Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Onduid. K. de Heuss, Bruggetje in glooiend landschap 1287
Onduid. K. de Heuss, Bruggetje in glooiend landschap

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Landschap met boerderij 1293
Onduid.gesign., Landschap met boerderij

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Monogram, Fruit stilleven met gemberpot 1304
Monogram, Fruit stilleven met gemberpot

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
P.P. Schiedges, Zandpad met wandelaar 1316
P.P. Schiedges, Zandpad met wandelaar

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Miniatuur, Hollands wintergezicht 1321
Miniatuur, Hollands wintergezicht

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduid. gesigneerd., Vissersvrouwen op strand bij bomschuit 1343
Onduid. gesigneerd., Vissersvrouwen op strand bij bomschuit

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Boerderij met rieten dak 1362
Ongesigneerd, Boerderij met rieten dak

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
H. Eschmann Verso, Dames portret 1377
H. Eschmann Verso, Dames portret

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Imre Giszinger, Stilleven 1381
Imre Giszinger, Stilleven

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
A. Voigt Fölger, Herder met zijn schapen 1388
A. Voigt Fölger, Herder met zijn schapen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Handingkleurde gravure, 7e Plaag Egypte 1127
Handingkleurde gravure, 7e Plaag Egypte

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
W. Zwart, Hollands landschap met koeien 1169
W. Zwart, Hollands landschap met koeien

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Landkaart van Overijssel 1177
Landkaart van Overijssel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
F. Boersma, Stilleven met uien 1227
F. Boersma, Stilleven met uien

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Terugtocht Duitse infanterie WO I 1232
Ongesigneerd, Terugtocht Duitse infanterie WO I

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Monogram A.B.'68, Meisjes portret 1240
Monogram A.B.'68, Meisjes portret

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Portret Indonesische man 1278
Onduid. gesig., Portret Indonesische man

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
José Font Sellabona, Spaanse kustplaats 1279
José Font Sellabona, Spaanse kustplaats

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Miro, Abstract 1295
Miro, Abstract

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
K. Laan, Stilleven met glas, aardewerk en melkemmer 1313
K. Laan, Stilleven met glas, aardewerk en melkemmer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
J. Mulders, Dorpsgezicht Minnertsga 1314
J. Mulders, Dorpsgezicht Minnertsga

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
J. Maris, Dorpsgezicht met windmolen 1315
J. Maris, Dorpsgezicht met windmolen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
J.H. Coster, Stilleven met fruit etc. 1329
J.H. Coster, Stilleven met fruit etc.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Pendant, portretten 1342
Pendant, portretten

Resultaat:

50 EUR