Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, paarden op de kade
Resultaat: 175 EUR

K.Haverkamp '47, olieverf op linnen, Rotterdamse havenkade met paardekarren en figuur. 100x60cm., Cond.:G

Ongesigneerd, markt
Resultaat: 170 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op papier, markt met figuren 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Wanrooy
Resultaat: 170 EUR

Jan van Anrooy (1901 Zaltbommel - ), olieverf op linnen, stoomschip bij dorp 25x35cm. Cond.: G

Gesign. N. Roosenboom
Resultaat: 162 EUR

Gesigneerd N. Roosenboom ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands landschap met figuren en boerderij 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, M. Schreuder
Resultaat: 160 EUR

M. Schreuder, olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

F. Hoos, kerk nabij brug
Resultaat: 160 EUR

Frans Hoos ( 1884 - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, Hollandse gracht met ophaalbrug en figuren 40x50cm. Cond.: G

Gesign. H. Ronner
Resultaat: 160 EUR

H. Ronner (Waarschijnlijk Henriette Ronner), olieverf op paneel, vaas met bloemen 10x7cm. Cond.: G

Ongesigneerd 19e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, ossenspan met vrouw 28x40cm. Cond.: G

Monogram V.L., Vesuvius
Resultaat: 150 EUR

Viggo Langer (1860 - 1942), Italiaans landschap met gezicht op Vesuvius (gaatje in het doek) 28x22cm. Cond.: R

J. Stork, winter
Resultaat: 150 EUR

Gesigneerd J. Strok 20e eeuw, olieverf op paneel, winters dorpsgezicht met vele figuren 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, haven Rotterdam
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, havengezicht 30x40cm. Cond.: G

Joseph Tilleux
Resultaat: 150 EUR

Joseph Tilleux (Antwerpen 1896 - 1978), olieverf op paneel, landschap met figuren en boerderij 35x27cm. Cond.: G

Gesigneerd W. de Klerck
Resultaat: 150 EUR

Gesigneerd W. de Klerck ca. 1900, olieverf op linnen, riviergezicht met vee en figuren 65x50cm. Cond.: G

Schilderij, W. v. de Ven
Resultaat: 150 EUR

Willem van de Ven (1898 - 1958), olieverf op linnen, plasgezicht met waterlelies 100x60cm. Cond.: G

Schilderij, Ton Ancone
Resultaat: 135 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal), olieverf op linnen, boerenhuis met vrouw 30x40cm. Cond.: G

Gesigneerd, J. Kobel
Resultaat: 135 EUR

J. Kobel 19e eeuw, olieverf op paneel, stalinterieur met koeien 36x26cm. Cond.: G

Stilleven ca. 1930
Resultaat: 135 EUR

Ongesigneerd stilleven ca. 1930 (Vermoedelijk Duitse School), olieverf op paneel, (verso met mansportret) 33x44cm. Cond.: G

J.M. Roggs
Resultaat: 125 EUR

J.M. Roggs? 20e eeuw, olieverf op paneel, havengezicht met schepen en figuren 25x18cm. Cond.: G

Zeefdruk Corneille
Resultaat: 125 EUR

Guilliaume Corneille '92 Nr. 222/250, zeefdruk op papier, vrouw met kreeft 65x46cm. Cond.: G

Bob ten Hope, litho
Resultaat: 120 EUR

Bob ten Hope (1920 Bussum - ), gemengde techniek op papier, badende naakte dames 26x40cm. Cond.: G

F. Hoos, straatje met kerk
Resultaat: 120 EUR

Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966 Den Haag), olieverf op paneel, dorpsgezicht met kerk 30x40cm. Cond.: G

C.J. v.d. Aa., winterlandschap
Resultaat: 110 EUR

C.J. van der Aa (Almelo 1883 - 1950), olieverf op linnen, winters landschap 19x25cm. Cond.: G

Schilderij, T. Brandsma
Resultaat: 110 EUR

T. Brandschma, olieverf op linnen, Spaans meisje met oorbellen 24x30cm. Cond.: G

Houten lijst met pastel
Resultaat: 110 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, pastel op papier, damesportret 42x35cm. Cond.: G

Schilderij, Selhorst, woonwagen
Resultaat: 100 EUR

Selhorst ca. 1950, olieverf op linnen, woonwagenkamp met figuren 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, Peter Klashorst
Resultaat: 100 EUR

Peter Klashorst, olieverf op (kranten)papier, vrouwelijk naakt 50x67cm. Cond.: G

Schilderij, J. ten Cate
Resultaat: 100 EUR

J. ten Cate ca. 1920, olieverf op paneel, berkenpad met figuren 40x60cm. Cond.: G

Tekening, Amsterdam
Resultaat: 100 EUR

Gesigneerd Klinkenberg ca. 1900, gemengde technieken op papier, Amsterdams stadsgezicht met figuren 24x15cm. Cond.: G

Indonesische School
Resultaat: 100 EUR

Indonesische School ca. 1950, gesigneerd Pagan, olieverf op paneel, Indonesische hut in het bos met originele teakhouten lijst 45x36cm. Cond.: G

T. Scheep, boten op zee
Resultaat: 95 EUR

T. Scheep ca. 1930, olieverf op linnen, driemaster op ruwe zee 49x90cm. Cond.: R_G

C. Cornelisz, rozen
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven rozen 18x13cm. Cond.: G

Schilderij J. Guy, fruit
Resultaat: 90 EUR

J. Guy 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit 30x40cm. Cond.: G

Jochem de Graaf, figuren
Resultaat: 90 EUR

Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, figuren 70x60cm. Cond.: G

Zeefdruk, Onduidelijk
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd nr. 60/150, zeefdruk op papier, abstracte compositie 72x52cm. Cond.: G

Schilderij, Aamsveen
Resultaat: 80 EUR

Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, Het Aamsveen 76x56cm. Cond.: G

C. Cornelisz, rode bessen
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, rode bessen 18x13cm. Cond.: G

Schilderij, zeegezicht
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, deinende zee 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, vaas met bloem 50x60cm. Cond.: G

Pit van Loo
Resultaat: 70 EUR

Pit van Loo (1905 Winsum - ), olieverf op paneel, zon door de bomen 50x40cm. Cond.: G

C. Cornelisz, perziken
Resultaat: 70 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven perziken op schotel 18x13cm. Cond.: G

Schilderij, J. van Duuren
Resultaat: 65 EUR

J. van Duuren, olieverf op linnen, landschap met zandpad 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, Ton Ancone
Resultaat: 60 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal), olieverf op paneel, vrouw met kind 30x40cm. Cond.: G

V.d. AA, schapen op heide
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerd C.J. van der Aa, olieverf op linnen, landschap met molen 45x25cm. Cond.: R-G

F. Hoos, brug met molen
Resultaat: 60 EUR

Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966), olieverf op linnen, Hollands landschap met molen en ophaalbruggen 40x30cm. Cond.: M

Schilderij, ijsgezicht
Resultaat: 60 EUR

S. Elten (of Ellen) 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht met figuren 40x60cm. Cond.: G

Havengezicht, Toon
Resultaat: 60 EUR

Toon ca. 1950, olieverf op paneel, Rotterdams havengezicht 57x35cm. Cond.: G

Schilderij, paarden
Resultaat: 60 EUR

H. Dupont 21e eeuw, olieverf op paneel, figuren bij drenkplaats voor paarden 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Spiers
Resultaat: 60 EUR

K. Spiers 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, moeder met dochter 40x50cm. Cond.: G