Sören Vibery (Zweden) polderlandschap met figuren, olieverf op paneel 45x16cm Cond:G
A.W. Wijkniet, 1925, stadsgezicht Amsterdam, ets op papier 27x40cm Cond:G
Twee 19e eeuwse Duitse infanterie prenten, iets vergeeld 34x24cm Cond:R/G
K. Scheunemann (Duitse School), olieverf op linnen, Zuid Amerikaans landschap met figuren 47x66cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Engelse tekeningen , Kirkstal Abbey 1828 en EG Harrogate 1824 steendruk op papier Cond:G 21x14cm