Grote originele Ton Schulten, ootmarsum 1938, coulissen landschap Twente, originele omlijsting, uit particuliere inbreng, acryl op linnen 180x100 Cond:G
Gesigneerd Perzisch aquarel omstreeks 1900 voorstellende een vaas met lange hals en hoofd, aquarel op papier 47x25cm
Willy Martens, Semarang 1856 Den Haag 1927 (groot werk) boerin bij waterput en spelende kinderen, olieverf op linnen 85x125cm Cond:G
Max Albert Carlier 1872-1938 Belgische school, prachtig hoogwaardig stilleven met bloemen en fruit op consoletafel, in originele ovale lijst, olieverf op paneel 77x60cm Cond:G
Marinus de Jongere 19-12-1978, Rotterdams havengezicht, olieverf op linnen (verso etiket, kunsthandel gebroeders Koch) 120x70cm Cond:G
Gesigneerd M.A Koekoek, 19e eeuws(niet toegeschreven) romantisch landschap met figuren en vee aan een rivier(oudere bedoeking) mooie empire lijst, olieverf op linnen 70x60cm Cond:G
Arie Johannes Lamme, Dordrecht 1812-Nijmegen 1900, Interieur met muscicerende figuren, olieverf op paneel 47x39cm Cond:G
Carl Bille 1880. (1815 - 1898 Denemarken) tweemaster op volle zee, olieverf op linnen, 64x43cm Cond:G
Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren op het strand, olieverf op linnen 60x80cm cond:G
E.L. Berthon 1845, olieverf op linnen, dame met hoofddoek 49x60cm. Cond.: G
G.H. Gobell Raalte 1786-Deventer 1833, prachtig wintergezicht met ijspret, met klooster en vele figuren, aquarel op papier, 30x21cm Cond:G
Jan Mankes 1889-1920, melkende boerin, houtsnede op papier 20x15cm Cond:G
Paul Husner, Zwitserland, Basel 1942(zeldzaam europees werk) Frans stadsgezicht met gracht, olieverf op linnen 80x95cm Cond:G
Jan te Wierik '95 1954-2002 Rekken, Acryl op paneel, papegaai met varken. 55x70cm., Cond.:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920, mogelijk Russische school, stadsgezicht vismarkt, 71x90cm olieverf op linnen Cond:G
Gerard Altmann 1877-1940 polderlandschap met knotwilgen en koeien olieverf op linnen 60x40 Cond:G
Evert Moll 1878-1955, schaal met bloemstuk, olieverf op linnen 40x60 Cond:G
A.Boschi Copia Firenze 1892, Italiaanse school(houtgestoken vergulde lijst) Achille Boschi 1852-1930, Madonna met kind, verso: A.Boschi's pictures gallery 15 Borgognisanti Florence. olieverf op linnen...
Kyrillisch gesigneerd ca. 1920, Viktor Alexejenitsch Bobov ( 1842 - 1918), aquarel op papier, meisjesportret 39x29cm. Cond.: G
Ton Schulten nr81/180 1938 Ootmarsum, titel: Op weg 2000 (handgesigneerd) zeefdruk op papier 85x90cm Cond:G
Evert Jan Ligtelijn 1893-1975 Haven van Curacao, olieverf op paneel 40x60cm Cond:G
Isodore Opsomer 1878-1967(toegeschreven aan Belgische school) stilleven met fruit en keramiek, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Russische ikoon met Sint Nicolaas met tiara en diakenstool, geflankeerd door Jezus en Maria. Peterburgse school met randversieringen ca. 1900 met bladgoud, mooie verfijnde kwaliteit, minimale lakschad...
Drie Japanse gesigneerde houtsnedes, door Toshi Yoshida 1911-1995 Plum tree of the friendly garden, pine tree of the friendly garden, bamboo of the friendly garden. houtsnedes op papier 52x27cm Cond:G
Adri Pieck (1894 - 1982), Adri Pieck (Maartensdijk), olieverf op linnen, 't oud venstertje geopend 100x65cm. Cond.: G
Jacques Witjens 1881-1956, villa met bijgebouwen aan het water, olieverf op linnen 43x30cm Cond:G
Ton Schulten (groot) nr. 83/200 (1938 Ootmarsum), zeefdruk op papier, maanlandschap 1995 (handgesigneerd) 60x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, landschap met schapen, moeder en kind, olieverf op paneel 19x24 Cond:G
Originele Johannes Wouterus van Trirum, Rotterdam 1924-2011 stilleven met spelende poezen, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Van Noort, strandgezicht Zandvoort, met figuren op strand, olieverf op linnen 45x30cm Cond:G
Jan Hermanus Melcher Tilmes 1874-1920, stadgezicht Amsterdam met koepelkerk en vele figuren, olieverf op linnen 40x60cm Cond:G
Ton Schulten nr 17/200. 1938 Ootmarsum, winter 1995(handgesigneerd) zeefdruk op papier 50x40cm Cond:G
Franz Skarbina 1885 ( 1849 - 1910), potlood op papier, studietekeningen 27x19cm.
Hans Bulder (vroeg werk) 1953 (bekende wild in de natuur schilder) reebok in bos, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
A.L Koster 1859-1937 toegeschreven aan Hollands landschap met knotwilgen en bloembollenveld, olieverf op linnen 24,5x18,5cm Cond:G
Originele Johannes Wouterus van Trirum Rotterdam 1929-2011 stilleven met spelende poezen, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Ton Schulten nr. 4/200 (1938 Ootmarsum), zeefdruk op papier, "Herfst 1995", handgesigneerd 50x40cm. Cond.: G
Jenö Ring Kasnar 1911 (Hongaarse School), olieverf op linnen, sprokkelhout verzamelaar in de winter 86x110cm. Cond.: G
Anton Heyboer 1924-2005, fantasievoostelling met tekst, handgesigneerd, gemengde techniek op papier 43x37cm Cond:G
Julius Huth 1873, 1838-1892, Duitse school schepen op ruwe zee (oudere restauratie) 77x46cm Cond:M
A.Natalis 1843 Bergachtig landschap met landarbeiders en vee, olieverf op linnen 73x48cm Cond:G
Dick Bruna (nijntje) Utrecht 1927. Oma en opa, met mijn allerbeste wensen en dank voor de samenwerking Dick 28-4-72 lithografie op papier 40x60cm Cond:G
K. Valken 1909, olieverf op linnen, bomschuit en visservolk aan het strand 84x55cm. Cond.: G
Twee vroeg 19e eeuwse portretten in originele lijst, portret van Tetje W. Tuconis geboren Borger, portret van Wijbren Sipkes Taconis (Joure 1791-1842) verso stamboom, craquele en beschadigingen. 45x55...
Maya Wildevuur 1944 Deventer Geishas, acryl en gemengde techniek op papier 110x80cm Cond:G
Louis Stutterheim ( Rotterdam 1873 - 1943), olieverf op paneel, kruik met wilde bloemen 70x60cm. Cond.: G
M.v.d. Berg 2e helft 20e eeuw, prachtig geschilderd met vele figuren in 19e eeuwse stijl, olieverf op paneel 36x27cm Cond:G
Ton Schulten nr. 4/150 ( 1938 Ootmarsum - ), zeefdruk op papier, boerderij in zonlicht 1994 (handgesigneerd) 36x37cm. Cond.: G
Jan Lodeizen 1939, 1892-1980 vaas met bloemen in Art deco stijl, olieverf op linnen 45x33cm Cond:G
Barend Brouwer 1872-1936, Hollnds polderlandschap, olieverf op paneel 24x18 Cond:G
Wim Bos, 1906-1974 Rotterdamse haven, met vele schepen en figuren olieverf op linnen (1 gaatje) 100x60cm Cond:G
P.E. Martinez omstreeks 1900, jachthonden in bloemenweide, olieverf op linnen ( qraquelee vorming) 65x55cm Cond;R
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, landschap met liggende schapen en eend, olieverf op paneel 27x18cm Cond:G
Jan Schonk, 1889-1976 kaketoe op tak, houtsnede op papier, 22x41cm Cond;G
Ludwig Valenta ( 1882 - 1943 Duitse School), olieverf op paneel, priester in interieur met boeken 21x16cm. Cond.: G
Leo Gestel, Woerden 1881-1941 Hilversum, landsneiders bij korenschoven, houtskool op papier 49x38cm Cond:G
P. de Regt, omstreeks 1900, gesigneerd, winters landschap met wandelaar 50x34cm Cond:R
Karl Heinz Grage ( 1939 Duitse School), 50 houtsnedes oude testament uit 1982 in originele kist met beschrijving 50x70cm.
Hugo L. Braune 1922 ( 1875 - 1939/45 Duitse School), gouache op papier, kasteelvijver met zwaan 60x45cm. Cond.: G
Louis Stutterheim, Rotterdam 1873-1943 Warnsborn bij Arnhem, koeien in een weiland , olieverf op paneel 30x40cm Cond:G
Frans Baayens, Enschede 1845-1970 Buursebeek bij Haaksbergen, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Gesigneerd W.Maris(niet toegeschreven) Hollands landschap met windmolen en koeien, olieverf op paneel 9x12cm Cond:G
Ongesigneerd ca. 1800, barokke sepia met zwaan, engelen etc. ø30,5cm. Cond.: G
Monogram D.S.H omstreeks 1880, boerderij met koeien en knotwilgen, olieverf op linnen 54x35cm Cond:G
Russische school 1964, kyrrillisch gesigneerd, schilder in park, verso Anatoli Ivanovich Kovin, olieverf op paneel 38x50cm Cond;G
Wolfgang Jacke omstreeks 1930 Duitse school, Am Müggelsee, olieverf op paneel. 47x61cm Cond:G
W. van Dok 1892, zuiderzee-vissersleven voor de tot stand koming van de afsluitdijk(Naieve kunst) olieverf op paneel 84x84cm Cond:G
Naar du Chatell omstreeks 1900, besneeuwd riviergezicht met wandelaar, olieverf op linnen 41x61cm Cond:G
Vandrak, 1e helft 19e eeuw, olieverf op linnen, Italiaans landschap met Romeinse tempel (kleine beschadigingen) 47x44cm. Cond.: R-G
Gesigneerd L.J Klein(niet toegeschreven) 2e helft 20e eeuw, Hollandse ijspret oliever op paneel, 29x40cm Cond:G
Heine 20e eeuw, stilleven met spelende jonge poesjes, olieverf op linnen 80x60cm Cond:G
Van Abcoude 20e eeuw vissersvolk aan het strand , olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Verso Doeser, toegeschreven aan Jacobus Johannes Doeser ( 1884 - 1970), olieverf op linnen, vaas met bloem 60x80cm. Cond.: G
Louis Stutterheim, Rotterdam 1873-1943, huis aan het water met zeilboten, olieverf op linnen (marouflé) 40x28cm Cond:G
J.Ligtenberg, Hollandse ijspret, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
J.Leblanc (Alexander Terhell 1863-1949) poldergezicht met visser, olieverf op linen 31x45cm Cond:G
Evert Rabbers 1875-1967 Enschede, vaas met margrieten, olieverf op paneel 60x50cm Cond:G
Herman ten Kate, dec 1864 man met brief in stoel, aquarel op papier 30x37cm Cond:G
Jan Zondag 1965, 1891-1982 Blaricum, titel maannacht 100x80cm olieverf op paneel Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, doorkijk met figuren 57x47cm. Cond.: G
C.Koppenol 20e eeuw Hollandse school, strandgezicht met spelende kinderen, olieverf op paneel 25x19cm Cond:G
M.H Mackensle (geen mackenzie) besneeuwd stadsgezicht met paarden en slee(worm in spierraam) olieverf op linnen 43x51cm Cond:M
Ongesigneerd 17e-18e eeuws portret, jongeman met drankfles(inschilderingen) olieverf op paneel 28x24cm Cond:R
Ton Ancone(oldenzaal) vaas met bloemen(mooie lijst) olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Henk Reerink(Hengelo) portret vrouw van Rembrand, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
A.M. Dupeyton 1794, twee prachtige 18e eeuwse Franse aquarellen. betreffende paarden dressuur, in goede originele staat. 29x34 en 28x35cm aquarel op papier Cond:G
Arend van de Pol 1886-1956, landschap met schapen 49x37,5cm olieverf op linnen Cond:R/G
Heinz Sprenger ( Duitse School 1914 - 1984), olieverf op linnen, havengezicht met vissersboten 100x70cm. Cond.: G
Twee 17e-18e eeuwse gravures in lijst door F.Boucher, J.B.Simonet Sculp, bovenrand iets ingekort voor lijst 12-8cm gravures op papier Cond:R
W.J. van Bemmel, stilleven met balletschoen, olieverf op paneel, 45x55cm Cond:G
Zeldzame 17e eeuwse stadsplattegrond van Middelburg, door cornelis Goliat overl. 1668, gedrukt door Johannes Meertens 55x48cm ets op papier, Cond:G
M.Balman, bomschuiten op strand met schelpenvissers, olieverf op paneel 37x29 Cond:G
Zwart 2e helft 20e eeuw, stadsgezicht met figuren bij Katwijk, olieverf op paneel 18x13cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op linnen, riviergezicht met huisje en koeien 70x50cm. Cond.: G
M. Fritz 1881 (Duitse School), olieverf op linnen, herenportret 47x62cm. Cond.: G
Erich Röhle ( 1903 - 1991), collage op papier, collage Erich Röhle Glanchau 40x30cm. Cond.: G