Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Icoon, Maria met kind
Startprijs 300 EUR

Icoon, moeder Gods van Kazan met 2 randheiligen begin 20e eeuw Russisch 21,5x27cm.

Map 14 repro's, L. Cranach
Startprijs 20 EUR

Map met 14 werken van Lucas Cranach, "Der Ältere Kupfersticke und Holzschutte", reproducties op papier 48,5x36cm. Cond.: G

Renald, ongesigneerd
Startprijs 25 EUR

Renald (ongesigneerd), olieverf op papier, meisje met hoed 50x40cm. Cond.: G

Renald, ongesigneerd
Startprijs 25 EUR

Renald (ongesigneerd), olieverf op papier, man en vrouw met hartjes 56x49cm. Cond.: G

Ets, Herbert Grunewald
Resultaat: 25 EUR

Herbert Grunewaldt (Duitse School 1928 - ), ets op papier, vissersboten 33x26cm. Cond.: G

Litho, Laure Malcles-Masereel
Startprijs 60 EUR

Laure Malcles-Masereel ( 1911 - 1981), lithografie op papier 45x30cm. Cond.: G

Jan van Delft, portret
Startprijs 90 EUR

Jan van Delft ( 1879 - 1952), olieverf op linnen, jongensportret 32x26cm. Cond.: G

Huisje + Boomgaard
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, boerderij met boomgaard 31x21cm. Cond.: G

W.H. Jintes
Startprijs 150 EUR

W.H. Jintes (Groningen 1855 - 1924 Amsterdam), olieverf op paneel, rivier bij de stad 37x19cm. Cond.: R-G

Gouache, Jelle Hoogstra
Startprijs 175 EUR

Jelle Hoogstra (Leeuwarden 1924 - 2003 Rotterdam), gouache op papier, grijpvogel 47x60cm. Cond.: G

Schilderij, Pit van Loo
Startprijs 250 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905), olieverf op paneel, drie gezichten 60x80cm. Cond.: G

2 Etsen, Suze de Lint
Startprijs 30 EUR

2 Etsen Suze de Lint (Princenhage 1878 - 1953 Den Haag), etsen op papier, 2 landschappen met boerderijen 15x11cm. en 8x14cm. Cond.: G

Lucebert gouache
Startprijs 350 EUR

Lucebert 1977 (Amsterdam 1924 - 1994 Alkmaar), gemengde techniek op papier, 3 figuren 25x30cm. Cond.: G

Wolvecamp
Startprijs 500 EUR

Theo Wolvecamp '84 (1925 - 1992 Hengelo), gouache op papier, abstracte compositie Cond.: G

Anton Pieck
Resultaat: 120 EUR

Anton Pieck, Den Helder 1895-Overveen 1987, ets op papier, eigen druk zeilboot met figuren, 13x10cm., ond.:G

Ton Schulten
Startprijs 400 EUR

Ton Schulten, lithografie op papier, zomergloed 2005. 168/180. 107x60cm., Cond.:G

Jan Sierhuis
Resultaat: 3.500 EUR

Jan Sierhuis 1992 (1928 Amsterdam - ), olieverf op linnen, moderne compositie 130x100cm. Cond.: G

Ton van Tast
Resultaat: 185 EUR

Antonius van de Valk (1884 Delft - ), pastel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 37x47cm. Cond.: G

Schilderij, Ype Wenning
Startprijs 550 EUR

Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op linnen, bruggetje bij Giethoorn met punter 50x60cm. Cond.: G

Jan Gierveld
Startprijs 750 EUR

Jan Gierveld, Wierden 1935-2005, olieverf op linnen, Bosgezicht met pad. 110x80 cm., Cond.:G

Harry Maas
Startprijs 500 EUR

Harry Maas (Nederweert 1906 - 1982), olieverf op paneel, 2 meisjes aan de waterkant 30x40cm. Cond.: G

3-Luik icoon 15e eeuw
Resultaat: 4.750 EUR

Deisis-drie iconen- met Christus Pantokrator met moeder Gods en Johannes de Doper in aanbidding . Afkomstig uit middendeel van een iconostase (scheidingswand tussen altaar en kerkvolk). Noord-Russisch...

Klaas Bernink, Zaanse schans
Resultaat: 750 EUR

Klaas Bernink (1913 -1996), olieverf op linnen, De Zaanse Schans 40x50cm. Cond.: G

Duits berglandschap
Startprijs 100 EUR

-