Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Schilderij, naar Murillo 1482
Schilderij, naar Murillo

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ets, Leon Senf 1483
Ets, Leon Senf

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Kleine werken 1484
2 Kleine werken

Resultaat:

25 EUR

A.W. Wijkniet, Amsterdam 1485
A.W. Wijkniet, Amsterdam
Startprijs 20 EUR
Schilderij, H. Ness 1486
Schilderij, H. Ness
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Schilderij, onbekend 1487
Schilderij, onbekend

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schilderij, T. Rosmoder 1488
Schilderij, T. Rosmoder

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Werken op papier 1489
2 Werken op papier

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Tweeluik, onduidelijk 1490
Tweeluik, onduidelijk

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Elly Dijkshoorn 1491
Elly Dijkshoorn

Resultaat:

15 EUR

Schilderij, Krijn van Dijke 1492
Schilderij, Krijn van Dijke
Startprijs 40 EUR
Schilderij, Kranenburg, bloemstilleven 1493
Schilderij, Kranenburg, bloemstilleven
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Groot schilderij, figuren in dorp 1494
Groot schilderij, figuren in dorp

Resultaat:

25 EUR

Schilderij, stilleven 1495
Schilderij, stilleven
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Schilderij, schommelpaard 1496
Schilderij, schommelpaard

Resultaat:

35 EUR

Schilderij, Folmer Bonnen 1497
Schilderij, Folmer Bonnen
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Schilderij, Alfr. Johansson, Marokko 1498
Schilderij, Alfr. Johansson, Marokko

Resultaat:

30 EUR

Schilderij, Sören Vibery 1499
Schilderij, Sören Vibery
Startprijs 20 EUR
3 Schilderijen met pierrots 1500
3 Schilderijen met pierrots
Startprijs 40 EUR
Mandalay 1501
Mandalay
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Schilderij, open vuur 1502
Schilderij, open vuur

Resultaat:

25 EUR

Schilderij, G. Pannekoek van Bemmel 1503
Schilderij, G. Pannekoek van Bemmel
Startprijs 25 EUR
3 Gravures, 19e eeuw 1504
3 Gravures, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR
Schilderij, M. Beek 1505
Schilderij, M. Beek
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Schilderij, P.A. Nijgh 1506
Schilderij, P.A. Nijgh

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schilderij, haven Almelo 1507
Schilderij, haven Almelo

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ernst Oppler 1508
Ernst Oppler

Resultaat:

65 EUR

Map landkaarten naar oud voorbeeld 1509
Map landkaarten naar oud voorbeeld
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Steendruk 1510
Steendruk

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Twente 1511
Onduidelijk gesigneerd, Twente

Resultaat:

40 EUR

Kaart Brouwershaven 1512
Kaart Brouwershaven
Startprijs 20 EUR
Lihto, Jan van Horck 1513
Lihto, Jan van Horck
Startprijs 35 EUR
4 Litho's Lionel Barrymore 1514
4 Litho's Lionel Barrymore
Startprijs 40 EUR
Aquarel, Toon Koster 1515
Aquarel, Toon Koster
Startprijs 40 EUR
3 Antieke prenten 1516
3 Antieke prenten
Startprijs 25 EUR
Gouache, Hooier 1517
Gouache, Hooier
Startprijs 40 EUR
J. Bobzycki, Warszawa 1518
J. Bobzycki, Warszawa
Startprijs 25 EUR
Naakt-studie 1519
Naakt-studie
Startprijs 40 EUR
Litho, Kanesca 1520
Litho, Kanesca
Startprijs 40 EUR
12 Etsen Rembrandt 1521
12 Etsen Rembrandt
Startprijs 40 EUR
Schilderij, marmer 1522
Schilderij, marmer
Startprijs 30 EUR
Dieter Sommer, stilleven 1523
Dieter Sommer, stilleven
Startprijs 20 EUR
Duits berglandschap 1524
Duits berglandschap
Startprijs 40 EUR
Robert-Petit-Lourraine 1525
Robert-Petit-Lourraine
Startprijs 40 EUR
Corinna Kirchner 1526
Corinna Kirchner
Startprijs 35 EUR
Grunwaldt 1527
Grunwaldt
Startprijs 40 EUR
Chinese houtsnede 1528
Chinese houtsnede
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Schilderij, stilleven 1529
Schilderij, stilleven

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Schilderij, Haanstra 1530
Schilderij, Haanstra

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Schilderij, riviergezicht met kerk 1531
Schilderij, riviergezicht met kerk

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Schilderij, C. J. de Vogel 1014
Schilderij, C. J. de Vogel

Resultaat:

1.700 EUR

Schilderij 18e eeuw, ongesigneerd 1037
Schilderij 18e eeuw, ongesigneerd
Startprijs 300 EUR
Vervallen uit veiling 6489
Vervallen uit veiling
Startprijs 650 EUR