Twee maal Prof. van Beek omstreeks 1920, Schreierstoren Amsterdam, stadsgezicht oldtimers, olieverf op paneel 15,5x12cm Cond:G
Schmidt omstreeks 1920, Duitse school, vaas met rozen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Ferdinand Boersma 1906-1979 Hengelo stilleven met gemberpotten, olieverf op paneel 40x30cm Cond:G
G. v. Jeveren 1904-1986, poldergezicht met waterlelies en windmolen, aquarel op papier, 40x20cm. Cond:G
Twee werken Harry van Kruiningen 1906 Hamsweert, titel: Mozes en de stok en de slang, epreuve dártist, titel: Edgar Allen Poe, de zwarte kater, ets op papier 39x30 en 38x31cm Cond;G
Madonna met kindje Jezus en gouddecor 18e 19e eeuws aquarel op papier 14ø Cond;G
A van de Burg omstreeks 1920, bosgezicht met schapen en herder, olieverf op paneel 30x60cm Cond:G
J.A.B Stroebel Fecit 1821-1905 interieur met figuren, steendruk op papier 16x12cm Cond:G
Monogram, (toegeschreven aan) Andrei Andrevich Mylnikov ( 1919 - 2012 Rusland), rode potlood op papier, vrouwelijk model 30x23cm. Cond.: G
Gesigneerde Japanse houtsnede op papier, 19e eeuws of ouder 34x23cm. Cond:G
Gesigneerde Japanse houtsnede, 19e eeuw, Geisha met man in Japans interieur, houtsnede op papier 35x24cm. Cond:G
Zes werken Theo Goedvriendt 1879-1969, kleine ets landschap, duinlandschap, bos met beek, transvaal, dijkdorp, landschap Transvaal 1937 tekening op papier 7-22cm Cond:G
Twee 18e eeuwse landkaarten Holland, niewe kaarte Alblasserwaard door Abel de Vries, en nieuwe Caart van de crimper waart Hendrik de Leth 1740, 25x19cm. etsen op papier, Cond:G
Twee antieke Hollandse landkaarten, Caarte van 4 maarschalks ampt over kwartier, 1740 door Hendrik de Leth, Caarte 4 maarschalks ampt neder kwartier 1740, door Hendrik de Leth
Twee 18e eeuwse Hollandse landkaarten, Caarte van t land Montfoort deer Hendrik de Leth, nieuwe caart van de Alblasser-waart 4 land van Gorcum Altena etc. Cond:G 9x25cm.
H. Hermans omstreeks 1900 Duitse school, schaapsherder in de sneeuw, olieverf op paneel, 18x12cm. Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw, kustgezicht met zeilboten en figuren, olieverf op paneel 40x30cm. Cond:G
Wim Riem Rotterdam 1922-2011 Ootmarsum, Twentsche boerderij, olieverf op paneel 45x31cm Cond;G
Ernst Oppler 1867-1929 Duitsland Sheherazade ets op papier 18,5x24,5cm Cond:G
Twee werken van Adrie Arendsman 1998 Enschede 1941, titel: Spel II 9/15 en titel: spel I 10/15 zeefdruk op papier 30x40cm Cond:G
Twee stillevens 20e eeuw, geschilderd in 17e eeuwse stijl, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Theo Hendrik Wulfers 1897 Arnhem, eenden langs de waterkant, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw familie bij zieke man in bed, olieverf op paneel 48x40cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met schaapsherder en schapenkudde 58x35cm. Cond.: G
Naar Louis Apol omstreeks 1900, Hollands poldergezicht in de winter, olieverf op paneel 37x28cm. Cond:G
Zeventiende eeuws Hollandse ingekleurde gravure van Rhenen, door T Doesburgh Fecit, gravure op papier 30x24,5cm. Cond:R/G
J ten Cate omstreeks 1920, Hollands poldergezicht met visser en molen, olieverf op linnen 40x60 Cond:G
Ferdinand Boersma 1906-1979 Hengelo stilleven, bloemen met steengoed schaal, olieverf op paneel 31x45cm Cond:G
Wim Bosman(Enschede) zeegezicht met raderboot, olieverf op paneel 18x24cm Cond;G
Map met 15 kunstwerken Heino Breilmann (1921 - 2001 Duitsland), gemengde techniek op papier, diverse technieken en voorstellingen o.a. pastel, acryl, houtsnedes, lithos (inclusief beschrijving) 30-60c...
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, stilleven met fruit, olieverf op linnen 38x29cm. Cond:R/G
Antieke landkaart Arnhem, den Rhijn stroom 17e eeuw, ingekleurde ets op papier, 36x25,5cm.Cond:R
Vier Indonesische miniatuur aquarellen door G. Folkertsma, Indonesische landschappen, mooie kwaliteit, aquarellen op papier 13,5x14,5cm Cond:G
Rose-Marie Sterenberg Gompertz (atelier) 1914-2014, dame met rood-wit met hoed 76x55cm olieverf op linnen. Cond:G
Nils Nybo, Zweedse school zeegezicht met zeilboot, olieverf op linnen 55x34cm Cond:G
Darius Gunneweg 1943 Zweedse school, surrealistisch landschap met figuur, olieverf op paneel 40x60cm Cond:G
Jacobs 1973, oud Hollands stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G
A Doll, landschap mediterrane, olieverf op linnen 51x40cm Cond:G
J. van Dijk 1917, glazen vaas met bloemen, olieverf op paneel 25x40cm Cond:G
Arnout van Gilst Den Haag 1898-Amsterdam 1982 Spaanse dame, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Twee werken van Chirstine Amarger 1935 Frankrijk, titel: The Jeruzalem Post, The Los Angeles Times, ets, aquarel op papier Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, Hollands wintergezicht, met molen paard en wagen, olieverf op paneel 30x21cm. Cond:G
Schaap Stuurman, 20e eeuw molen de Hercules aquarel op papier 47x33cm Cond:G
Twee oude Hollandse etsen, Frans Oerder no 19, muilezels, Dirk Harting, epreuve d'artiste, tropische plantensoort, ets op papier 20x8-27x16cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, Weiss? bloemenmarkt, olieverf op paneel 35x40cm.Cond:G