sadi 2003

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Gerard Krol, Lutterzand 1106
Gerard Krol, Lutterzand

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Buitendijk, wilde bloemen 1337
Buitendijk, wilde bloemen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
G.H. Bijlsma ca. 1900 1419
G.H. Bijlsma ca. 1900

Resultaat:

130 EUR