Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij Jan Bruinenberg Spaans 1196
Schilderij Jan Bruinenberg Spaans
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Pendant, prof. v. Beek 1193
Pendant, prof. v. Beek

Resultaat:

80 EUR

Schilderij, stilleven 1190
Schilderij, stilleven
Startprijs 50 EUR
Rob Verf 1969 1187
Rob Verf 1969
Startprijs 150 EUR
Plaquette, Clemens Briels 1179
Plaquette, Clemens Briels
Startprijs 150 EUR
Russische School, winter 1176
Russische School, winter
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd schilderij, weverij 1173
Ongesigneerd schilderij, weverij
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Schilderij, naar Springer 1170
Schilderij, naar Springer

Resultaat:

225 EUR

Serie van 6 erotische drukken 1167
Serie van 6 erotische drukken
Startprijs 80 EUR
Stilleven droogbloemen 1159
Stilleven droogbloemen
Startprijs 200 EUR
Chinees voorouderportret 1156
Chinees voorouderportret
Startprijs 300 EUR
Schilderij, van Trirum 1153
Schilderij, van Trirum
Startprijs 300 EUR
Schilderij, A. Martens 1150
Schilderij, A. Martens
Startprijs 125 EUR
Romantisch schilderij, Dachling 1147
Romantisch schilderij, Dachling
Startprijs 400 EUR
Verkocht
3-Luik, H.Y. Huang 2002 1144
3-Luik, H.Y. Huang 2002

Resultaat:

160 EUR

Schilderij, zeegezicht 1136
Schilderij, zeegezicht
Startprijs 250 EUR
Piet Landkroon, boer met paard 1133
Piet Landkroon, boer met paard
Startprijs 100 EUR
Sculptuur, naar Appel 1130
Sculptuur, naar Appel
Startprijs 400 EUR
Jacques Witjens, boerderij 1127
Jacques Witjens, boerderij
Startprijs 500 EUR
Ru van Rossum '86 1124
Ru van Rossum '86
Startprijs 100 EUR
Schilderij, Pelletier 1116
Schilderij, Pelletier
Startprijs 600 EUR
Schilderij, Jan van Rhijnen 1113
Schilderij, Jan van Rhijnen
Startprijs 150 EUR
Schilderij, H. Bogman 1110
Schilderij, H. Bogman
Startprijs 600 EUR
Salvador Dali 1107
Salvador Dali
Startprijs 750 EUR
Schilderij, G. Niemann 1104
Schilderij, G. Niemann
Startprijs 150 EUR
Modern, tulpen 1096
Modern, tulpen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Schilderij, Otto Scheuerer 1093
Schilderij, Otto Scheuerer

Resultaat:

250 EUR

Raffaele Rossi 1090
Raffaele Rossi
Startprijs 900 EUR
Jan van Rossum 1087
Jan van Rossum
Startprijs 150 EUR
Jan van Rossum 1084
Jan van Rossum
Startprijs 150 EUR
Schilderij, Elie Bernadac 1073
Schilderij, Elie Bernadac
Startprijs 400 EUR
Schilderij, A. Huber 1070
Schilderij, A. Huber
Startprijs 200 EUR
Bep Toscani, gemengde techniek 1067
Bep Toscani, gemengde techniek
Startprijs 150 EUR
Joop Vugs 1064
Joop Vugs
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Schilderij, bijbelse voorstelling 1061
Schilderij, bijbelse voorstelling

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Schilderij, Istvan Benyovszky 1053
Schilderij, Istvan Benyovszky

Resultaat:

370 EUR

Straebel, wildvoorstelling 1050
Straebel, wildvoorstelling
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Schilderij, Wetering de Rooy 1047
Schilderij, Wetering de Rooy

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Duits schilderij, gesigneerd 1044
Duits schilderij, gesigneerd

Resultaat:

500 EUR

Engels schilderij, honden en vos 1041
Engels schilderij, honden en vos
Startprijs 500 EUR
Schilderij, van Wissen 1032
Schilderij, van Wissen
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Schilderij, A.H. Gouwe 1029
Schilderij, A.H. Gouwe

Resultaat:

620 EUR

Schilderij, gesigneerd P. Verschuur 1026
Schilderij, gesigneerd P. Verschuur
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Schilderij, 19e eeuw 1023
Schilderij, 19e eeuw

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Ton Schulten 1020
Ton Schulten

Resultaat:

2.500 EUR

Schilderij haven, Alfred Olsen 1011
Schilderij haven, Alfred Olsen
Startprijs 350 EUR
Baykam Bedri, gouache 1008
Baykam Bedri, gouache
Startprijs 1.000 EUR
Schilderij, B. Brouwer 1005
Schilderij, B. Brouwer
Startprijs 500 EUR