C. Terlouw (kees) 1890-1948, havengezicht 67x55cm olieverf op linnen Cond:G
Tekening op papier van David J. Bles 1846 (1821-1891). Diverse portretstudies Dolce Far Wiente (mooie vergulde lijst. Afm. 27x21 cm. In goede staat.
Lion Arie Feijen (1947). Drie tortelduiven bij Duitse vakwerk schuur. Olieverf op paneel. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
J.W. de Gruijter Fecit., 19e eeuw. Zeilboten op zee. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: R/G.
Carl Olof Petersen, 1880-1939. Ca. 1910. Stoomboot in fjord. Olieverf op linnen. Afm. 75x100 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd Duitse school, 20e eeuw. Weense architect Heinrich Sobotka. Olieverf op linnen. Afm. 75x65 cm. Cond.: G.
Van Noort. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 30x35 cm. Cond.: G.
Gesigneerd Corneille. Houten handbeschilderde sculptuur met vogels. In lagen opgebouwd. Afm. 68x70x9 cm. In goede staat.
Werner Laves 1958, Duitse school 1903-1972 Berlijn. Cafe met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 50x83 cm. Cond.: G.
Theo Zwaga, 1942-1996. Hollands havengezicht met platbodems. Olieverf op linnen. Afm. 67x44 cm. Cond.: G.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Twee meisjes op het strand. Olieverf op paneel. Afm.25x20 cm. Cond.: G.
Wetering de Rooy. Stadsgezicht Zuid Holland 1877-1972. Olieverf op linnen. Afm. 60x80. In goede staat.
Groot jachtstilleven 17e-18e eeuw. Met vos, wilde kat en duif. (restauraties) (oude bedoeking). Olieverf op linnen. Afm. 102x71 cm. Cond.: R.
Jan Mankes, 1889-1920. Voorstelling: Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afm. 20x14 cm. Cond.: G.
Serie van elf antieke 18e eeuwse handgekleurde gravures, Georg Balthasar probst excud, architectonisch met figuren. 31x40cm. Cond:G
J.J. Hovener. Geboren in 1936. 20e Eeuw. Voorstelling: Terras Kurhaus Scheveningen met vele figuren. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Jan Mankes 1917. 1889-1920. Voorstelling: Parelhoen. Houtsnede op papier. Afm. 15x10 cm. Cond.: G.
Ferdinand Hendrik Sijpkens, 1813-1860. Zomers landschap bij avondlicht met bootje en figuur. Olieverf op paneel. Afm. 24x19 cm. Cond.: G.
Louis Boermeester 1908-1992. Samson en Delilah. Olieverf op linnen. Afm. 110x110 cm. Cond.: G.
Karl Kaufmann, 1843-1902. Oostenrijkse school. Alpine bergmeer met gebouwen (pseudoniem F. Gilbert) Olieverf op linnen. Afm. 67x105 cm. Cond.: G.
Hendrik Breedveld, 1918- . Eendenfamilie aan het water. (prachtig werk van deze schilder) 60x80cm. Olieverf op linnen.
Samuel Mendes da Costa 1845-1923 Jagers bij een burcht, olieverf op paneel 50x35cm. Cond:G
Emma Ronner, Voorstelling: Spelende poes. Olieverf op paneel. Afm. 24x16.5 cm. Cond.: G.
Loris Grandi, Italië. Voorstelling: Moderne compositie met lijnenspel. Olieverf op linnen. Afm. 100x100 cm. Cond.: G.