Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Hoppe, Hoenderhof met kippen 1325
Hoppe, Hoenderhof met kippen
Startprijs 80 EUR
J. van Moer, Eenden aan de waterkant 1328
J. van Moer, Eenden aan de waterkant
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Hermes 1345
Ongesigneerd, Hermes
Startprijs 80 EUR
W. de Burch, Oosters liggend naakt 1372
W. de Burch, Oosters liggend naakt
Startprijs 80 EUR
P.P. Schuurman, Portret man met baard 1398
P.P. Schuurman, Portret man met baard
Startprijs 80 EUR
Jan te Wierik, Litho 1403
Jan te Wierik, Litho
Startprijs 80 EUR
Onduidelijk, Stadsgezicht bij avond 1409
Onduidelijk, Stadsgezicht bij avond
Startprijs 80 EUR
Meinert Volkers, Damesportret 1450
Meinert Volkers, Damesportret
Startprijs 80 EUR
Windaus, Stadsgezicht met figuren 1460
Windaus, Stadsgezicht met figuren
Startprijs 80 EUR
H.E. Roodenburg, Mand met bloemen 1477
H.E. Roodenburg, Mand met bloemen
Startprijs 80 EUR
Aquarel ontwerp old timer 1479
Aquarel ontwerp old timer
Startprijs 80 EUR
Evert Rabbers, Grazende koeien in weiland 1374
Evert Rabbers, Grazende koeien in weiland
Startprijs 90 EUR
J. Schouten?, Landschap met boerderij 1101
J. Schouten?, Landschap met boerderij
Startprijs 100 EUR
Corneille, Duif met hart 1109
Corneille, Duif met hart
Startprijs 100 EUR
R. Hinze, Drie grazende paarden 1125
R. Hinze, Drie grazende paarden
Startprijs 100 EUR
Peter Keil, Twee figuren met sigaret 1130
Peter Keil, Twee figuren met sigaret
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Stadsgezicht met gracht 1144
Ongesigneerd, Stadsgezicht met gracht
Startprijs 100 EUR
W. Meyer, Romantisch stadsgezicht 1145
W. Meyer, Romantisch stadsgezicht
Startprijs 100 EUR
Josef Gindra, Vaas met bloemen 1151
Josef Gindra, Vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR
B. Gielkens, Abstract 1167
B. Gielkens, Abstract
Startprijs 100 EUR
Heyendahl?, Tiroler bergmeer 1175
Heyendahl?, Tiroler bergmeer
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Naakte man tegen rotspartij 1181
Ongesigneerd, Naakte man tegen rotspartij
Startprijs 100 EUR
A. van Gilst, Platbodems richting meer 1203
A. van Gilst, Platbodems richting meer
Startprijs 100 EUR
Bethe Becker, Boerderij Hankate 1206
Bethe Becker, Boerderij Hankate
Startprijs 100 EUR
Evert Rabbers, 2 schetsen 1220
Evert Rabbers, 2 schetsen
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Visverkoper in de vroege morgen 1228
Ongesigneerd, Visverkoper in de vroege morgen
Startprijs 100 EUR
R. Francke, Mand met bloemen 1229
R. Francke, Mand met bloemen
Startprijs 100 EUR
Monogram E.W., Surrealistisch 1233
Monogram E.W., Surrealistisch
Startprijs 100 EUR
Ternie, Mediterraanse kust 1278
Ternie, Mediterraanse kust
Startprijs 100 EUR
Tonnis, Hollands poldergezicht 1303
Tonnis, Hollands poldergezicht
Startprijs 100 EUR
Monogram F.B., Landschap met koeien 1342
Monogram F.B., Landschap met koeien
Startprijs 100 EUR
Francois Dubois, Stadsgezicht Parijs 1357
Francois Dubois, Stadsgezicht Parijs
Startprijs 100 EUR
Frans Baaijens, Groot zeegezicht schepen in strorm 1431
Frans Baaijens, Groot zeegezicht schepen in strorm
Startprijs 100 EUR
J.H. Parker, Bomschuiten met vissersvolk op strand 1436
J.H. Parker, Bomschuiten met vissersvolk op strand
Startprijs 100 EUR
J.H. Parker, Bomschuiten met vissersvolk op strand 1437
J.H. Parker, Bomschuiten met vissersvolk op strand
Startprijs 100 EUR
G.F. van Schagen, Stilleven 1445
G.F. van Schagen, Stilleven
Startprijs 100 EUR
Stutterheim, Riviergezicht 1446
Stutterheim, Riviergezicht
Startprijs 100 EUR
J.C. Roelandse, Hooikapschuur 1447
J.C. Roelandse, Hooikapschuur
Startprijs 100 EUR
7x Antieke Franse ontwerpen 1455
7x Antieke Franse ontwerpen
Startprijs 100 EUR
Chris Overbeeke, 2 Knaagdieren 1467
Chris Overbeeke, 2 Knaagdieren
Startprijs 100 EUR
Chris Overbeeke, Zeehond 1468
Chris Overbeeke, Zeehond
Startprijs 100 EUR
Chris Overbeeke, Konijnen familie 1469
Chris Overbeeke, Konijnen familie
Startprijs 100 EUR
Chris Overbeeke, Giraffenmoeder met jong 1473
Chris Overbeeke, Giraffenmoeder met jong
Startprijs 100 EUR
Chris Overbeeke, Lachende bruine beer 1474
Chris Overbeeke, Lachende bruine beer
Startprijs 100 EUR
Anton Pieck, Kruideniers interieur 1487
Anton Pieck, Kruideniers interieur
Startprijs 100 EUR
Art Print Keith Haring, Fantasie figuren 1154
Art Print Keith Haring, Fantasie figuren
Startprijs 120 EUR
Monogram Li. A., Poppige vrouw in stoel 1360
Monogram Li. A., Poppige vrouw in stoel
Startprijs 120 EUR
S. Kramer, Stadsgezicht Parijs 1462
S. Kramer, Stadsgezicht Parijs
Startprijs 120 EUR
Ype Wenning, Binnenhof achter kerk 1382
Ype Wenning, Binnenhof achter kerk
Startprijs 125 EUR
M. Lamprecht, Schaapsherder met kudde 1234
M. Lamprecht, Schaapsherder met kudde
Startprijs 130 EUR
S. Dali, Romaanse kerk met figuren 1129
S. Dali, Romaanse kerk met figuren
Startprijs 140 EUR
Miniatuur portret, 19e eeuw 1045
Miniatuur portret, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Frits Maris, Twee kippen en haan 1051
Frits Maris, Twee kippen en haan
Startprijs 150 EUR
Frans Beckers, Rustende koe 1124
Frans Beckers, Rustende koe
Startprijs 150 EUR
Wassily Kandinsky, Mit und Gegen 1126
Wassily Kandinsky, Mit und Gegen
Startprijs 150 EUR
Louis Corinth, Im Haus bei Thiele 1132
Louis Corinth, Im Haus bei Thiele
Startprijs 150 EUR
Peter Keil, Twee figuren met sigaret 1133
Peter Keil, Twee figuren met sigaret
Startprijs 150 EUR
Byzantijns ikoon, 20e eeuw 1136
Byzantijns ikoon, 20e eeuw
Startprijs 150 EUR
Onduid. gesig., Amsterdamse gracht 1155
Onduid. gesig., Amsterdamse gracht
Startprijs 150 EUR
Onduidelijk, Duits berglandschap 1165
Onduidelijk, Duits berglandschap
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd, Portret jonge Rembrandt 1190
Ongesigneerd, Portret jonge Rembrandt
Startprijs 150 EUR
Onduid. gesig., Oostenrijks berggezicht 1212
Onduid. gesig., Oostenrijks berggezicht
Startprijs 150 EUR
Evert Rabbers, Twents landschap met koe en kippen 1222
Evert Rabbers, Twents landschap met koe en kippen
Startprijs 150 EUR
Peter Keil, Drie gezichten 1276
Peter Keil, Drie gezichten
Startprijs 150 EUR
Litho Rossi, Figuren in interieur 1314
Litho Rossi, Figuren in interieur
Startprijs 150 EUR
Litho Rossi, Figuren in interieur 1315
Litho Rossi, Figuren in interieur
Startprijs 150 EUR
J. Vincken, Grachtgezicht A'dam met stoomboten 1316
J. Vincken, Grachtgezicht A'dam met stoomboten
Startprijs 150 EUR
C.M. Garms, Beekje langs boerenhuis 1443
C.M. Garms, Beekje langs boerenhuis
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd, Naakte dame op bed 1466
Ongesigneerd, Naakte dame op bed
Startprijs 150 EUR
Lot met diverse interessante werken, o.a. Paul Dom 1405
Lot met diverse interessante werken, o.a. Paul Dom
Startprijs 170 EUR
Jan Engel, Kalf 1084
Jan Engel, Kalf
Startprijs 175 EUR
F. Trümper, Zangvogel op tak 1116
F. Trümper, Zangvogel op tak
Startprijs 175 EUR
Anton Heyboer, Erotische danseres 1105
Anton Heyboer, Erotische danseres
Startprijs 180 EUR
Monogram W.K.K., Romantisch stadsgezicht 1135
Monogram W.K.K., Romantisch stadsgezicht
Startprijs 180 EUR
Peter Keil, 1305
Peter Keil,
Startprijs 180 EUR
Melchior Setz, Damesfiguur (op agaat) 1313
Melchior Setz, Damesfiguur (op agaat)
Startprijs 180 EUR
H. Balman, Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk 1321
H. Balman, Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk
Startprijs 180 EUR
J.M. Kagchelland? Stilleven, blaffende hond 1428
J.M. Kagchelland? Stilleven, blaffende hond
Startprijs 180 EUR
G. Bauve? Boeren interieur met kinderen 1108
G. Bauve? Boeren interieur met kinderen
Startprijs 190 EUR
Dali figuur, Paard 1031
Dali figuur, Paard
Startprijs 200 EUR
Ongesigneerd, Aap aan ketting 1055
Ongesigneerd, Aap aan ketting
Startprijs 200 EUR
Marie Cornett? Portret dame met hoed 1056
Marie Cornett? Portret dame met hoed
Startprijs 200 EUR
J.J.H. van Leeuwen, Marktgezicht 1088
J.J.H. van Leeuwen, Marktgezicht
Startprijs 200 EUR
G. Post-Greve, Antieke platbodems 1093
G. Post-Greve, Antieke platbodems
Startprijs 200 EUR
J.H. Verbeek, Bomschuiten op Noordzee bij Zandvoort 1096
J.H. Verbeek, Bomschuiten op Noordzee bij Zandvoort
Startprijs 200 EUR
Map diverse werken, o.a. Hoytema, Hendriks etc. 1098
Map diverse werken, o.a. Hoytema, Hendriks etc.
Startprijs 200 EUR
H. van Leeuwen van Oudewater, Boeren achterhof 1112
H. van Leeuwen van Oudewater, Boeren achterhof
Startprijs 200 EUR
F. Trümper, Auerhaan 1115
F. Trümper, Auerhaan
Startprijs 200 EUR
Restsignatuur, Ezelspan met eenden 1119
Restsignatuur, Ezelspan met eenden
Startprijs 200 EUR
Evert Rabbers, Ganzen en koe in weiland 1120
Evert Rabbers, Ganzen en koe in weiland
Startprijs 200 EUR
Monogram J.S., Liggend vrouwelijk naakt 1122
Monogram J.S., Liggend vrouwelijk naakt
Startprijs 200 EUR
Ongesigneerd, Damesportret 1141
Ongesigneerd, Damesportret
Startprijs 200 EUR
Ongesigneerd, Stijgerend paard 1143
Ongesigneerd, Stijgerend paard
Startprijs 200 EUR
H. Antheunis, Vaas met bloemen 1180
H. Antheunis, Vaas met bloemen
Startprijs 200 EUR
A. Elhorst, Vaas met bloemen 1182
A. Elhorst, Vaas met bloemen
Startprijs 200 EUR
Marten Randa, Dreams 1184
Marten Randa, Dreams
Startprijs 200 EUR