Pieter Adrianus Schipperus (Rotterdam 1840 - 1929 Den Haag), gouache op papier, Hollandse vissersvrouwen op het strand bij bomschuit 33x21cm. Cond.: G
Atelier Theo Wolvecamp 1992 (Hengelo 1925 - Amsterdam 1992), pastel op papier, abstracte compositie 50x23cm. Cond.: G
Evert Moll( Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdams havengezicht 100x60cm. Cond.: R-G
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, Hollands strandgezicht met figuren 20x25cm. Cond.: G
Selhorst ca. 1950, olieverf op linnen, woonwagenkamp met figuren 40x50cm. Cond.: G
Bob ten Hope (1920 Bussum - ), gemengde techniek op papier, badende naakte dames 26x40cm. Cond.: G
Ikoon, Heilige Nicolaas met bisschops-stool en evangelieboek 20e eeuw 27x31,5cm.
Gerriet Postma ( 1932 - 2009 Groningen), acryl op paneel, abstracte compositie 56x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (naamplaatje met C.G. Schütz, Duitse School), olieverf op linnen, ruïne bij een rivier met vele figuren 72x122cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met grazende schapen 50x60cm. Cond.: G
Gesigneerd Jongkind (waarschijnlijk J.B. Jongkind 1819-1891), potloodtekening op papier, dorpsstraat met figuren (kleine gaatjes) Cond.: R
Gesigneerd verso Karl Wurm (1883 - 1951), olieverf op linnen, Gänzeliesel 72x52cm. Cond.: G
Francois Pieter ter Meulen (Bodegraven 1843 - 1927 Den Haag), olieverf op linnen, geit in de wei 35x50cm. Cond.: G
Paul Em Leconte (verso pour mon ami lola S. Moret), olieverf op paneel, Spaanse Flamenco danseressen met figuren op de achtergrond 17x12,5cm. Cond.: G
Marek Oberlander (Szcerzec Polen 1922 - 1978 Nice), gemengde techniek op papier, abstract figuratief mens met geraamte 64x44cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, druk op papier, 2 Jugendstil prenten van bloemenmeisjes in originele lijst 16x30cm. Cond.: G
Josef Wopfner ( 1843 - 1927 Duitse School), olieverf op linnen, rivier met landarbeiders en boten 30x40cm. Cond.: G
Jan Frederik van Deventer ( 1822 - 1886), olieverf op paneel, koeien langs de Waal 30x45cm. Cond.: G
Ton van Tast '65 (Antonius v.d. Valk, 1884 Delft - ), aquarel op papier, fantasievoorstelling met vele gezichten 47x36cm. Cond.: G
Edward Armfield (Engelse School 1817 - 1896), olieverf op linnen, twee jachthonden met vos en fazant 40x30cm. Cond.: G
Herman Brood 92 (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), gemengde techniek op papier, twee gezichten (inclusief taxatierapport en echtheids-verklaring) Cond.: G
Jan te Wierik '90 (1954 - 2002 Rekken), olieverf op paneel, fantasiefiguren 102x72cm. Cond.: G
Aris Knikker (Haarlem 1887 - 1962 Den Haag), olieverf op linnen, zeldzaam stadsgezicht Utrecht 100x80cm. Cond.: G
Toon Ninaber van Eyben '34 (Scheveningen 1869 - 1977 Boxtel), olieverf op linnen, bergdorp 103x87cm. Cond.: G