Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Empire ets
Resultaat: 35 EUR

Twee 19e eeuwse empire etsen "Me. Sayer sculpt", ets op papier, voorstelling van empire tafelstukken 34x21cm. Cond.: G

Gravure, Abcoude
Resultaat: 30 EUR

Gravure 17e-18e eeuw, gesigneerd F. Sorlov: Fecit, gravure op papier, slag bij Abcoude 25x16cm. Cond.: R-G

Litho, vossenjacht
Resultaat: 30 EUR

Lithografie op papier, oude vossenjacht, Teli Hang en pleine Chasse 47x30cm. Cond.: G

Schilderij, bloemen
Resultaat: 30 EUR

Siddre ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven met geraniums in de potten 50x65cm. Cond.: G

Stadsgezicht, Breda
Resultaat: 30 EUR

Gravure 18e eeuw , gravure op papier, "Breda anno 1500", B.F. Immink sculp 1743 D. De Swart del 1739, 36x25cm. Cond.: R-G

Ingrid van Bergen
Resultaat: 30 EUR

Ingrid van Bergen '95 139/150, zeefdruk op papier, Volkspark kunstgezichten 41x33cm. Cond.: G

Schilderij, naar Ruisdaal
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd (naar Ruysdael), olieverf op linnen, landschap met molen 50x40cm. Cond.: G

Schilderij, boerderij
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij op heide 50x70cm. Cond.: G

Cees Bolding, ets
Resultaat: 25 EUR

Cees Bolding 1926 ( 1897 - 1979), ets op papier, winters stadsgezicht 50x34cm. Cond.: G

Ets, Theophile de Boek
Resultaat: 25 EUR

Theophile de Bock (Den Haag 1851 - 1904 Haarlem), ets op papier, bosgezicht met vrouw 18x14cm. Cond.: G

Schilderij, Th. v. Rossum
Resultaat: 25 EUR

Th.v.Rossum, ca. 1930,olieverf op linnen, bosgezicht, 50x70cm., Cond.:G

Ets, Rolf Curt
Resultaat: 25 EUR

Ralf Cuzt (Duitse School 1931 - ), ets op papier, regatta 41x20cm. / 37x21cm. Cond.: G

Ets, Hulshof Pol
Resultaat: 20 EUR

Hulshoff Pol ( Hengelo 1883 - 1957), ets op papier, bospad 19x16cm. Cond.: G

Ets, Hulshof Pol
Resultaat: 20 EUR

Hulshoff Pol ( Hengelo 1883 - 1957), ets op papier, riviergezicht 13x22cm. Cond.: G

3 Aquarellen
Resultaat: 20 EUR

Drie onduidelijk gesigneerde aquarellen ca. 1900; 2x landschappen met figuur verso J. Doeleman 24x13cm. en 1x geit met lammetje 22,5x14cm. Cond.: R-G

Schilderij, B. de Jong
Resultaat: 20 EUR

B. de Jong 84, olieverf op paneel, bospad met paardenkar en hond 24x30cm. Cond.: G

Ongesigneerd ca. 1900
Resultaat: 20 EUR

Atelief Bauffy Hungary, olieverf op paneel, Hollands poldergezicht met molen 21x15cm.. Anekdote achterzijde Cond.: G

2 Etsen, Willem de Zwart
Resultaat: 20 EUR

Monogram A.K. Koster 1888, 2 etsen Haagse School, 1x bij Geulen Limburg 13x18cm. en 1x onbekende weg 24x15cm. Cond.: G

Ets, E. Valenga
Resultaat: 20 EUR

E. Valenga? 19e eeuw, ets op papier, boerenvrouw 16x13cm. Cond.: G

A. Bout
Resultaat: 20 EUR

A. Bout, olieverf op linnen, dorpskern Gramsbergen 30x30cm. Cond.: G

Bloemstilleven, rozen
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, vaas met rozen 13x18cm. Cond.: G

Ets, D. Harting
Resultaat: 18 EUR

Dirk Harting epreuve d'artiste (Salataga Indië 1884 - ), dorpstraat 20x17cm. Cond.: R-G

J.J.C. Spohler, winter
Resultaat: 15 EUR

Naar J.J.C. Spohler ca. 1900, aquarel op papier, Hollands wintergezicht met figuren 19x14cm. Cond.: R-G

Otto Herter, tekening
Resultaat: 15 EUR

Otto Herter (1924 Pjatigorsk Kaukasus - Hamburg ), zwarte inkt op papier, zelfportret 40x33cm.met boek, Cond.: G

Aquarel, Fiedler
Resultaat: 15 EUR

Fiedler (Duitse School), aquarel op papier, landschap met kust 45x60cm. Cond.: G

Ets, Orientaals
Resultaat: 15 EUR

Ongesigneerde ets (Marius Bauer ongesigneerd) uit een antiquarisch boek, Oosters dorpsgezicht met figuren 14x12cm. Cond.: R

5 Schilderijtjes, rijstpapier
Resultaat: 15 EUR

Vijf Chinese schilderijen op rijstpapier ca. 1900 (beschadigd) 10x6,7cm. Cond.: M

Stadsgezicht Vermeer
Resultaat: 15 EUR

G. Vermeer ca. 1920, olieverf op paneel, dorpsstraat met figuren 24x30cm. Cond.: G

Gerda Rotermund
Resultaat: 10 EUR

Gerda Rotermund (Duitse School), houtsnede op papier, vogels op een tak 17x24cm. Cond.: G

Ets, watermolen
Resultaat: 10 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, ets op papier, watermolen 12x8cm. Cond.: G

Ets, kerk
Resultaat: 10 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, ets op papier, ets kerk 12x18cm. Cond.: G