H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Groot Hollands IJsselgezicht met binnenvaart schepen bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.
Gesigneerd J. Emmerik. 19e Eeuw. Havenmonding met Hollandse schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 71 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
B. van Houten. 1862 - 1950. Vrouw met hondje op schoot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 78 x B 52 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, 17e eeuw, Hollandse School. Gevecht in taveerne na kaartspel. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 37 cm. In redelijk/goede staat.
Henk Schuring, 1956. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 120 cm. In goede staat.
Mogelijk Walesse Ting. Chinese stempel rechts boven. Twee vrouwen met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 44 cm. In goede staat.
Bruno van Straaten. 1786 - 1870. Hollandse School. Romantisch landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 37 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 118/199. Lithografische reproductie. Vrouwelijk naakt. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 56 cm. In goede staat.
Willy Sluiter '40. 1873 - 1949. Strandgezicht met ezelrit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Marius Bauer. 1867 - 1932. Portret Mata Hari. Uit de vroege periode dat hij met Isaac Israëls heeft gewerkt. Olieverf op karton. Afmeting: H 70 x B 40 cm. In goede staat.