Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herenportret op stoel. Olieverf op paneel. Afmeting: 62 x 44 cm. In goede staat.
Jean Leon. 21e Eeuw. Dame met rode hoed. Olieverf op paneel. Afmeting; 18 x 13 cm. In goede staat.
J.H. van Ieperen. 1909 - 1995. Riviergezicht. Gouache op papier. Afmeting: 26 x 19 cm. In goede staat.
Borgen Lindhardt, 1974 Utrecht. Strandgezicht met dames, 30er jaren. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 29 cm. In goede staat.
A. Meyer, 1966. Processie in Bali. Aquarel op papier. Afmeting: 49 x 31 cm. In goede staat.
D. Wessels. Nr. 10/30 2003. Dier met mannetje. Lithografie op papier. Afmeting: 85 x 70 cm. In goede staat.
L. Scheen. 20e Eeuw. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Staf Beerten. Verliefden. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 28 cm. In goede staat.
H.M. Horrix. 1845 - 1923. Boerderij aan beek met vee. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 50 cm. In goede staat.
Herman Bogman. 1890 - 1975. Stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
G.F. van Schagen. 1880 - 1968. Bloesemboom langs beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.
Draagt signatuur H. Cassiers. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 40 cm. In goede staat.
Piet Bouter. 1887 - 1968. Landschap met coming sheep en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
J. Gusen? 1922. Boerin aan het koeien melken. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Fritz Rehm. 1871 - 1928. Marktvrouw met groentes. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 33 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Winters havengezicht met paardenkarren en stoomboot. Olieverf op linnen. Afmeting: 102 x 60 cm. In goede staat.
Lot diverse interessante werken van Paul Dom, 1885 - 1978 + Piet v.d. Hem, 1885 - 1961. Onder andere: Affiches, houtsnedes, etsen Paul Dom + Piet v.d. Hem, 20x affiches. De Nieuwe Amsterdammer. Affich...
Herman Bogman. 1890 - 1975. Glazen vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
D. Ocker. 1882 - 1958. Damesportret. Olieverf op papier. Afmeting: 60 x 75 cm. In goede staat.
D. Ocker. 1882 - 1958. Damesportret. Afmeting: 63 x 70 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.
H. Bogman. 1861 - 1921. Boer met paardenspan hooiwagen. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 61 cm. In goede staat.
Jacobus Bijtel. 1893 - 1983. Hollands riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Waltere Joseph Neuhof. 1904 - 1982. Belgisch landschap met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 92 cm. In goede staat.
Huub Hierck. 1917 - 1978. Stilleven met flessen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Ant Morel. Circa 1900. Havengezicht. Restauratieplekken. Olieverf op paneel. Afmeting: 90 x 107 cm. In goede staat.
G. Posthuma. Circa 1890. Poldergezicht bij avond met molen en figuren in boot. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Clemens Briels '89. 1946 - ......... . Antipode figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Gesigneerd J. Melcher. 1878. Zuid-Duits interieur met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: 57 x 74 cm. In goede staat.
Arend van de Pol. 1886 - 1956. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 49 cm. In goede staat.
Jan Cossaar. 1874 - 1966. Figuren bij een kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 30 cm. In goede staat.
M. de Gallard. 1921 - 2007. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 49 x 73 cm. In goede staat.
Evert Jan Ligtelijn. 1893 - 1975. Oosterse straat met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Roze spetterkip. Acryl op papier. Afmeting: 68 x 60 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Sneeuwruimen op het van Heekplein. Circa 1917. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.
Henk Schuring. 1928 - 1984. Zwolle. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
J. Miedema. 1870 - 1952. Hollands zomers landschap met melkmeisje. Olieverf op tegel. Afmeting: 43 x 29 cm. In goede staat.
Herman Vreedenburgh 1911. 1887 - 1956. Stilleven met koperen bak, kruik en bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 46 x 28 cm. In goede staat.
J. Strahn. Duitse School. 1904 - 1997. Schaapsherder met schapen op dijk. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Joh. Strohmayer. 1844. Duitse School. 19e Eeuw. Mespilus Germanica en Vitis Vinivera. Gouache op papier. Afmeting; 39 x 49 cm. In goede staat.
Joh. Strohmayer. Duitse School. 19e Eeuw. Stilleven bloemen. Gouache op papier. Vouw + scheurtje. Afmeting: 43 x 30 cm. In redelijke staat.
Henk Schuring, Enschede. 1928 - 1984. Abstracte kleurrijke compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille, 2009. 1922 - 2010. 'Moderne figuren compositie'. 3 katten een duif en een vrouw Nr. 43/130. Zeefdruk op papier. Afmeting: 100x80cm. In goede staat.
J.W. Schouten. 19e Eeuw. 18e Eeuws interieur met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
F. Lindberg. Circa 1900. Groot werk. Duitse School. Fjord met huis en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 80 cm. In goede staat.
Litho Keith Haring. Nadruk. Figuren compositie. Litho op papier. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.
G. Heymans of C. Heymans. Mogelijk Casimir Heymans. Man en vrouw in taveerne. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Viervelden ikoon. Met linksonder St. Joris te paard. Rechtsonder St. Demetrius. Linksboven St. Michael. Rechtsboven martelaar/soldaat. Met zilveren rizza van 12-lotig zilver, B.W.G. Gedateerd onder Mi...
Toegeschreven aan Willy Sluiter. 1873 - 1949. Man met aansteker en vrouw in zijn arm. Pastel op papier. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.
Hermanus Charles Bosman. 1861 - 1921. Paardenkar met stro en landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 29 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Isaac zegent Jacob. Olieverf op linnen. Restauraties. Afmeting: 91 x 69 cm. In redelijke staat.
Keer Verwey. 1900 - 1995. Stilleven met bloemenvaas en fruit. Aquarel op papier. Afmeting: 60 x 49 cm. In goede staat.
Van Heel 1885. Portret met drie kinderen met bal en bloem. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 43 cm. In matige toestand.
H.J. Wijngaard. 1922 - 2012. IJsselgezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands havengezicht met schepen, boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 88 x 61 cm. In goede staat.
Henk Dekker. 1897 - 1974. Zeilschepen in de ochtendnevel. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaard. 1922 - 2012. Riviergezicht IJssel bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.
Carl Deiker 1926. 1879 - 1958. Duitse School. Auerhaan met hennen in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 110 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Hollands havengezicht met figuren en paardenkarren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
C. Verschuur. 1888 - 1966. Paardenstal met figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Duitse School. Berglandschap met vakwerkhuizen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 71 cm. In redelijke staat.
Eisman Semenowsky Paris. 1857 - 1911. Dame met dienblad in duinen. Pastel op papier. Afmeting: 43,5 x 31,7 cm. In goede staat.
Lot diverse interessante werken van Paul Dom, 1885 - 1978. Zeldzaam op de kunstmarkt. Onder andere: Aquarel strandgezicht, aquarellen, gouache, etsen etc.. Afmeting: circa 26 x 44 cm. In redelijk/go...
Monogram. 19e Eeuw. Bestaande uit: Italiaans landschap met ruiters + Gondel met figuren in Venetië. Olieverf op paneel. Afmeting: 14,5 x 12 cm. In goede staat.
Hollandse School. 19e Eeuw. Hollandse scheepvaart bij kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 69 cm. In redelijke staat.
Henry Schouten. Belgische School. 1857 - 1927. Stieren op draf met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
H.E. Rademaker. 1862. 1820 - 1885. Hollands panoramisch landschap met figuur. Behoeft restauratie. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 59 cm. In redelijke staat.
L. Buchner. Circa 1880. Duitse School. Zuid-Duits interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 59 x 78 cm. In goede staat.
Henry Schouten. Belgische School. 1857 - 1927. Landschap met schapen, ram en herderin. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.
Willem Vester. 1824 - 1895. Hollands landschap met koeien. Bijschilderingen. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 29 cm. In redelijk/goede staat.
H.A. Trigt. Hendrink Albert. 1829 - 1899. 19e Eeuwse Hollandse familie Steuerwald (verso). Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 54 cm. In goede staat.
Bois? Onduidelijk. 19e Eeuw. Groot werk. Hollandse platbodems op volle zee met figuren. Gerestaureerd en gedoubleerd. Afmeting: 110 x 150 cm. In redelijk/goede staat.
P. van Dalsum. Circa 1930. Koperen kan met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse gravure. Anno 1673. Victorieus zeegevecht der Nederlandes tegens de Franse en Engelse vloot den 21 augustus 1673. Admiraal de Ruyter etc. Gravure op papier. Afmeting: 20 x 28,5 cm...
Monogram H.B. Circa 1900. Winters landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 23 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. Hollandse School. Circa 1920. Rietsnijder in poldergebied. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.
A.S. Fontein etc. Drie oude miniatuur schilderijen. Bloemstillevens + landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 7 - 8,5 cm. In goede staat.
Oud mozaïek portret in houten lijst. Griekse dame. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 21 cm. In goede staat.
J. Westendorp '64. Hollandse school. Stilleven met vaas en rode wijnfles. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.
C. v.d. Woerd. 1901 - .......... . 168/200. Drentse boerderij met waterput. Afmeting: 47 x 25 cm. Ets op papier. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Antiek interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 30 cm. In goede staat.
Hendrik de Laat. 1900 - 1980. Poort Den Bosch. Ets op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
H. Koster? Circa 1900. Landschap met figuur en eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 55 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. Bosgezicht met houtvester. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Van Dijk. Circa 1930. Vrouw bij stadspoort. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
H. van Tankeren. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met schaatsers. Olieverf op paneel. Afmeting: 17,5 x 23,5 cm. In goede staat.
Gerhard Weller. 1929. Duitse School. Landschap met waterval. Aquarel op papier. Afmeting: 20 x 20 cm. In goede staat.
Monogram Q. Naïeve School. 20e Eeuw. Stoomboot op bergmeer. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 23 cm. In goede staat.
Louise Hartmann. Visserman met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Enschede. Stilleven met schaduw. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
H. Poeder. Heidegezicht met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Russische School. 1940. Portret Russische man in winterkleding. Houtskool op papier. Afmeting: 46 x 61 cm. Klein scheurtje in papier. In redelijk/goede staat.
Monogram J.P.K. de J. 1856. Hollandse school. Landschap met koeien. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.
J. Doeleman. 1848 - 1913. Boerin op landweg. Aquarel op papier. Afmeting: 23 x 21 cm. In goede staat.
A. Funke. 1869 - 1955. Grachtgezicht Katwijk. Aquarel op papier. Afmeting: 15 x 12 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Franse School. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.