25. Juliveiling 2015

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

Theo Selhorst, Loosdrechtse plassen 1237
Theo Selhorst, Loosdrechtse plassen

50 EUR

G. Cox, gemengde techniek 1264
G. Cox, gemengde techniek

50 EUR

Schilderij, Folker Larsson 1274
Schilderij, Folker Larsson

50 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1276
Onduidelijk gesigneerd

50 EUR

Schilderij, Kelderman 1300
Schilderij, Kelderman

50 EUR

4x Tulpen, zeefdruk 1348
4x Tulpen, zeefdruk

50 EUR

Prent 1379
Prent

50 EUR

Schilderij, G. Diepenveen 1443
Schilderij, G. Diepenveen

50 EUR

Schilderij, G. Diepenveen 1444
Schilderij, G. Diepenveen

50 EUR

2 Maritieme gravures 1467
2 Maritieme gravures

50 EUR

P. Scheerlinck 1207
P. Scheerlinck

45 EUR

Schilderij, G. Krol 1355
Schilderij, G. Krol

45 EUR

Schilderij, Karl Schmidt Rottluff 1408
Schilderij, Karl Schmidt Rottluff

45 EUR

Schilderij 1495
Schilderij

45 EUR

Russisch schilderij 1209
Russisch schilderij

40 EUR

Russisch schilderij 1211
Russisch schilderij

40 EUR

Schilderij, winterlandschap 1279
Schilderij, winterlandschap

40 EUR

Schilderij, winterlandschap 1286
Schilderij, winterlandschap

40 EUR

Schilderij, J 1317
Schilderij, J

40 EUR

Diverse grafieken 1376
Diverse grafieken

40 EUR

2 Etsen, 17e-18e eeuw 1387
2 Etsen, 17e-18e eeuw

40 EUR

Cornelius Rogge 1425
Cornelius Rogge

40 EUR

2 Gravures 1462
2 Gravures

40 EUR

2 Werken, 17e-18e eeuw 1483
2 Werken, 17e-18e eeuw

40 EUR