Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan te Wierik 1048
Jan te Wierik
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Van Noort, bollenveld 1049
Van Noort, bollenveld

Resultaat:

410 EUR

Schilderij, Witjens 1050
Schilderij, Witjens
Startprijs 300 EUR
Schilderij, Hans Bulder 1051
Schilderij, Hans Bulder
Startprijs 350 EUR
Schilderij, schapen 1052
Schilderij, schapen
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Schilderij naakte dame 1053
Schilderij naakte dame

Resultaat:

225 EUR

Schilderij, Natalis 1054
Schilderij, Natalis
Startprijs 300 EUR
Gravure, C. Visscher 1055
Gravure, C. Visscher
Startprijs 100 EUR
Gravure, 16e-17e eeuw 1056
Gravure, 16e-17e eeuw
Startprijs 240 EUR
Paneel, polderlandschap 1057
Paneel, polderlandschap
Startprijs 200 EUR
H.J. Wijngaard 1058
H.J. Wijngaard
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Schilderij, W. Donaubauer 1059
Schilderij, W. Donaubauer

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Schilderij, Meyer Moringen 1060
Schilderij, Meyer Moringen

Resultaat:

260 EUR

Henk Dekker, schepen op zee 1061
Henk Dekker, schepen op zee
Startprijs 650 EUR
Schilderij, Kirdrich 1062
Schilderij, Kirdrich
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Ype Wenning 1063
Ype Wenning

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Jan te Wierik, paneel 1064
Jan te Wierik, paneel

Resultaat:

500 EUR

Schilderij Frankrijk 1065
Schilderij Frankrijk
Startprijs 80 EUR
Veenendaal, boerenhof 1066
Veenendaal, boerenhof
Startprijs 275 EUR
Paneel, zeegezicht 1067
Paneel, zeegezicht
Startprijs 300 EUR
Geerenstein, boerderij 1068
Geerenstein, boerderij
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Schilderij, J.G. van Luppen 1069
Schilderij, J.G. van Luppen

Resultaat:

550 EUR

Schilderij, F. Pfenningschmidt 1070
Schilderij, F. Pfenningschmidt
Startprijs 100 EUR
S.J. Akkerman 1071
S.J. Akkerman
Startprijs 100 EUR