Zeldzaam 50er - 60er jaren reisjournaal met 28 karikatuur aquarellen Indonesië - Rotterdam. Erg leuk !! Afmeting: 24 x 27 x 1,5 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Schaapskooi met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 75 cm. In goede staat.
Hobbe Smith. 1862 - 1942. Riviergezicht. Aquarel op papier. Afmeting: 45 x 28 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Pluimvee met pauw bij wal met urnvaas. Restauratie. Afmeting: 47 x 36 cm. In redelijk/goede staat.
Affiche Toulouse Lautrec 1959. Musée Jacquemant André. Portret Toulouse Lantrec. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.
Jacoba Stuiveling. 1917. Mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 53 cm. In goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Riviergezicht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Bob Stork Damen. Paris 1954. Vrouwelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: 32 x 25 cm. In goede staat.
H.J. Wijngaard. 1922 - 2012. IJsselgezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Kapitale 19e eeuwse vergulde lijst met 20e eeuwse schildering. Gesigneerd Böhm. Meisje met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollands riviergezicht met punter en wasvrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Ter Meulen. Circa 1900. Schaapskudde bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 39 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren in interieur (buste ontbloot). Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 22 cm. In goede staat.
P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 34 cm. In goede staat.
Jan Knikker. 1889 - 1957. Duinlandschap met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 16 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Bloembollen met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Jacob van Rossum. 1881 - 1963. Binnenhofje met vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 - 20 cm. In goede staat.
A. Mortier. Belgische School. Boerderij in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 80 cm. In goede staat.
G.H. Kotschenreiter. 1854 - 1908. Slapende monnik met wijnglas en boek. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede op papier. Afmeting: 21 x 26 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boeren interieur met haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws Neogotisch kerkelijk ikoon. Schilderstuk met bladgoud in eiken lijst. Afmeting: 90 x 62 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Damesportret. Verso Piet v.d. Hem. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Paul Citroen. 1961. 1896 - 1983. Meisjesportret. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Dirk Meeles. 1872 - 1958. Keulse vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 50 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - ....... . Hollands ijsgezicht met boot en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.
Gesigneerd Otto Strijensky. Circa 1880. Kinderen bij opa en oma met vlieger. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 57 cm. In goede staat.
Hollandse School. 19e Eeuw. Hollandse scheepvaart bij kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 69 cm. In redelijke staat.
Monogram. 19e Eeuw. Bestaande uit: Italiaans landschap met ruiters + Gondel met figuren in Venetië. Olieverf op paneel. Afmeting: 14,5 x 12 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Boer met ploegende ossen bij Rutbeek. Olieverf op paneel. Afmeting: 85 x 62 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1700. Engel liggend op kruis. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 41 cm. In goede staat.
L. Hoevenaar. Circa 1900. Paarden aan het voeren bij paardenstal. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 50 cm. In goede staat.
Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Winters riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 35 cm. In goede staat.
G. Post-Greve. 1913 - 1990. Antieke platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Jan Knikker Jr. 1911 - 1990. Stadsgezicht met figuren op bruggetje. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Henry Schouten. Belgische School. 1857 - 1927. Stieren op draf met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Carl de Cazada. 19e Eeuw. Portret 19e eeuwse dame met sieraden. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 60 cm. / 99 x 92 cm. In goede staat.
Karel Appel. 1921 - 2006. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 34 x 28 cm ø. In goede staat.
H.A. Trigt. Hendrink Albert. 1829 - 1899. 19e Eeuwse Hollandse familie Steuerwald (verso). Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 54 cm. In goede staat.
Willem Vester. 1824 - 1895. Hollands landschap met koeien. Bijschilderingen. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 29 cm. In redelijk/goede staat.
Jan Korthals. 1916 - 1972. Strandgezicht met twee figuren. Olieverf op papier. Afmeting: 48 x 62 cm. In goede staat.
Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Man met harmonica lezend in krant. Aquarel op linnen. Afmeting: 28 x 30 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap met schuur, boerenpaar en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Nicholaas Riegen. Engels kustgezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 32 cm. In goede staat.
S. Hass. 1893. Deense/Duitse School. 1848 - 1908. Duits landschap met houtvesters. Met kapitale bladgouden lijst. Afmeting: 177 x 128 cm. In goede staat.
Henry Schouten. Belgische School. 1857 - 1927. Landschap met schapen, ram en herderin. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.
Wim Heineke. 1895 - 1978. Kade Rotterdam met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Bois? Onduidelijk. 19e Eeuw. Groot werk. Hollandse platbodems op volle zee met figuren. Gerestaureerd en gedoubleerd. Afmeting: 110 x 150 cm. In redelijk/goede staat.