44. Aprilveiling 2020

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

Chr. Hoogmoed, Stilleven met rozen en vogelnest 1193
Chr. Hoogmoed, Stilleven met rozen en vogelnest

200 EUR

Willem Witjens, Gezicht op boerderij 1194
Willem Witjens, Gezicht op boerderij
Startprijs 300 EUR
Theodorus van Oorschot, Dorpsgezicht met figuren 1195
Theodorus van Oorschot, Dorpsgezicht met figuren
Startprijs 300 EUR
Toegeschreven aan W. Boekstal, Wintergezicht Laren 1196
Toegeschreven aan W. Boekstal, Wintergezicht Laren
Startprijs 300 EUR
Otto Eerelman, Studie tekeningen 1197
Otto Eerelman, Studie tekeningen

160 EUR

H. Castrup, Surrealistisch 1198
H. Castrup, Surrealistisch
Startprijs 300 EUR
Jaap van Kregten, Bospad met paard en wagen 1199
Jaap van Kregten, Bospad met paard en wagen

80 EUR

W. Westerop, Hondenportret 1200
W. Westerop, Hondenportret
Startprijs 100 EUR
Merida, Surrealistische voorstelling 1201
Merida, Surrealistische voorstelling

100 EUR

José Font Sellabona, Spaanse kustplaats 1202
José Font Sellabona, Spaanse kustplaats
Startprijs 150 EUR
J.W. Gruyter, Zandvoortse vissersboten op kalme zee 1203
J.W. Gruyter, Zandvoortse vissersboten op kalme zee

275 EUR

H. Hermann, Figuren op kade Amsterdam 1888 1204
H. Hermann, Figuren op kade Amsterdam 1888
Startprijs 290 EUR
Keith Haring, Mannetje 1205
Keith Haring, Mannetje
Startprijs 300 EUR
A.G. Gerritsen, Stilleven met fruit en steengoed melkkan 1206
A.G. Gerritsen, Stilleven met fruit en steengoed melkkan

250 EUR

G. Heymans, Duits paar met witte wijn 1207
G. Heymans, Duits paar met witte wijn
Startprijs 100 EUR
17e Eeuws schilderij, Boten op zee 1208
17e Eeuws schilderij, Boten op zee
Startprijs 950 EUR
K. Heynsius, Strandjutter 1209
K. Heynsius, Strandjutter
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Riviergezicht met brug 1210
Ongesigneerd, Riviergezicht met brug
Startprijs 150 EUR
A. Heyboer, Spetterkip 1211
A. Heyboer, Spetterkip

250 EUR

Ongesigneerd., Balinese danseres 1212
Ongesigneerd., Balinese danseres
Startprijs 750 EUR
J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen met figuren
Startprijs 300 EUR
Ongesigneerd, Duits landschap met huis 1214
Ongesigneerd, Duits landschap met huis
Startprijs 40 EUR
P. v.d. Braken, Knotwilgen in polderlandschap 1215
P. v.d. Braken, Knotwilgen in polderlandschap
Startprijs 300 EUR
A. Proost, Vissersjongens met net bij venster 1216
A. Proost, Vissersjongens met net bij venster
Startprijs 300 EUR
Vlaminck, Huizen bij dorpsven 1217
Vlaminck, Huizen bij dorpsven

180 EUR

Jean Leon, Dame met hoed 1218
Jean Leon, Dame met hoed
Startprijs 200 EUR
H. Thomas?, Meisjes in landschap 1219
H. Thomas?, Meisjes in landschap
Startprijs 250 EUR
Onduid. gesign., Tiroler man met wijnglas 1220
Onduid. gesign., Tiroler man met wijnglas
Startprijs 80 EUR
J. Raamsdonk, Landschap met rivier en kasteel 1221
J. Raamsdonk, Landschap met rivier en kasteel
Startprijs 180 EUR
W. Sewohl, Berlin unter der Linden 1222
W. Sewohl, Berlin unter der Linden

90 EUR

2x Duitse spotprenten 1223
2x Duitse spotprenten

40 EUR

Asger Jorn, Figuren compositie 1224
Asger Jorn, Figuren compositie

325 EUR

Affandie, Kemphanen 1225
Affandie, Kemphanen

200 EUR

P.C. Kramer, Woonwagen bij bomen 1226
P.C. Kramer, Woonwagen bij bomen
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Hollands fregat 1227
Ongesigneerd, Hollands fregat
Startprijs 100 EUR
William Etty, Portret 1228
William Etty, Portret

900 EUR

Ongesigneerd., Man met pollepel 1229
Ongesigneerd., Man met pollepel

500 EUR

Russisch achter-glas-schilderij, Huzaren 1230
Russisch achter-glas-schilderij, Huzaren

80 EUR

Onduid.gesign., Wandelaar op bospad 1231
Onduid.gesign., Wandelaar op bospad

90 EUR

F. Berlingieri, Dame met bloemen 1232
F. Berlingieri, Dame met bloemen

110 EUR

Ongesigneerd, Boer in interieur 1233
Ongesigneerd, Boer in interieur
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Havengezicht 1234
Ongesigneerd, Havengezicht

250 EUR

Naar Ronner, Spelende poezen met sleutels 1235
Naar Ronner, Spelende poezen met sleutels

90 EUR

P Renard, Bomschuit op strand 1236
P Renard, Bomschuit op strand

180 EUR

A. Gerhard, Westertoren Amsterdam 1237
A. Gerhard, Westertoren Amsterdam
Startprijs 90 EUR
H. Rijkelijkshuijsen, Hollands bosgezicht 1238
H. Rijkelijkshuijsen, Hollands bosgezicht

150 EUR

A. Beek, Drentse boerderij met boer 1239
A. Beek, Drentse boerderij met boer

100 EUR

Onduid.gesign., Meisje met hond 1240
Onduid.gesign., Meisje met hond

80 EUR

W. Rosenberg, Vissersboot op ruwe zee 1241
W. Rosenberg, Vissersboot op ruwe zee

160 EUR

2x Gravure + landkaart 1242
2x Gravure + landkaart

160 EUR

Ongesigneerd, Amsterdamse gracht 1243
Ongesigneerd, Amsterdamse gracht

60 EUR

Asger Jorn, Stranger in village 1244
Asger Jorn, Stranger in village

325 EUR

W. Burger, Twee figuren aan het wijnproeven 1245
W. Burger, Twee figuren aan het wijnproeven

70 EUR

Ans du Chien?, St. Bernard honden 1246
Ans du Chien?, St. Bernard honden
Startprijs 80 EUR
Naar A. Warhol, Flowers 1247
Naar A. Warhol, Flowers

160 EUR

Henk Schuring, Abstracte compositie 1248
Henk Schuring, Abstracte compositie
Startprijs 300 EUR
Coen Geevers, Vaas met bloemen 1249
Coen Geevers, Vaas met bloemen
Startprijs 125 EUR
B. v.d. Sloot, Dorpsgezichten 1250
B. v.d. Sloot, Dorpsgezichten
Startprijs 80 EUR
3x Oude Franse affiches 1251
3x Oude Franse affiches

60 EUR

G. Stegeman, Rustend trekpaard met dekkleed 1252
G. Stegeman, Rustend trekpaard met dekkleed
Startprijs 150 EUR
Fedor Melancec, Zagreb Joegoslavië 1253
Fedor Melancec, Zagreb Joegoslavië

425 EUR

C. Kickert, Stilleven 1254
C. Kickert, Stilleven

100 EUR

Jan Harm Weijns, Lossen van scheepslading 1255
Jan Harm Weijns, Lossen van scheepslading

300 EUR

Onduidelijk, Dame met hond in trapopgang 1256
Onduidelijk, Dame met hond in trapopgang

180 EUR

H. Brood, De Kus 1257
H. Brood, De Kus

130 EUR

P. de Regt, Riviergezicht met ophaalbrug 1258
P. de Regt, Riviergezicht met ophaalbrug
Startprijs 300 EUR
Onduid.gesign., Portret van een heer 1259
Onduid.gesign., Portret van een heer

250 EUR

J.H.W. Kesseler, Boereninterieur 1260
J.H.W. Kesseler, Boereninterieur
Startprijs 150 EUR
H. Krauz, Duits interieur herberg met figuren 1261
H. Krauz, Duits interieur herberg met figuren
Startprijs 150 EUR
H. Krauz, Duits boeren interieur met figuren 1262
H. Krauz, Duits boeren interieur met figuren
Startprijs 150 EUR
C. Cornelisz, Stilleven met aardbeien op tinnen bord 1263
C. Cornelisz, Stilleven met aardbeien op tinnen bord

80 EUR

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer en oesters 1264
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer en oesters

80 EUR

C. Cornelisz, Stilleven met kersen op schaal 1265
C. Cornelisz, Stilleven met kersen op schaal

80 EUR

J. Le Blanc, Vissersboten op zee 1266
J. Le Blanc, Vissersboten op zee

100 EUR

Onduid.gesign., Hollandse ijspret 1267
Onduid.gesign., Hollandse ijspret

250 EUR

2x Antieke gravures 1268
2x Antieke gravures
Startprijs 60 EUR
Russisch ikoon, 1850 1269
Russisch ikoon, 1850
Startprijs 500 EUR
Russisch ikoon, 1850 1270
Russisch ikoon, 1850
Startprijs 650 EUR
Russisch ikoon 1271
Russisch ikoon
Startprijs 650 EUR
Russisch ikoon, 1880 1272
Russisch ikoon, 1880
Startprijs 350 EUR
John Bevort, Amsterdamse bloemenmarkt 1273
John Bevort, Amsterdamse bloemenmarkt
Startprijs 280 EUR
L. Stutterheim, Vaas met bloemen 1274
L. Stutterheim, Vaas met bloemen

140 EUR

Jan Kagie, Hollandse gracht Amsterdam 1275
Jan Kagie, Hollandse gracht Amsterdam
Startprijs 60 EUR
Koelen, Wilde bloemenpracht 1276
Koelen, Wilde bloemenpracht

60 EUR

H.J. Nijland, Brabantse boeren keuken 1277
H.J. Nijland, Brabantse boeren keuken

50 EUR

H. Vijfstuk de Groot Jr., Stilleven met antieke voorwerpen 1278
H. Vijfstuk de Groot Jr., Stilleven met antieke voorwerpen

50 EUR

Leon Danchin, Jachthond met patrijs 1279
Leon Danchin, Jachthond met patrijs

90 EUR

Ongesigneerd, Lezende man bij olielamp 1280
Ongesigneerd, Lezende man bij olielamp

30 EUR

A.J. Gerritsen, Schaapskooi met herder en schapen 1281
A.J. Gerritsen, Schaapskooi met herder en schapen

80 EUR

van Santen? Hollands havengezicht 1282
van Santen? Hollands havengezicht

225 EUR

B. Notenboom, Kitten 1283
B. Notenboom, Kitten
Startprijs 150 EUR
V. Avivarei, Gezicht op Dordrecht 1284
V. Avivarei, Gezicht op Dordrecht

100 EUR

L. Scheen, S.S. Rotterdam 1285
L. Scheen, S.S. Rotterdam

150 EUR

Onduid. gesig., Herenportret 1286
Onduid. gesig., Herenportret

275 EUR

Ongesigneerd, Spelende kinderen met hond 1287
Ongesigneerd, Spelende kinderen met hond
Startprijs 200 EUR
W. Rauber, Paarden 1288
W. Rauber, Paarden

150 EUR