Armenak Karapetian (Tjechoslowakije 1959, diverse exposities), gemengde techniek (acryl), twee figuren 27x42cm.
Christus Pantokrator ( Beheerser van het Al) Icoon in Petersburgse stijl met een zilveren ( ?) rizza. Russisch omstreeks 1900. 14,5x18cm. Cond.: M
Hakse en Cazimir (Duo), Acryl op paneel, 2000, Friesland, waddengebied. 101x122cm., Cond.:G
Herman Brood, handgesigneerd met Brood (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), zeefdruk op papier 229/500, Amsterdam Arena 67x50cm. Cond.: G
Jac Huller ca. 1930, pastel op papier, twee papegaaien 38x49cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met 4 koeien 35x46cm. Cond.: G
Bickers Eijlandt, gravure op papier, Antieke 17-18e eeuw, paars-bruine vlekken, 25x14cm., Cond.:R
Joop Kropff ( Den Haag 1892 - ), havengezicht met boten en figuren 25x20cm.
Auguste Brouet,1872-1941,Frankrijk, ets op papier, dubbele ets met figuren. 22x17cm., Cond.:G
Atelier Theo Wolvecamp (Hengelo 1925 - 1992), olieverf op linnen, abstracte compositie 81x61cm. Cond.: G
Heinrich Martin Krabbe ( London 1868 - 1931 Amsterdam), olieverf op linnen, meisje in zonlicht met baby in gevlochten wieg 67x53cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw barok, Maria met kindje Jezus, oude bedoeking 28x34cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd 20e eeuw,olieverf op paneel, buitenlands landschap met figuur. 22x16 cm., Cond.:G
Twee werken van Piet van de Hem (1885 - 1961), gemengde techniek op papier, "De Relletjes" en "De politieke hordeloop" 1933-1934, 35x48cm. en 43x36cm. Cond.: G
Gesigneerd Karel Appel (onbekend werk), gouache op papier, windmolen 40x30cm. Cond.: G
Frans Oerder (Rotterdam 1867 - 1944 Pretoria), pastel op papier, vaas met bloemen, in origineel eiken lijst 50x33cm. Cond.: G
H.Hulk, 19e eeuw, olieverf op paneel,Hollandse zeilschepen voor de kust. 18x24cm., Cond.:G
Jan te Wierik 1990 (1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguren 64x56cm. Cond.: G
Fredericus Jacobus van Rossum du Chattel ( 1856 - 1917 Yokohama), gouache op papier, riviergezicht met molen en punter 44x36cm. Cond.: G
Louis Apol ( Den Haag 1850 - 1936), gouache op papier, winters bosgezicht bij avond met schimmende figuren 21x26cm. Cond.: U
Therese Schwartze '98 (Amsterdam 1851 - 1918) (Amsterdamse joffer), houtskool op papier, portret Lizzy Ansingh 45x45cm. Cond.: G
G. Salvi 19e eeuw, Italiaanse school, olieverf op paneel, gitaarspelende edele heer in interieur 26x38cm. Cond.: G
Roelf Gerrit Rijkens, 1795-1855 Groningen, olieverf op paneel, Buitenlands romantisch landschap met vele figuren. 17x14.5 cm., Cond.:G
Henri Kley (Delft 1903 - 1977), olieverf op paneel, Zonnebloemen NO 1, topwerk Loenen 125x83cm. COnd.: U