44. Aprilveiling 2020

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

P.H. Topalski, Portret Joodse man met keppeltje 1043
P.H. Topalski, Portret Joodse man met keppeltje
Startprijs 200 EUR
H. Kever, Boer zoekt sprokkelhout 1054
H. Kever, Boer zoekt sprokkelhout
Startprijs 200 EUR
Ongesigneerd, Figuren bij marskramer 1089
Ongesigneerd, Figuren bij marskramer
Startprijs 200 EUR
Ongesigneerd?, Interieur met schildersezel 1090
Ongesigneerd?, Interieur met schildersezel
Startprijs 200 EUR
D. Wiggers, Hollands landschap 1099
D. Wiggers, Hollands landschap
Startprijs 200 EUR
H. van Leeuwen van Oudewater, Dorpsgezicht met gracht 1102
H. van Leeuwen van Oudewater, Dorpsgezicht met gracht
Startprijs 200 EUR
Eugene Brands, De eenhoorn 1104
Eugene Brands, De eenhoorn
Startprijs 200 EUR
P.H. Topalski, Portret Joodse man met gouden penning 1151
P.H. Topalski, Portret Joodse man met gouden penning
Startprijs 200 EUR
A. van Kooten, Indonesische vrouw met parasol 1174
A. van Kooten, Indonesische vrouw met parasol
Startprijs 200 EUR
Jean Leon, Dame met hoed 1218
Jean Leon, Dame met hoed
Startprijs 200 EUR
Ongesigneerd, Spelende kinderen met hond 1287
Ongesigneerd, Spelende kinderen met hond
Startprijs 200 EUR
C. Noltee, Landschap met boerderij en kippen 1298
C. Noltee, Landschap met boerderij en kippen
Startprijs 200 EUR
Anton Heyboer, Zelfportret 1379
Anton Heyboer, Zelfportret
Startprijs 200 EUR
P. v.d. Braken, Heidegezicht met ven 1408
P. v.d. Braken, Heidegezicht met ven
Startprijs 200 EUR
Ongesigneerd, Hond met twee puppy's 1081
Ongesigneerd, Hond met twee puppy's
Startprijs 250 EUR
Jung, Stilleven met fruit 1134
Jung, Stilleven met fruit
Startprijs 250 EUR
Ongesigneerd? 17e Eeuws interieur 1145
Ongesigneerd? 17e Eeuws interieur
Startprijs 250 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Riviergezicht met Romeinse brug en ruiter 1188
Onduidelijk gesigneerd, Riviergezicht met Romeinse brug en ruiter
Startprijs 250 EUR
H. Thomas?, Meisjes in landschap 1219
H. Thomas?, Meisjes in landschap
Startprijs 250 EUR
Paul v.d. Ven, Stadsgezicht 1398
Paul v.d. Ven, Stadsgezicht
Startprijs 250 EUR
Jaroslav Setelik, Havengezicht Dordrecht 1405
Jaroslav Setelik, Havengezicht Dordrecht
Startprijs 250 EUR
H. Daniels, Straatgezicht bij Katwijk 1143
H. Daniels, Straatgezicht bij Katwijk
Startprijs 260 EUR
John Bevort, Amsterdamse bloemenmarkt 1273
John Bevort, Amsterdamse bloemenmarkt
Startprijs 280 EUR
H. Hermann, Figuren op kade Amsterdam 1888 1204
H. Hermann, Figuren op kade Amsterdam 1888
Startprijs 290 EUR
Onduid. gesign., Figuren bij kaarslicht 1021
Onduid. gesign., Figuren bij kaarslicht
Startprijs 300 EUR
Ongesigneerd, Figuren met gokspel in taveerne 1022
Ongesigneerd, Figuren met gokspel in taveerne
Startprijs 300 EUR
Jan Mankes, Melkende boerin 1026
Jan Mankes, Melkende boerin
Startprijs 300 EUR
A.J. Zwart, Boerenschuur met kippen 1035
A.J. Zwart, Boerenschuur met kippen
Startprijs 300 EUR
H. van Ingen, Twee koeien in weiland 1042
H. van Ingen, Twee koeien in weiland
Startprijs 300 EUR
2x W. van Smorenburg, 2x Hollandse plasgezichten 1069
2x W. van Smorenburg, 2x Hollandse plasgezichten
Startprijs 300 EUR
Simon Kramer, Stadsgezicht met figuren 1082
Simon Kramer, Stadsgezicht met figuren
Startprijs 300 EUR
Walasse Ting, Vrouw met bloemen 1091
Walasse Ting, Vrouw met bloemen
Startprijs 300 EUR
P.P. Schiedges, Platbodem op zee 1101
P.P. Schiedges, Platbodem op zee
Startprijs 300 EUR
J. Mankes, Melkende boerin 1118
J. Mankes, Melkende boerin
Startprijs 300 EUR
P. Pulm, Strand met schelpenvisser 1121
P. Pulm, Strand met schelpenvisser
Startprijs 300 EUR
Paulette Chanet, Stilleven gele rozen 1139
Paulette Chanet, Stilleven gele rozen
Startprijs 300 EUR
P. Comba, Italiaanse soldaten in de bergen 1172
P. Comba, Italiaanse soldaten in de bergen
Startprijs 300 EUR
P. Comba, Franse soldaten bij bergmeer 1173
P. Comba, Franse soldaten bij bergmeer
Startprijs 300 EUR
G. Craeyvanger, Paard met figuur en honden 1184
G. Craeyvanger, Paard met figuur en honden
Startprijs 300 EUR
Willem Witjens, Gezicht op boerderij 1194
Willem Witjens, Gezicht op boerderij
Startprijs 300 EUR
Theodorus van Oorschot, Dorpsgezicht met figuren 1195
Theodorus van Oorschot, Dorpsgezicht met figuren
Startprijs 300 EUR
Toegeschreven aan W. Boekstal, Wintergezicht Laren 1196
Toegeschreven aan W. Boekstal, Wintergezicht Laren
Startprijs 300 EUR
H. Castrup, Surrealistisch 1198
H. Castrup, Surrealistisch
Startprijs 300 EUR
Keith Haring, Mannetje 1205
Keith Haring, Mannetje
Startprijs 300 EUR
J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen met figuren
Startprijs 300 EUR
P. v.d. Braken, Knotwilgen in polderlandschap 1215
P. v.d. Braken, Knotwilgen in polderlandschap
Startprijs 300 EUR
A. Proost, Vissersjongens met net bij venster 1216
A. Proost, Vissersjongens met net bij venster
Startprijs 300 EUR
Henk Schuring, Abstracte compositie 1248
Henk Schuring, Abstracte compositie
Startprijs 300 EUR