Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

J. de Harder, 19e eeuws landschap
Resultaat: 125 EUR

Naar J. de harder omstreeks 1900, schapen in het landschap, olieverf op paneel, 26x18cm. Cond;G

A. v. Hattem, balletdanseres, stervende zwaan
Startprijs 125 EUR

Arie van Hattem, 1860-1924, balletdanseres stervende zwaan, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G

Kvapil, stilleven
Resultaat: 110 EUR

Charles Kvapil 1884-1957 Belgische school, stilleven met appelketel en pul. olieverf op linnen 50x35cm. Cond:G

4 antieke landkaarten
Resultaat: 170 EUR

Vier antieke landkaarten 18e eeuw. 1- haven acapulco. 2- plan van de haven st. juliaan aan de kust van patagonia.3- larmenie+medie pour lintelligence de lhistoire romaine de M. Stuart 1799. 4- nova ze...

9 prenten automobilia
Resultaat: 130 EUR

Negen oude prenten automobilia, 20e eeuw, uit boeken. In goede staat 32x47cm. Cond;G

8 steendrukken Engelse scheepvaart
Startprijs 120 EUR

Acht 19e eeuwse Engelse steendrukken met zeilschepen(R.Parry.del.) Hunt. Lith. deels ingekleurd 23x17cm. Cond:G

E. Haymann,Boer bij oogst
Startprijs 120 EUR

E. Haymann 1873-1947 München, figuren aan het werk op akker, olieverf op paneel 20x16cm. Cond:G

Drie antieke Japanse houtsnedes
Resultaat: 120 EUR

Drie antieke Japanse houtsnedes, 1x Japanse vechter met bijlen door katsushika Hokusai 1760-1849. 1x overval in tempel door katskawa Shunso,1724-1792, 1x figuren op kade door katsushika Hokusai 1760-1...

G. Burkens
Startprijs 120 EUR

G.Burkens omstreeks 1930 Hollandse school, rivier met boot, windmolen en bloembolvelden, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Pützhofen
Resultaat: 330 EUR

Heinrich Pützhofen- estens 1872-1953 Duitse school, Duits riviergezicht met dorp en burcht, olieverf op linnen. Cond;G 70x80cm.

3 werken C.G Verburgh
Startprijs 120 EUR

Drie C.G Verburgh(Cornelis Gerrit 1802-1879) 1x wildvoorstelling, 2x portretten, tekening op papier 15-22cm. Cond:G

3 werken C.G Verburgh
Startprijs 120 EUR

Drie werken van C.G. Verburgh(Cornelis Gerrit 1802-1879) 19e eeuw, portretten, tekeningen op papier, 15-22cm. Cond;G

3 18e eeuwse werken
Startprijs 120 EUR

Drie 18e/19e eeuwse werken op papier, 1 gesigneerd, Arie Hogtema, landschappen met figuren, 2x sepia 1x tekening op papier 14-20cm. Cond:G

J. van Delden, waterlandschap met molen
Resultaat: 100 EUR

J. van Delden, poldergezicht met watermolen, olieverf op linnen 50x70cm.

Stilleven, onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950 vaas met rozen, olieverf op linnen 90x60cm. Cond:G

B. Schulte, stadsgezicht
Startprijs 120 EUR

Bernd Schulte 1908 Köln-1972 Kleve Duitse school, stadsgezicht met gracht (Brugge) olieverf op linnen 100x80cm. Cond:G

Ongesigneerd 19e eeuw
Startprijs 120 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw portret van heer, olieverf op linnen 35x42cm. Cond:G

Schilderij kippen
Startprijs 120 EUR

Hermanus van Tankeren 20e eeuw, stalinterieur met kippen, olieverf op paneel. 18x24cm. Cond:G

Drie Japanse houtsnedes
Startprijs 120 EUR

Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes 34-36cm. Cond:G

Drie Japanse houtsnedes
Startprijs 120 EUR

Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 27-38cm. Cond;R/G

Drie Japanse houtsnedes
Startprijs 120 EUR

Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 30-32cm. Cond:G

Drie Japanse houtsnedes
Startprijs 120 EUR

Drie antieke gesigneerde japanse houtsnedes op papier 22-36cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, twee figuren in nis, olieverf op linnen 50x61cm. Cond:G

Winsem, boederij aan het water
Startprijs 100 EUR

G. Winsem 20e eeuw, boerin bij boerderij aan het water, sheurtje in linnen, olieverf op linnen 50x60cm. Cond;R/G

Lot kleine schilderijtjes
Startprijs 100 EUR

Twaalf 19e eeuwse Duitse ingekleurde steendrukken en 1 stadsplattegrond Brunswic(Braunschweig) 17e-18e eeuws 13-16cm. werken op papier.

Schilderij, F. van Kregten
Resultaat: 140 EUR

Fedor van kregten 1871-1937, koeien aan het water, olieverf op linnen. 30x40cm. Cond;G

Naar Rijlaarsdam, dames op strand
Startprijs 100 EUR

Naar J. Rijlaarsdam, stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel 46x40cm. Cond;G

Twee antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Japanse houtsnedes, gesigneerd, figuren aan het water, Hokusai, en figuren bij japans huis, Shumso 17x22 en 27x20cm. houtsnedes op papier Cond;G

Twee antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Japanse houtsnedes, gesigneerd, vechtende krijger en Japanner met zwaard, 18e eeuw 29x21cm. en 33x22cm. Cond;R/G

Ets, Rotterdamse haven
Startprijs 100 EUR

Lindyer, omstreeks 1930 Rotterdams havengezicht, ets op papier 25x45cm. Cond:G

Rolf Wafs, bosgezicht
Startprijs 100 EUR

Rolf Wafs omstreeks 1920, Duitse school, bosgezicht met beek olieverf op linnen 70x100cm. Cond:G

Twee antieke Japanse houtsnedes
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Japanse houtsnedes 18e-19e eeuw, 2x Shunso Katsukawa 1725, strijders te paard, en figuren in Japans huis, 26-17cm. Cond;G

Twee antieke Japanse houtsnedes
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Japanse houtsnedes gesigneerd 19e eeuw, krijger op wolk, verso Katsushika Hokusai, 1760-1849 en figuren in keizerlijke tuin, houtsnedes op papier, 20x15 en 37x24cm. Cond:R/G

Pendant Portretten
Resultaat: 100 EUR

Pendant portretten, 19e eeuw, man en vrouw, olieverf op paneel 22x19cm. Cond;G

C. Gerritsen
Resultaat: 100 EUR

C. Gerritsen omstreeks 1900, Hollands dorp aan water, olieverf op linnen 50x35cm. Cond;G

H.J. Wijngaard
Resultaat: 100 EUR

H.J Wijngaard 1922-2012 branding bij avond, olieverf op linnen 100x40cm. Cond:G

3 Perzische schilderijen
Resultaat: 70 EUR

Drie antieke Perzische schilderijen met teksten omstreeks 1900, figuren voorstelling met o.a. bladgoud(vlekken) 12-23cm. Cond:G

Portret Allebe
Resultaat: 400 EUR

A. Allebe 1915, 1838-1927 portret van huishoudster Allebe, olieverf op paneel 21,5x16,5cm.

Tekening, Gelderse kade
Resultaat: 100 EUR

B.A. Bongers 1866-1949, Gelderse kade Amsterdam, tekening op papier 57x17cm. Cond:G

V. Voorthuizen, bloemstilleven
Resultaat: 100 EUR

Henriette van Hove van Voorthuisen, 1861- keramieke vaas met seringen en perzisch kleed, olieverf op linnen 90x70cm. Cond:G

Twee antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 100 EUR

Twee gesigneerde Japanse houtsnedes 19e eeuw, 1x ongesigneerd koelis na hun dagtaak huiswaarts, 1x krijger in zee met karper(scheurtje) 26x19 en 35x24cm. Cond;R/G

Twee antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 100 EUR

Twee antieke gesigneede houtsnedes 19e eeuw, wolf met schildpad, krijger met wapenarsenaal, houtsnedes op papier 26x18cm. 19x14cm. Cond;G

Maria Wandscheer
Resultaat: 100 EUR

M. Wandscheer, mogelijk Maria Wandscheer 1856-1936 Ede, vaas met kleurrijke bloemen, olieverf op paneel 30x40cm. Cond;G

A. Heine
Resultaat: 100 EUR

A. Heine omstreeks 1916 Hollands stadsgezicht met ophaalbrug en figuren, olieverf op paneel 35x40cm. Cond:G

C.V. Kervel, zwarte periode
Resultaat: 100 EUR

C. van Kervel '49, boerderij met rieten dak, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Schilderij, riviergezicht
Startprijs 100 EUR

Monogram rechtsonder Joh.B...., riviergezicht met roeiboot en figuren, aquarel op papier. 20x12cm. Cond:G

Stadsgezicht A. Terhell
Startprijs 100 EUR

Adrian Terhell 1863-1949, stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G

Modern ongesigneerd werk
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw moderne compositie van gezichten, olieverf op linnen 120x98cm. Cond:G

Schilderij
Resultaat: 90 EUR

Jan Jans Amsterdam (1872-1943), landschap met berkenbomen en boer, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G

Voorouderportretten
Resultaat: 80 EUR

Twee grote voorouderportretten China, 20e eeuw(papier op karton gezet) lichte beschadigingen,drukkunst of Gouache op papier, 100x160cm. Cond;R/G

W. Mosblech
Resultaat: 80 EUR

W. Mosblech 1868-1939 Duitse school, vissersboot op zee, olieverf op paneel 70x80cm. Cond:G

Else Berg
Resultaat: 180 EUR

Else Berg 1877-1942 Auschwitz, kubistisch stadsgezicht, houtskool op papier 26x19cm. Cond:G

Schilderij eendjes
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, eenden aan de waterkant, olieverf op paneel. 20,5x15cm. Cond:G

Schilderij moeder met kind
Resultaat: 90 EUR

W. Ryckhaels 2e helft 20e eeuw, interieur met moeder en kind, olieverf op paneel 40x50cm. Cond:G

2 etsen Ids Wiersma
Resultaat: 150 EUR

Twee etsen Ids Wiersma 1878-1965 winterlandschap noorderdwarsvaart Drachten, en kerk te Amersfoort 21x15cm. en 36x16cm. etsen op papier Cond:G

Ikoon
Startprijs 100 EUR

Ikoon, variant op de icoon Moeder Gods troosteres van de bedroefden, Russische volkskunst 23x28,5cm

C. Cornelisz, citroen (groot)
Resultaat: 135 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met tinnen bord en geschilderde citroen, olieverf op paneel. 24x30cm. Cond:G

Ongesigneerd 1800
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1800, Duitse school vrouw in klederdracht, olieverf op linnen 29x22cm. Cond;G

Schilderij, zeilschip
Resultaat: 75 EUR

J. Berk zeilboot op ruwe zee, olieverf op linnen 76x47cm. Cond:G

Jaap van Kregten
Resultaat: 100 EUR

Jaap van Kregten, 1878-1987 Enschede, groot landschap met koeien, olieverf op linnen 75x90cm. Cond;G

Anton Reuvers
Resultaat: 70 EUR

Anton Reuvers Enschede, roeiboot met figuren op water, olieverf op paneel, 18x24cm. Cond;G

Ingo Kühl ca. 1953
Startprijs 100 EUR

Ingo Kühl 1953 Duitse school, branding met wolkenlucht olieverf op linnen 95x95cm. Cond:G

Saskia Stolk, gemengde techniek
Startprijs 100 EUR

Saskia Stolk (hengelo) 3 pinguins, gemengde techniek op papier 60x70cm. Cond:G

Daniels, strandgezicht
Startprijs 100 EUR

Daniels, 21e eeuw strandgezicht Katwijk, olieverf op paneel 13x18cm. Cond:G

Monnik
Resultaat: 330 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, Monnik met kruik en groentes, olieverf op paneel, 47x57cm. Cond:G

Landschap Heimkamp?
Resultaat: 100 EUR

Heimkamp? 1888, landschap met kasteel, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G

B. Ferweda, bloemstilleven
Resultaat: 110 EUR

B. Ferweda, 1880-1958 bloemstilleven, olieverf op linnen 41x27,5cm. Cond:G

G.Koopman, kerk interieur
Resultaat: 130 EUR

G Koopman omstreeks 1920, Hollands kerkinterieur met figuren, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

E. Bartsch
Resultaat: 100 EUR

E. Bartsch Duitse school Berlin-Dom met figuren, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Ongesigneerd, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw landschap met figuren voor huis, olieverf op linnen 25x21,5cm. Cond:G

C. Cornelisz, kersen (groot)
Resultaat: 110 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met kersen in schaal, olieverf op paneel, Cond:G. 25x30cm.

Stilleven Duitse school M.O
Startprijs 100 EUR

Monogram M.O omsreeks 1940 Duitse school, vaas met bloemen voor stadsraam, olieverf op paneel 70x54cm. Cond;G

Portret Duitse school M.O
Startprijs 100 EUR

Monogram M.O '46 Duitse school, damesportret, olieverf op linnen 80x57cm. Cond;G

A. Rörstrand
Startprijs 100 EUR

A. Rörstrand omstreeks 1900, waarschijnlijk pseudoniem, boten in een fjord, olieverf op paneel 70x50cm. Cond;G

Aquarel Ids Wiersma
Resultaat: 225 EUR

Ids Wiersma 1878-1965 houtekster(vlaamse gaai) 24-17-1. 33x24,5cm. Cond:G

A.J. Groenwegen, Rotterdamse haven
Resultaat: 100 EUR

A. Groenewegen omstreeks 1950 Rotterdamse haven, olieverf op linnen 80x40cm. Cond:G

W.C. Staring, Karel de Stoute
Resultaat: 110 EUR

W.C. Staring, Karel de Stoute Hertog van Bourgondie, aquarel op papier 26x19cm. Cond:G

Julius P.Junghanns, paardenkar
Resultaat: 90 EUR

Julius.P Junghanns 1926, 1876-1958 Duitse school, boer op paardenkar, lithografie op papier 34x39cm. Cond:G

Schilderij, Menzel
Resultaat: 90 EUR

Adolf von Menzel pinx, Duitse school 1815-1905, edele figuren in chique interieur, steendruk op papier 65x56cm. Cond:G

Schilderij Rudi Kohl
Resultaat: 120 EUR

Rudi Kohl, Wild im Natur Maler. Duitsland, vossen, gemengde techniek op papier 40x50cm. Cond;G

Schilderij, ongesigneerd 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw mogelijk Rijkelijkshuyzen, landschap met boerenhuis, olieverf op paneel 35x26cm. Cond:G

Tine Bergsma, stilleven
Resultaat: 170 EUR

Tine Bergsma omstreeks 1900 stilleven met Jugendstillamp, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

Herenportret M.O
Resultaat: 80 EUR

M.O omstreeks 1940 Duitse school, herenportret olieverf op peneel 47x36cm. Cond;G

K. Neuss
Resultaat: 80 EUR

K. Neuss omstreeks 1930 Duitse school 1888-1967 landschap met zaagmolen, olieverf op linnen 70x55cm. Cond;G

Ongesigneerd Duitse school
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw Duitse school, stilleven met beeld, olieverf op paneel 28x37cm. Cond:G

3 antieke landkaarten
Startprijs 80 EUR

Drie antieke landkaarten 18e eeuw, 1- carte du kanal des les philippiness par lequel passele galionde manille et des iles. 2- la gaule cisalpine pour lintelligence de listhoire romaine de M. Staurt 17...

5 Antieke landkaarten
Resultaat: 110 EUR

Vijf antieke landkaarten 19e eeuw. 1- Sweden, Denmark, Norway by Tho's bowen.2- a new and accurate map of france improvements and regulated by astronomical observations. 3- Switserland J.C. Russel jun...

M. Höpflinger Landschap, Luneburg
Startprijs 80 EUR

M. Höpflinger, omstreeks 1930 Duitse school landschap Lüneburger heide, olieverf op linnen 80x120cm. Cond;G

4 etsen 18e/19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Vier antieke 18e/19e eeuwse roodkleurige gravures Berthouth sculpt. in passepartout, in goede staat. 24x20cm.

Onduidelijk gesigneerd, Parijs
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1940, Parijs la Rue Morvens, ingekleurde ets op papier, 15,5x22cm. Cond:G

J.Klein 1920
Resultaat: 80 EUR

J. Klein 1920 Duitse school marinier met vaandel Duitse marine en slagschepen, olieverf op linnen Cond;G

Wilhelm Mosblech
Resultaat: 80 EUR

Wilhelm Mosblech 1868-1934 Duitse school, Noordduits landschap met rietgedekte boerderij, olieverf op paneel 80x70cm. Cond;G

Ton Ancone, Paasberg de Lutte
Resultaat: 80 EUR

Ton Ancone(oldenzaal) landschap de Lutte bij Paasberg, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

E. Böhm
Resultaat: 70 EUR

E. Böhm, Duitse school, eendenfamilie, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, koeien bij meer
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, Hollandse school, koeien langs een rivier bij avond, olieverf op linnen 100x60cm. Cond:G

2 antieke Franse gravures
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke gravures in passepartout 18e eeuws, la devideuse mere de G Douw graveur jean gerogas Wille, 2 Melle SA SCEUT graveur chevillet. Cond;R/G