Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Herder en zijn vee aan het rusten 1338
Herder en zijn vee aan het rusten
Startprijs 80 EUR
Stilleven met tin, bloemen en fruit 1339
Stilleven met tin, bloemen en fruit
Startprijs 40 EUR
Verkocht
H. van Ingen, Twee koeien in weiland 1340
H. van Ingen, Twee koeien in weiland

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
A. Smeerdijk, Landweggetje 1341
A. Smeerdijk, Landweggetje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Pendant, portretten 1342
Pendant, portretten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Onduid. gesigneerd., Vissersvrouwen op strand bij bomschuit 1343
Onduid. gesigneerd., Vissersvrouwen op strand bij bomschuit

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
B. Johnson, Zeeman met wandelstok en kijker 1344
B. Johnson, Zeeman met wandelstok en kijker

Resultaat:

50 EUR

H. Korteling, Stilleven met appelketel 1345
H. Korteling, Stilleven met appelketel
Startprijs 100 EUR
Verkocht
H. van Daalhof, Landschap met huis en dorpsgezicht 1346
H. van Daalhof, Landschap met huis en dorpsgezicht

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Monogram C.W., Fotograaf met dame op stoel 1347
Monogram C.W., Fotograaf met dame op stoel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
W. Kerlingen, Stilleven met fruit 1348
W. Kerlingen, Stilleven met fruit

Resultaat:

70 EUR

J. Lurcat, Steenbok tussen sterren 1349
J. Lurcat, Steenbok tussen sterren
Startprijs 75 EUR
Janneke Brinkman-Salentijn, Stilleven met bloemen en bessen 1350
Janneke Brinkman-Salentijn, Stilleven met bloemen en bessen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Monogram J.S., Heren portret 1351
Monogram J.S., Heren portret

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
A. Peczely, Figuren in kerk 1352
A. Peczely, Figuren in kerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Gezicht op dorp 1353
Onduid.gesign., Gezicht op dorp

Resultaat:

50 EUR

2x Ton van Os, Abstract 1354
2x Ton van Os, Abstract
Startprijs 60 EUR
2x Ton van Os, Abstract 1355
2x Ton van Os, Abstract
Startprijs 60 EUR
Verkocht
H. Schlenk, Elegant paar bij avond 1356
H. Schlenk, Elegant paar bij avond

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
J.W. Pieneman, Biddende vrouw 1357
J.W. Pieneman, Biddende vrouw

Resultaat:

225 EUR

Naar van Prooijen, Hollands riviergezicht 1358
Naar van Prooijen, Hollands riviergezicht
Startprijs 100 EUR
N. Huppes, Muiderslot in winter 1359
N. Huppes, Muiderslot in winter
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Hollandse School, Stadsgezicht met figuren 1360
Hollandse School, Stadsgezicht met figuren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
C.J. van der Aa, Twents wintergezicht 1361
C.J. van der Aa, Twents wintergezicht

Resultaat:

70 EUR