16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

P. Snik, schilderij 1280
P. Snik, schilderij

140 EUR

Eef de Weerd, abstract 1293
Eef de Weerd, abstract

300 EUR

Hildegard Korger 1149
Hildegard Korger
Startprijs 10 EUR
Map Fackelträger 1153
Map Fackelträger
Startprijs 10 EUR
Gariek, Kunstsammlung Dresden 1165
Gariek, Kunstsammlung Dresden

10 EUR

Aquatint, 19e eeuw 1281
Aquatint, 19e eeuw
Startprijs 10 EUR
Gravure 1356
Gravure
Startprijs 10 EUR
Schilderij, gemengde techniek 1374
Schilderij, gemengde techniek
Startprijs 10 EUR
Ets, vrouw voor spiegel 1424
Ets, vrouw voor spiegel
Startprijs 10 EUR
Ets Den Bosch 1433
Ets Den Bosch
Startprijs 10 EUR
Egyptische prent 1470
Egyptische prent
Startprijs 10 EUR
Ets, St. Jozefkerk 1473
Ets, St. Jozefkerk
Startprijs 10 EUR
Druk, Broerse 1481
Druk, Broerse
Startprijs 10 EUR
Oude spotprent 1531
Oude spotprent

10 EUR

Aquarel 1537
Aquarel
Startprijs 10 EUR
Ets, Lugano 1105
Ets, Lugano

15 EUR

Ingekleurde ets, merlin 1111
Ingekleurde ets, merlin
Startprijs 15 EUR
Stilleven, onduidelijk gesig. 1965 1273
Stilleven, onduidelijk gesig. 1965
Startprijs 15 EUR
Ongesigneerd modern 1286
Ongesigneerd modern
Startprijs 15 EUR
Lithografie ca. 1900 1296
Lithografie ca. 1900
Startprijs 15 EUR
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 1307
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930
Startprijs 15 EUR
Auguste Brouet, ets 1319
Auguste Brouet, ets
Startprijs 15 EUR
P. Dahle 1414
P. Dahle

15 EUR

A.E. Eurhler 1422
A.E. Eurhler

15 EUR