Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven met vele figuren en schepen 100x50cm. Cond.: G
Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, straatje in Elburg met figuren 50x40cm. Cond.: G
Arnold Marc Gorter (Almelo 1866 - 1933 Amsterdam), olieverf op linnen, bosgezicht met beek en koeien op weiland 56x42cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e-19e eeuw (Engelse School?), olieverf op linnen, luitspeler 38x49cm. Cond.: G
Kees Verwey '71 (Amsterdam 1900 - Haarlem 1995), aquarel op papier, vaas met bloemen 52x41cm. Cond.: G
Hendrik Pieter Koekkoek (Hilversum 1843 - 1890 Engeland), olieverf op linnen, heidelandschap met pad, schapen, boer en boerin 26x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met fruit, tin en keramiek 50x40cm. Cond.: G
Ton Schulten (Ootmarsum) (Origineel werk met aankoopfactuur van FL. 30.500,- in 2001), acryl op linnen, coulissen landschap in uitstekende staat 123x63cm. Cond.: U
Ongesigneerd naar 17e eeuws voorbeeld, olieverf op paneel, landschap met dorp en figuren 35x11cm. Cond.: G
D.H.W. Filarski 1941 ( Amsterdam 1885 - 1964 Zeist, Bergense School), olieverf op linnen, stilleven 64x80cm. Cond.: G
Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, straatje met wasgoed 18x21cm. Cond.: G
Jan Cremer 57, Enschede 1940, olieverf op paneel, Jager met kat, 86x61cm., Cond.:G
Arend Jan van Driesten (Leiden 1878 - 1969 Oegstgeest), olieverf op linnen, boerenhuis met rieten dak en was-ophangende vrouw 78x53cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1890, Engelse School, olieverf op paneel, spelende kinderen met kanon 27x22cm. Cond.: G
Edward Armfield (Enegelse School 1817 - 1896), olieverf op linnen, twee jachthonden met vos en fazant 40x30cm. Cond.: G
Frits Goosen (1943 Hilversum), olieverf op linnen, Enkhuizen 23x29cm. Cond.: G
Johannes Jacobus Heppener (Den Haag 1826 - 1898 Den Haag), olieverf op paneel, bomschuiten bij het strand 32x22cm. Cond.: G
Willem Hendrik Eickelberg ( 1845 Amsterdam 1920 Hilversum), olieverf op paneel, bospad met berkebomen en figuren 57,5x17cm. Cond.: G
Louis Apol ( 1850 - 1936 Den Haag), olieverf op paneel, 's zomers impressionistisch riviergezicht (bijzonder en origineel werk) 27x20,5cm. Cond.: G
Peter Brouwer, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
Jaap Nieweg aug. '40 (Hoogebeintum 1877 - 1955 Amersfoort), olieverf op paneel, fles met bloemen en kleed 32x25cm. Cond.: G
2x Barend Brouwer (pendant) (Diepenveen 1872- 1936 Voorburg), olieverf op linnen, twee riviergezichten van Giethoorn 55x40cm. Cond.: G
Theo Swagemakers 1977 (Tilburg 1898 - 1991), olieverf op paneel, stilleven met keramiek en citroen 40x49cm. Cond.: G
Louis Artan (1837 - 1890), olieverf op linnen, zeilschepen voor de kust 54x30cm. Cond.: G
Jaap Visser ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij bij avond 100x60cm. Cond.: G
Arnold Marc Gorter ( Almelo 1866 - 1933 Amsterdam), olieverf op linnen, beek door bos met moeder en kind 70x92cm. Cond.: G
Gravure 17e/18e eeuw van Oldenseel, Hasselt, Vollenhoven anno 1674. Ingekleurde gravure op papier 26x18cm. Cond.: G
Lizzy Ansingh (Utrecht 1875 - 1959 Amsterdam), olieverf op linnen, stilleven met bloemen en beeld 70x57cm. Cond.: G
Handingekleurde 18e eeuwse landkaart Overijssel door Pierre van der Aa ( 1659 - 1733), gravure op papier, in goede originele staat 23x30cm.
Onduidelijk gesigneerd,olieverf op linnen, zonnig stilleven, ca.1965, 30x70 cm., Cond.:G
Landkaart 17e eeuw van Overijssel door N. ten Have en N. Visscher 1652, ingekleurde gravure op papier 57x45cm. Cond.: G
Twee 17e eeuwse landkaarten. 1x 1656 C.Gustawo, Otto Steenbok, van een Deense vestiging en 1x 1659 Victoris arbitrio permisit mense, van een Deense vestiging. 32x25 cm., Cond.:G
Landkaart 17e eeuw van Overijssel door Corn. Blaeu ca. 1630, ingekleurde gravure op papier 54x45cm. Cond.: G
Auguste Brouet, 1872-1941 Frankrijk, 11/56, ets op papier, boerenhuis met twee figuren. Moetrand is ingescheurd. 15x8.5cm., Cond.:R
Landkaart 17e-18e eeuw van Overijssel, ingekleurde gravure (beschadigd), ongesigneerd 47x32cm. Cond.: M
Onduidelijk gesigneerd O.Franc?, relief met stukwerk op paneel, abstracte compositie. 122x30 cm., Cond.:G
Jan van Delden ca. 1930, olieverf op linnen, Rotterdamse haven met vele schepen 40x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1910, olieverf op paneel, stilleven met fruit 30x20cm. COnd.: G
Jacob Dooijewaard (Amsterdam 1876 - 1969 Laren), olieverf op paneel, Larens interieur 24x16cm. Cond.: G
Jacob Dooijewaard (Amsterdam 1876 - 1969 Laren), olieverf op paneel, Larens interieur 20x13cm. Cond.: G
Henri Kley (Delft 1903 - 1977), olieverf op paneel, knotwilgen II (Topwerk, Loenen) 125x85cm. Cond.: U
Ongesigneerd 19e eeuw (Italiaanse School), olieverf op linnen, halfnaakte vrouw 72x56cm. Cond.: R
Drie ingekleurde etsen op papier, Graham Clarke 43/100 1941 Chipping Norton Oxfordshire The Articho, Flowers, Toris 19x16cm. Cond.: G
Herman Cornelis Adolf Paradies (Rotterdam 1883 - 1966 Schiedam), olieverf op linnen, stadsgezicht (Rotterdam?). Bedoeking ter versteveiging 70x46cm. Cond.: G
Pieter de Regt ( Rotterdam 1877 - 1960 Loosduinen), olieverf op linnen, grazende koeien 30x40cm. Cond.: R
Wim Bos (Rotterdam 1906 ), gemengde techniek op papier, Rotterdams havengezicht 50x70cm. Cond.: G
Gesigneerd M. Kruseman (19e eeuw), olieverf op paneel, Hollands landschap met boerderij en figuren 34x27cm. Cond.: G
Gesigneerd J.W. van Trierum, olieverf op paneel, spelende poezen op kleed 24x18cm. Cond.: G
Ad de Roo (Leerling van Cornelis le Mair), olieverf op paneel, stilleven met weegschaal, groenten en mand 60x80cm. Cond.: G
Henri Kley (Delft 1903 - 1977), olieverf op linnen, winterse eenzaamheid 40x60cm. Cond.: U
Henri Kley (Delft 1903 - 1977), olieverf op paneel, Zonnebloemen NO 1, topwerk Loenen 125x83cm. Cond.: U
Felix Bellenot (1892 - 1963), olieverf op linnen, gezicht op Casablanca 38x46cm. Cond.: G
Monogram R.L. 1857 (Waarschijnlijk Rudolphus Lauwerier 1796 - 1883), olieverf op paneel, wandelaar in panoramisch landschap bij avond 51x37cm. Cond.: G
Anton Heyboer ( 1924 - 2005), pastel op papier, twee dames aan het strand 36x40cm. Cond.: G
S. van den Berg (waarschijnlijk Simon van den Berg 1812 - 1891 Arnhem), olieverf op paneel, herderin met schapen 53x33cm. Cond.: R-G
Nora Berghman 1988, olieverf op paneel, vrouw op stoel 50x70cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, schapen bij avond 97x25cm. Cond.: R-G
Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, bloemenverkoopster 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 60-er jaren, sfeervol plasgezicht bij avond, olieverf op paneel 103x36cm. Cond.: G
Henri van Os - Delhez ( 1880 - 1976), olieverf op linnen, paardenkar en korenschoven bij een dorp 60x80cm. Cond.: G
Francois Dehoy 1921, Epreuve d'essoi 1/4, houtsnede op papier, Columbus in Amerika 35x34cm. Cond.: R-G
Ton van EE 1938, olieverf op paneel, landschap met kerk 45x35cm. Cond.: G
G. Erwens ca. 1980 (Utrecht), olieverf op linnen, bosgezicht bij avond 60x30cm. Cond.: G
Pieter Arie Nijgh (Wormerveer 1876 -1959 Enschede), boerderij 't Lipper met kippen en boerin, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: G
Evert Rabbers ( 1875 - 1967 Enschede), aquarel op papier, zonnige wei met koeien 23x31cm. Cond.: G
Gesigneerd Lauwerier 19e eeuw, olieverf op paneel, romatisch landschap met huisje en figuren 25x19cm. Cond.: G
Evert Rabbers ( 1875 - 1967 Enschede), aquarel op papier, Twentse boerderij met boer en kippen 31x24cm. Cond.: G
Johan Hendrik Kaemmerer (Den Haag 1894 - ), olieverf op linnen, wilde bloemen plukken 40x50cm. Cond.: G
Arie Johannes Zwart ( Rijswijk 1903 - 1981 Laren), olieverf op paneel, glazen vaas met wilde bloemen 48x38cm. Cond.: G
Janos Viski (Hongaarse School 1891 - 1987), olieverf op linnen, wilde paarden 60x80cm. Cond.: G
Prachtige zeer grote gobelin met zwart gepolitoerde lijst ca. 1900 met romantische voorstelling van figuren in een park 225x142cm. Cond.: G
AQ. Pleijsier 19e eeuw, olieverf op paneel, Hollandse schepen bij havenmonding 110x45cm. Cond.: R
Grote ovale lijst ca. 1890 met een portret van Maria 118x95cm. Cond.: G
Jean Leon (Belgische School), olieverf op paneel, dames portret met hoed 18x24cm. Cond.: G
Ongesigneerd?, 19e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht. In originele ongereinigde staat 60x80cm. Cond.: R-G
Xeno Münninghof (Deventer 1873 - 1944 Barneveld), tekening op papier, bij de Wodans Eiken Wolfhezen 35x45cm. Cond.: G
Gesigneerd J.J. Destree ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht met schaatsers 12x18cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, Hollands wintergezicht in de stijl van de Haagse school 18x24cm. Cond.: G
Baukema (waarschijnlijk Sieger Baukema, Gaasterland 1852 - 1936 Arnhem), olieverf op linnen, herder met schapen bij schaapskooi 48x64cm. Cond.: R-G
Kees Verwey '70 (Amsterdam 1900 - Haarlem 1995), aquarel op papier, vaas met bloemen 39x27cm. Cond.: G
A. Prins ca. 1930, olieverf op linnen, heidegezicht met vennen 60x80cm. Cond.: G
Georg Jenos (21e eeuw), olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, acryl op linnen (cracele verf), abstracte compositie 70x50cm. Cond.: G
Gesigneerd Corneille, beschilderd houten sculptuur, olieverf op paneel, abstract figuratief, vogel met vis 55x70cm. Cond.: G
P.M.F. van Herwaarden ca. 1920, olieverf op paneel, scheepwerfje van Schreur 50x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Oosterse beeldengroep met waaiers 27x42cm.
R. Merson (Franse School), olieverf op linnen, stilleven met fruit 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op paneel, Balinese vrouw 17x24cm. Cond.: G
J.F. Obbes (Waarschijnlijk Joan Francis Obbes 1869 - 1963), olieverf op paneel, pimpelmees 16x20cm. Cond.: R
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, Maria met kind 45x76cm. Cond.: M
Jean (21e eeuw), olieverf op paneel, schepen in Hollandse haven 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Miritz ca. 1930, (Duitse school?), olieverf op paneel (verf laat los), stilleven met kaarskandelaar en kruik met bloemen 37x34cm. Cond.: M
Cornelis Albert van Assendelft (Middelburg 1870 - 1945 Amsterdam), tekening op papier, herder met zijn schapen 54x72cm.
Drie portretten Felix de Boeck ( 1898 - 1995), tekening op papier, 3 portretten van heren 20x30cm. Cond.: G