25. Juliveiling 2015

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

2 Gravures, 17e-18e eeuw 1456
2 Gravures, 17e-18e eeuw
Startprijs 40 EUR
2 Tekeningen, 18e eeuw 1457
2 Tekeningen, 18e eeuw

150 EUR

Schilderij, G. Diepeveen 1458
Schilderij, G. Diepeveen
Startprijs 60 EUR
Diverse grafieken en tekeningen 1459
Diverse grafieken en tekeningen
Startprijs 40 EUR
Sepia, 18e eeuw 1460
Sepia, 18e eeuw

60 EUR

Tekening, honden 1461
Tekening, honden

80 EUR

2 Gravures 1462
2 Gravures

40 EUR

2 Etsen/Gravures, Ridinger 1463
2 Etsen/Gravures, Ridinger

130 EUR

Dieter Sommer, stilleven 1464
Dieter Sommer, stilleven
Startprijs 40 EUR
Gravure, 17e-18e eeuw 1465
Gravure, 17e-18e eeuw

60 EUR

2 Gravures, 18e eeuw 1466
2 Gravures, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR
2 Maritieme gravures 1467
2 Maritieme gravures

50 EUR

3 Antieke gravures 1468
3 Antieke gravures
Startprijs 60 EUR
Gravure, 17e eeuw 1469
Gravure, 17e eeuw

70 EUR

Schilderij, opvliegende eenden 1470
Schilderij, opvliegende eenden
Startprijs 40 EUR
Gravure, 17e eeuw 1471
Gravure, 17e eeuw
Startprijs 30 EUR
2 Aquarellen, 17e-18e eeuw 1472
2 Aquarellen, 17e-18e eeuw

220 EUR

3 Werken, 18e-19e eeuw 1473
3 Werken, 18e-19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Oosters aquarel 1474
Oosters aquarel
Startprijs 30 EUR
Aquarel, Gandy 1475
Aquarel, Gandy

80 EUR

2xonduidelijk gesigneerd 1476
2xonduidelijk gesigneerd
Startprijs 40 EUR
2x Schilderij 1477
2x Schilderij
Startprijs 35 EUR
Ets, schaapsherder 1478
Ets, schaapsherder

100 EUR

2x Tulp, 17e-18e eeuw 1479
2x Tulp, 17e-18e eeuw
Startprijs 60 EUR