25. Juliveiling 2015

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

Ongesigneerd ca. 1930 1413
Ongesigneerd ca. 1930

150 EUR

2 Tekeningen, 18e eeuw 1457
2 Tekeningen, 18e eeuw

150 EUR

Waaier achter glas 1006
Waaier achter glas

140 EUR

Aquarel, putti 1133
Aquarel, putti

140 EUR

Schilderij, havengezicht 1144
Schilderij, havengezicht

140 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg 1310
Atelier Rose-Marie Sterenberg

135 EUR

Sepia, 17e-18e eeuw 1131
Sepia, 17e-18e eeuw

130 EUR

J. Haak, paddestoelen 1378
J. Haak, paddestoelen

130 EUR

2 Ikonen 1395
2 Ikonen

130 EUR

2 Etsen/Gravures, Ridinger 1463
2 Etsen/Gravures, Ridinger

130 EUR

Schilderij, naakte dame 1100
Schilderij, naakte dame

120 EUR

4 Maritieme etsen 1163
4 Maritieme etsen

120 EUR

Ewald Jorzig 1390
Ewald Jorzig

120 EUR

Schilderij, moeder met kind 1195
Schilderij, moeder met kind

115 EUR

Schilderij, Frans Baayens 1026
Schilderij, Frans Baayens

110 EUR

Achterglas schilderij 1275
Achterglas schilderij

110 EUR

Affiche, T. Flautrec 1370
Affiche, T. Flautrec

110 EUR

J. Haak, eekhoorn 1398
J. Haak, eekhoorn

110 EUR

Schilderij, Rotterdamse haven 1089
Schilderij, Rotterdamse haven

100 EUR

W. Remke 95 1125
W. Remke 95

100 EUR

5 Duitse etsen, 18e eeuw 1162
5 Duitse etsen, 18e eeuw

100 EUR

Schilderij, jachttafereel 1243
Schilderij, jachttafereel

100 EUR

Aquarel, vogel 1248
Aquarel, vogel

100 EUR

Paneel, kippen 1277
Paneel, kippen

100 EUR