25. Juliveiling 2015

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

Theo van Elsen, 3 tekeningen 1432
Theo van Elsen, 3 tekeningen
Startprijs 25 EUR
Theo v. Elsen, 2 tekeningen 1433
Theo v. Elsen, 2 tekeningen
Startprijs 25 EUR
2 Chinese schilderijen 1434
2 Chinese schilderijen

25 EUR

J. v.d. Does, 1435
J. v.d. Does,

25 EUR

Schilderij, P. Brouwer 1436
Schilderij, P. Brouwer
Startprijs 90 EUR
Roel Wildeboer 1437
Roel Wildeboer
Startprijs 80 EUR
Tekening, C. Visscher 1438
Tekening, C. Visscher

300 EUR

Ets, 19e eeuw 1439
Ets, 19e eeuw

30 EUR

Schilderij, G.D. Labots 1440
Schilderij, G.D. Labots
Startprijs 100 EUR
Donburg, witte bloemen 1441
Donburg, witte bloemen
Startprijs 80 EUR
Schilderij, Leo Stracke 1442
Schilderij, Leo Stracke
Startprijs 150 EUR
Schilderij, G. Diepenveen 1443
Schilderij, G. Diepenveen

50 EUR

Schilderij, G. Diepenveen 1444
Schilderij, G. Diepenveen

50 EUR

Franse gravure, 18e eeuw 1445
Franse gravure, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR
Schilderij, N. Hoogland 1446
Schilderij, N. Hoogland
Startprijs 40 EUR
P.J. van Berkel, druiven 1447
P.J. van Berkel, druiven
Startprijs 80 EUR
Els Weise 1448
Els Weise
Startprijs 50 EUR
P. Renard, strandgezicht 1449
P. Renard, strandgezicht

85 EUR

Schilderij, ketel met bloemen 1450
Schilderij, ketel met bloemen
Startprijs 80 EUR
Schilderij, E. Klausen 1451
Schilderij, E. Klausen

60 EUR

Schilderij, G. Diepenveen 1452
Schilderij, G. Diepenveen

60 EUR

7 Tekeningen ca. 1800 1453
7 Tekeningen ca. 1800

100 EUR

2 Werken, 17e-18e eeuw 1454
2 Werken, 17e-18e eeuw
Startprijs 60 EUR
Pendant, Clapton 1455
Pendant, Clapton
Startprijs 60 EUR